Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Iznositi uvek svoje mišljenje je više znak nevaspitanja nego iskrenosti. Zavisi od kulture i mentaliteta, ali ne moze se UVIJEK iznositi svoje misljenje. Ne smatram da je Ljubicic ovom prilikom pokazao nevaspitanja Po meni je to i znak slabosti.Moze da bude i znak slabosti. Mislim da se ovog puta ne radi o tome.

    Ljubičićevo mišljenje nema nikakvu svrhu osim samog iznošenja mišljenja. On nije konstruktivno kritikovao, pa prema tome koga briga za mišljenje višestrukog neosvajača ni jednog od četiri GS turnira.

    "Novak igra dosadno", al si mudonja.
    Ljubicicevo misljenje ima svrhu. To je (nevjesti) PR za Raonica. Raonic je Kanadjanin. Doslo je vrijeme da ga Amerikanci smatraju napola svojim. Medjutim, vaznije je da Ljubicic reklamira Raonica kao NASLJEDNIKA Federera.

    Najteza stvar u politici i PR-u je kako pohvaliti jednu stranu a izbjeci da pokudis ili povrijedis nekog drugog. Za to treba diplomatije, koju Ljubicic nije pokazao.

    Comment


    • Mislim da je bolje da je neko od vas postavio odve projektovani žreb za Majami, ovako moram da tražim na drugim mestima.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Pošto si par puta upotrebio upit/konstataciju ‚‚e vidiš" mogu ti reći da vidim onoliko koliko želim da vidim. Istina je da imam neke cvikere za čitanje sa manjom dioptrijom pomoću kojih vidim jasnije. Kada smo već kod vida, vidim da si bio nestrpljiv. Ne sačeka da završim pisanije uprkos mojoj poruci da ću isto nastaviti. Sad sa ove vremenske distance pa još videvši tvoju reakciju nalazim da je besmisleno ulaziti u konstruktivnu diskusiju za kojom tobože vapiš.
        U suštini ti si već prvim postom krenuo u nekakav svoj obračun gađajući mene kao protivnika. To da poričeš nema potrebe, jer dozvolićeš da mi je IQ iznad nivoa kišne gliste. Jesi, sprdao si se mojim postom svakim slovom kiteći sprdačinu smajlićima uz tvoje već karakteristično dranje upotrebom velikih slova.
        Uprkos višeznačnoj poruci mog teksta ti ga između redova tumačiš kao moj, po tebi novi, doprinos postojanja teorije svetske zavere uperene protiv Novaka???
        Nemam nikakav problem sa tvojim utiskom ali imam problem sa načinom kojim si utisak izneo.
        Jasno sam u tvom postu prepoznao veliku dozu animoziteta po meni ničim izazvanog čime sam kako već rekoh bio razočaran.
        Malo ti bilo obračuna pa si krenuo u rafalnu paljbu spočitavajući mi sve i svašta.
        Džabe bi što ti u ranijim privatnim prepiskama otvoreno rekoh razloge mog odnosa prema Novaku. Očigledno je da te to nije interesovalo. Jer da te je interesovalo ne bi sada javno trubio o nečemu što ti je veoma jasno objašnjeno.
        Narcisodno se proglasivši glasom razuma? uzeo se sebi za pravo da mi deliš lekcije i fol doboronamerne savete??? Zajebi to Dušane, predugo sam ja nakrivljen da bi me ti sada ispravljao.
        Vraćajući se u prošlost pozivaš se na moje diskusije jer su ti bile neprimerene.
        Zašto tada nisi reagovao, nego koristiš naknadnu pamet.
        Zato jer si se izdavao za lažnog virtuelnog prijatelja dok si drugo mislio. Pica sa dva lica.
        Neka ti bude, tvoj izbor.
        Samo ću te zamoliti te da me ubuduće zaobilaziš, ili računaj kao da me nema. Ti slobodno nastavi da okolo uveseljavaš svojom klinačkom retorikom, za drugo i nisi.
        Nisam krenuo ni u kakav obracun peco. Da mislim da ti je IQ na nivou kisne gliste ne bih ni trosio svoje vreme u ovu prepisku.
        Opet izbegavas da mi odgovoris na prosto pitanje, kazes da ne zelis, ja kazem da nemas odgovor.
        Animozitet ne postoji prema tebi nikakav stavise ja sam cak jednom ovde izjavio da bi mogao da te smatram za prijatelja (ako si ti to zaboravio ja nisam) a ja se svoji prijatelja (pa i onih virtuelnih) ne odricem tako lako ...
        Ono sto si ti meni pisao je primljeno k znanju ali izgleda da ono sto sam ja tebi pisao nije
        Ne zelim ja tebe da ispravljam ja te samo savetujem, a ti naravno to mozes da prihvatis ili ne tvoja stvar.
        U toku ove rasprave ja tebi nisam uputio ni jednu jedinu uvredu, dok si ti mene fino pocastio (pica sa dva lica, lazni prijatelj, ni za sta drugo nisi osim za klinacku retoriku i slicno) .... Ko je onda klinac i ko nije u stanju da se normalno raspravlja bez vredjanja ?
        Ja te ne mogu ubediti da promenis svoje misljenje niti te mogu ubediti da postujes moje, i mene kao forumasa ovde, ali uvek mogu izneti svoje neslaganje sa tvojim stavom. Na nacin koji ja zelim ( u koliko to nije protiv pravila ovog foruma - u koliko jeste postoje admini koji ce me opomenuti na to), ali vidim da te to bas pogodilo, zasto ? Mada ne moras da mi odgovoris jer ne vidim da ne zelis da ulazs vise ni u kakvu raspravu sa mnom i bilo kakvu diskusiju uopste.
        Eto toliko...
        Last edited by Sandugp; 25-03-15, 10:53.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • e ajde na pm, dosadni ste do zla boga, tuzno vas je citati obojica pisete za sebe ni ne citate jedan drugoga mozda na pm i uspostavite neku dvosmernu komunikaciju. bukvalno se zapitam da li se zajebavate. a tebe sandugp stvarno ne razumem na sta trosis svoje vreme
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Wonderful collage by my fans... 50 titles. Wow! Happy birthday to my coach Marian! i guess we both know how is it to have 50 We've been on this road together for a long time... From first title in Amersfoort to this one in IW. I hope we will achieve many more great things together!

            Prelep kolaz koji su napravili moji fanovi...50 titula vec! I svih 50 sam osvojio sa mojim trenerom Marijanom kome je danas 50ti rodjendan smile emoticon Srecan rodjendan Maros! Oboje znamo kako je biti u pedesetim
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Kao osoba koja je spomenula Ljubu i sve ostalo osecam se nekako odgovornim za "svadju" Pecketa i Sandua.
              Moja neka unutrasnja kultura mi kaze da vas zamolim da se rukujete i pomirite.
              Nije mi namera da patetisem nego prosto ne zelim da gledam aka. citam fajt meni gotivne dve osobe.
              Mahom smo svi ovde kulturni i dovoljno elokventni da se u svakom trenutku mozemo kontrolisati i predvideti neke stvari koje moze izazvati necije ili licno pisanje.

              Pomirite se, pod obavezno !
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ja nemam s kim da se mirim jer se ni sa kim nisam ni svadjao.
                Prskaj, ponekad se i sam zapitam veruj mi.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Kao osoba koja je spomenula Ljubu i sve ostalo osecam se nekako odgovornim za "svadju" Pecketa i Sandua.
                  Moja neka unutrasnja kultura mi kaze da vas zamolim da se rukujete i pomirite.
                  Nije mi namera da patetisem nego prosto ne zelim da gledam aka. citam fajt meni gotivne dve osobe.
                  Mahom smo svi ovde kulturni i dovoljno elokventni da se u svakom trenutku mozemo kontrolisati i predvideti neke stvari koje moze izazvati necije ili licno pisanje.

                  Pomirite se, pod obavezno !
                  Zajebite ta on lajn prepucavanja, nađite se negde na pola puta za obojicu, recimo između Stepojevca i Velikih Crljena pa to raspravite kao muškarci.

                  Spoiler
                  Sandu-Peca 1.80 1.90

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Zajebite ta on lajn prepucavanja, nađite se negde na pola puta za obojicu, recimo između Stepojevca i Velikih Crljena pa to raspravite kao muškarci.

                    Spoiler
                    Sandu-Peca 1.80 1.90
                    gokaro, gokaro ti bi jos da iskoristis situaciju i zaradis Vidis ti sta je preduzimljiv covek ....
                    (izvinjavam se sto off-ujem, morao sam gokaru da ispostujem)
                    Last edited by Sandugp; 25-03-15, 16:36.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • kakva fotka

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Idealna za novi avatar

                        Comment


                        • Gospodin "sa kacketa" to nikad ne bi uradio!!!

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Gospodin "sa kacketa" to nikad ne bi uradio!!!
                            Cemu?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Gospodin "sa kacketa" to nikad ne bi uradio!!!
                              Grešiš, Rodžer bi sigurno potpisao RF kačket.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Cemu?
                                Sta?
                                Originally posted by goku View Post
                                Grešiš, Rodžer bi sigurno potpisao RF kačket.
                                Bitno je da si me razumeo.

                                Comment

                                Working...
                                X