Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Sta mu je ovo znacilo? Neka nula? ili ?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa verovatno, pedeseta titula

        Comment


        • Da 5 0 iliti 50
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Šta pričaš bre u ove sitne sate?
              Provocira. Ali neka, ima pravo da se ljuti ;)

              Comment


              • Evo popunjen i poslednji red. 50. je stigla, još 50 i dosta.

                Last edited by goku; 23-03-15, 02:18.

                Comment


                • Velika pobeda Novaka, sveukupno gledajuci.
                  Nijednog trenutka nisam sumnjao u krajnji rezultat meca, bez obzira sto je i Roger igrao izuzetno.
                  Novakov stav je bio nesto posebno sto je ulivalo sigurnost u krajnji ishod, jer ga uopste nije doticao razvoj igre-cak i kad je bio nepovoljan. On je imao svoju misiju da ispuni-a to je pobeda, i nista ga nije tu moglo spreciti.
                  Imam utisak, da je u trecem setu Roger pomislio"ovaj ludji i od mene" nema svrhe vise igrati jer nema sanse da ovo dobijem.
                  Mnogo me je usrecio ne samo zbog pobede- kao takve, vec pozitivnim ponasanjem u toku celog meca, da me cinio posebno ponosnim, na njega
                  Ovo sam morao da "istresem iz sebe"jer mojoj sreci nema kraja
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Zanimljiv podatak koji sam upravo pokupio sa MTF-a koji pokazuje koliko je Novak dominantan na sporom HC.


                    Indian Wells 2007 Nadal win

                    Miami 2009 Murray win
                    Dva poraza su protiv Nadala 2007. dok jos nije grabio ka vrhu i Marija u godini kad je bio u krizi.

                    Comment




                    • Spoiler



                      Last edited by proudNolee; 23-03-15, 08:21.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment



                      • Spoiler



                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • 1.
                          Od kako je Novak dostigao svoj najvisi nivo tj. od 2011, igrao je sa Federerom 19 puta, vodi 12:7.
                          Mastersi: 5:3,
                          GS-ovi: 4:2
                          WTF--: 2:0
                          Dubai -: 1:2

                          Od 7 Federerovih pobjeda, 5 je doslo na brzim podlogama (2*Dubai, Sinsinati, Shangai i Uimbldon) 2 puta na sljaci (RG i MC).

                          Na podlogama koje se mogu nazvati brzim rezultat je 5:3 za Rodzera. Na ostalim 9:2 za Novaka. Ako se uzme u obzir da je Novak bio povrijedjen u MC, ostaje RG 2011. kao jedina pobjeda na terenima koji nisu brzi.

                          Prilicno jasno o cemu se radi.

                          2.
                          Novak je dobio 3 meca sa 2:0 i 2 sa 3:0. (42%) Zadnji puta na WTF-u 2012.

                          Federer je dobio 4 meca sa 2:0. (57%)

                          I tu je trend jasan. Kad dobija, Federer lakse dobija nego Novak.
                          Last edited by NI; 23-03-15, 12:30.

                          Comment





                          • https://vine.co/tags/BNPPO15/osma slika/
                            Last edited by jovan; 23-03-15, 14:47.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • 50

                              Kako je fino igrao na ovom turniru, ja bas zadovoljna
                              Do finala se nije previse trosio, lagano dobio i Isnera i Murray-a iako sam za oba meca strepila sta ce biti A i u finalu je bio blizu pobedi u 2 seta, ali...ne bi to bio Nole da ne uprska Zna on i protiv slabijih igraca povesti sa setom i brejkom prednosti pa napraviti dramu ali nikako ne smije sebi dozvoliti da mu se takve stvari desavaju protiv top igraca, i to u finalu. Iako je na kraju dobio...
                              Spoiler
                              Jos uvek mislim da tu u mecevima protiv Federera ima neki komplex, kako su mu samo drhtale ruke




                              Dve najvece titule za sad je dobio, ajmo po trecu u Miami

                              Comment


                              • Ovim postom ne zelim da se zalim, da nesto menjam ili da otvorim neku raspravu...

                                Bas je zalosno kako je zivot nekada nepravedan i surov.
                                Novak... vec sada u nekim razmisljanjima kao i parametrima medju naj naj ikada (uz ostale velicine,naravno) ali i dalje se vidi kako je to sve osim Kine nedovoljno.
                                Cak se desi da Ljuba sebi daje za pravo da "pljune" njegovu igru... pa zasto bre, cemu to. Ako vec nisi navijac ili fan, postuj sport, postuj rezultat(e), postuj neki potez na terenu...
                                Zaista nemam reci, najvise me boli ta nepravda bez razloga, ne vezano sad` zbog i u ime Novaka nego inace i u zivotu.
                                Last edited by AIRBORNE; 23-03-15, 19:55.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X