Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa onda bolje da se povuče sa turnira nego da igra i rizikuje pogoršanje povrede.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Znači.. nije dobro?
      Da li si mogla da oceniš da li je problem više u glavi ili je stvarno problem?
      Muci ga ta noga ocigledno je to i bas se lepo videlo protiv Ramosa nocas. Kretanje je losije, pravi puno gresaka koji mu se ne desavaju kad je ok, a i na licu mu se videlo da nije skroz u mecu, kao da je bio otsutan... Ako ga stvarno zajebava ta povreda bolje nek se povuce za da ne pogorsa situaciju, ali ipak on zna najbolje i ne sumnjam da ce napraviti pravi izbor. Sada mu sledi izuzetno tezak mec sa Isnera koji izgleda jako dobro ovde u Kaliforniji.
      OVAKO

      Comment


      • Meni se čini da nije ništa ozbiljno, barem ne s nogom. Mislim da je previše brinuo i da se zato pogubio. Valjda, iskreno se nadam.

        Comment


        • Indian Wells & Miami Masters

          duple krune:
          2 - Djokovic 2011. 2014.
          2 - Federer 2005. 2006.
          1 - Agassi 2001.
          1 - Rios 1998.
          1 - Sampras 1994.
          1 - Chang 1992.
          1 - Courier 1991.

          br titula komb:
          7 - Djokovic, Agassi
          6 - Federer
          5 - Sampras
          4 - Chang
          3 - Nadal, Courier

          Comment


          • Originally posted by Skaut View Post
            Meni se čini da nije ništa ozbiljno, barem ne s nogom. Mislim da je previše brinuo i da se zato pogubio. Valjda, iskreno se nadam.
            Slažem se,kada su povrede u pitanju Novak ume da "odlepi" i zbog sitnice.Mislim da je loše kretanje baš zbog toga.Bandaž je verovatno bio preventivan,jer da je drugačije,zar bi tražio da ga skine u sred meča,bez ikakve intervencije fizija?Pri tom,na ovom turniru sa njim je Jezdić,umesto Amanovića,a znamo da je u takvim situacijama Novak "ranjiviji"i slabije pripremljen za mečeve,što opet utiče na psihu,igru itd.U jednom intervjuu,pre par godina,je rekao da je navikao da su svi iz tima tu,pa čak i da sede na tačno određenim mestima u loži na svakom meču.Sve su to sitnice koje odvlače pažnju(kao Nadalu položaj flašica).Još nešto-Novakovo kretanje na terenu(proklizavanje) zahteva dobro zagrevanje i "razradu"zglobova pre meča,pa njemu uvek treba više vremena nego ostalima neposredno pre početka.A kada ne znate kada meč počinje,i čekate,ne možete baš da se pripremite.Uostalom sećate se situacije sa desnim zglobom pre dve godine-izašao na konferenciju za medije,prokomentarisao i objasnio da se plaši nečeg ozbiljnog,a sada samo komentar da nije ništa ozbiljno.Pa nije lud da se zeza samo dva meseca pre RG.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Ne valja, nikako ne valja. Stopalo je puno veći problem nego što se prezentovalo. Kretanje trpi a ono je osnova svega.

              Ocekujem odlicnu partiju sa Iznerom, ako je sve u redu.
              U svakom slucaju probace maksimalno,pa ce odluciti prema razvoju situacije sta mu valja ciniti. Nadam se .....
              Last edited by jovan; 18-03-15, 08:01.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by jovan View Post
                Ocekujem odlicnu partiju sa Iznerom, ako je sve u redu.
                U svakom slucaju probace maksimalno,pa ce odluciti prema razvoju situacije sta mu valja ciniti. Nadam se .....
                Tu ti je Jovančo mrtva trka, dal je Novak veći paničar, jal mi što smo uz njega.
                Treba razumeti koliko nas, toliko i njega, što od muve pravimo slona.
                Opekosmo se u prošlosti pa sad i u jogurt duvamo.
                Greota bi bila i veliki maler da ga neki andrak jope omete u trenutku kada su mu svi putevi otvoreni.
                sigpic

                Comment


                • Samo da ne krene Johna servis za ostalo se da odraditi posao

                  Comment


                  • Bravo
                    https://www.facebook.com/video.php?v=910043909048461
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Watch Djokovic Hot Shot

                      http://www.atpworldtour.com/News/Ten...vic-Isner.aspx


                      Last edited by jovan; 19-03-15, 08:50.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Ko nije gledao Novaka sad ima reprizu na SK2

                        Comment


                        • Nožica je dobro, hvala Bogu, sve pristojno.

                          Comment


                          • Ni 88% ubačenog prvog servisa ne bi dovoljno dugajliji iz Severne Karoline da dobije 1. set.
                            #novakovanje
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad kada je prosao u 1/4 je sve sem titule neuspeh .... Idemo samo da se skine taj teret da se uzme 50 a posle ce sve lako ...

                              Samo nervozno i pod pritiskom !!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Da izvine moji najmiliji i najdraži, ali niko apsolutno niko ne izaziva kod mene čist osmeh sreće i zadovoljstva kao Novak. Valjda se zato i ljutnem ponekad jače.

                                Kako ste me prepali sa stopalom i odličnim Iznerom... nisam se nadala ničemu doborm jutros (bilo je "pitanje" da li će da izađe uopšte na teren ).. ali taj osmeh jutros kod mene je bio oko glave dok sam čitala izveštaje sa meča, a onda natenane odgledala reprizu.
                                Odličan Novak, kakve varijacije kod servisa, koncentrisan maksimalno, odlično kretanje... i kakav fantastičan 7. gem prvog seta .. a tada je Amer imao 17/19 na prvi servis.
                                Baš je bilo uživanje za još bolji nastavak dana.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X