Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobar zreb za podizanje forme

    Comment


    • Nije loše samo ovaj Izner mi uvijek bode oči, nešto ga ne volim vidjeti na Novakovoj strani
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Sa vrlo komforne pozicije navijača najboljeg igrača na turu nekako mi deplasirano da komentarišem njegovu polovinu žreba
        Neka o žrebu razmišljaju oni koji su imali tu nesreću da dopadnu u Novakovu polovinu
        Last edited by pecaros; 11-03-15, 09:24.
        sigpic

        Comment


        • Izner je pokazao lošu formu u DC ali je i ovaj hard sporiji , odskok odgovrara njegovom drugom servisu čak i kada promaši prvi /gotovo uvek kick i do dva metra visine od podloge/, više vremena za nameštanje na FH. Voli domaći teren na kome i pruža najbolje svoje partije. A Novaka gotovo uvek frustrira dok ne nađe odgovarajući return , lako može do TB a onda.. .Mogao bi ga Anderson eliminisati ovog puta koji igra solidno , / u Akapulku odigrao dobar turnir / ali ipak predvidljivo za Novaka.
          Zaboravih Viktora da spomenem , moguć je susret u R3.
          Last edited by Maxx-a; 11-03-15, 09:22.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Opasan zreb, opasan. Narocito sto dolazi posle pauze i decembarsko januarske pauze sa velikim pikom na AO.
              IW nije za strah ali je za maksimalnu koncentraciju kao da je GS u pitanju.

              BTW: Meni Jelena izgleda bas prezgodno, lepsa je nego ikada... kakve bre Ciske i ostale devojke u "box-ovima", mozda je samo ona Lackova bolja ako je jos uvek sa njom.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Nole je u formi i potpuno opusten-u njegovom stilu


                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Jbt., nikad nije kući.

                  Ko je ova maca?
                  Last edited by goku; 11-03-15, 20:41.

                  Comment


                  • Dete Goku ... fan posle treninga.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Jbt., nikad nije kući.
                      U pravu si, on ne silazi sa treniga-ne znam koliko to bude dobro



                      Spoiler
                      Last edited by jovan; 12-03-15, 10:08.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • @SteveTignor: http://ow.ly/KeZ9n

                        Njegova prognoza sf. Nole-Kei i Roger-Nadal i finale kao Roger-Kei
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Sad čitam i piše finale Nadal - Đoković

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            Sad čitam i piše finale Nadal - Đoković
                            U pravu si,nego nema komentara danas, pa malo mislio da napravim stimung-da bi se procitala analiza "famoznog" Tinjora
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Mada po meni nema šanse da Nadal dođe do finala.

                              Comment


                              • Rafa je verovatno najveca nepoznanica, licno jedva cekam njegove prve meceve da vidim u kakvom je psiho-fizickom stanju/narocito sto se tice intenziteta igre/.
                                Ocekujem da cemo posle IV imati dosta odgovora sto se njegove dalje perspektive tice-i pored navedene optimisticke prognoze o njegovom eventualnom finalu
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X