Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ovo znači da preskačemo Masterse i osvajamo GS.. Onda se ne bunim..
    Šta je problem(suština)? Svi mi očekujemo Novakove pobede u seriji.. Po nekoliko turnira.. Novak nas u većini slučajeva demantuje..
    Buduće vreme.. Konkurencija.. Sve ide Novaku u prilog.. Da li i Novak ide ka njemu?
    Videćemo..

    Comment


    • Meni zaista nije jasno zasto je vredjanje kada nekome kazes da plati porez

      Comment


      • Vredjanje je pic.. Ciganska !!!

        Comment


        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • To što su uradili neki tamo "likovi" je u najmanju ruku sramota...Vređati trofejnog sportistu samo zato što navija za suparnički klub je budalaština.Isto tako,iako sam vatreni navijač "Zvezde" nikada neću reći da su to uradili navijači "Partizana",bar ne oni pravi,koji cene i vole sport,svoj klub,a poštuju onaj drugi.U sportu će uvek biti i huligana,ali ne treba im davati prostora u medijima.Najbolji primer,kako se navija su oustalom dali Novak i Viktor,na pomenutoj utakmici.I,da,više mi je muka i od te priče o porezu.Porez se plaća tamo gde zaradiš novac,i ne razumem dokle će se neki pozivati na to.Pa on je u ovu zemlju uložio ogroman novac,ogromnu energiju promovišući je na najbolji način u svetu.Sav novac od nagrade iz Rima je otišao za poplavljene.Koliko je samo vrtića uradila NDF? Itd.itd...I sada je tu,da igra za reprezentaciju,a mogao je da provede vreme sa porodicom ili u pripremama za Američku turneju.A,naši uzvrate vređanjem,malverzacijama sa kartama za DK...Pa strašno.Izvinjavam se ,ako sam malo otišla u off,ali sam morala ovo da napišem.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Princara View Post
              Meni zaista nije jasno zasto je vredjanje kada nekome kazes da plati porez
              A ko kaže da on ne plaća porez. Nisam video dokumenta, ali prilično sam siguran da plaća porez u državi u kojoj živi, u Monaku.

              Da je ovo normalna država vredelo bi plaćati porez u njoj, ovako i da plati to ne bi otišlo za bolesnu decu, bolnice, škole, infrastrukturu, kulturu, već bi ovi što kradu imali još više da ukradu, a mi bi i dalje živeli ko što i živimo ispod svakog dostojanstva. Ovako je bolje, bar te novce što mu ostanu može lično da prosledi kome misli da treba.

              Što te patriote sa tribina na utakmicama ne viču Miškoviću, Beku i ostalim dušmanima koji su napravili imperije preko naših leđa da plate porez, već viču Novaku koji nikakav zakon nije prekršio.
              Last edited by goku; 03-03-15, 18:59.

              Comment


              • Zato sto medju nama ima mnogo iskompleksiranih jadnika, koje je ta ista drzava upropastila. Novak je ljudina, drzava mu nista nije pomogla kad mu je najvise trebalo, jos je dobar koliko se bori da na sva usta hvali Srbiju, ali ovde se uspeh ne prasta.
                I ne treba da da jedan dinar, sve je sam to krvavo zaradio..
                A Miskovic i Beko su druga tema, i nije to sve tako..
                Nestale su sve vrednosti, danas su ljudi koji dave igrace idoli, propali polticari koji obmanjuju masu, a ne ovaj car od coveka... sve mu najlepse zelim
                Last edited by Cassius Clay; 03-03-15, 19:09.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  A ko kaže da on ne plaća porez. Nisam video dokumenta, ali prilično sam siguran da plaća porez u državi u kojoj živi, u Monaku.

                  Da je ovo normalna država vredelo bi plaćati porez u njoj, ovako i da plati to ne bi otišlo za bolesnu decu, bolnice, škole, infrastrukturu, kulturu, već bi ovi što kradu imali još više da ukradu, a mi bi i dalje živeli ko što i živimo ispod svakog dostojanstva. Ovako je bolje, bar te novce što mu ostanu može lično da prosledi kome misli da treba.

                  Što te patriote sa tribina na utakmicama ne viču Miškoviću, Beku i ostalim dušmanima koji su napravili imperije preko naših leđa da plate porez, već viču Novaku koji nikakav zakon nije prekršio.
                  Informisi si Gokaro, ne placa se porez u knezevini.

                  A ne znam u kojoj to zemlji tako funkcionise kao sto si napisao, mozda Tunguzija ili tako neka fora. Novac od poreza ide u budzet, a kako se on koristi regulise se Zakonom o budzetu Republike Srbije kojeg donosi Skupstina svake godine. I placanje poreza je zakonska obaveza i izraz ljubavi prema zemlji . Mada, ja decka i ne osudjujem sto je izbegao placanje poreza, ravnodusan sam po toj temi, ali ne vidim ni kao to neku uvredu sto su mu skandirali da plati porez, ne moze svako ni da ga voli. Mozda su mu to izmedju ostalog i skandirali navijaci Nadala ili Federera, kojih ima dosta na ovom forumu npr. .

                  Meni je mnogo gore sto su skandirali curi koju je decko prosio na utakmici, ali izgleda da to nije ni bitno.
                  Last edited by Lion; 03-03-15, 21:02.

                  Comment


                  • Bas ima previse rupa u tvom postu, a ja cak nisam ni Djokovicev navijac

                    A njemu nikakvi navijaci nisu skandirali, ni Zvezde ni Partizana ni Federera ni Nadala, nego ljudi koji nemaju ni 3gr mozga u glavi

                    edit:
                    i jos nesto, pre par godina Nadla je odustao od turnira u Kvinsu zato sto mu je bilo puno da placa porez, jer cak 3 turnira igra u Engleskoj
                    tako da verujem da i Djokovic izmiruje svoje obaveze, placa porez tamo gde i zaradi

                    Rafael Nadal says UK tax demands put him off appearing at Queen's
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Hoče li da radi gumica apropo proseravanja o porezu ili da se ćeramo pa kom obojci, a kom opanci?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Informisi si Gokaro, ne placa se porez u knezevini.

                        A ne znam u kojoj to zemlji tako funkcionise kao sto si napisao, mozda Tunguzija ili tako neka fora. Novac od poreza ide u budzet, a kako se on koristi regulise se Zakonom o budzetu Republike Srbije kojeg donosi Skupstina svake godine. I placanje poreza je zakonska obaveza i izraz ljubavi prema zemlji . Mada, ja decka i ne osudjujem sto je izbegao placanje poreza, ravnodusan sam po toj temi, ali ne vidim ni kao to neku uvredu sto su mu skandirali da plati porez, ne moze svako ni da ga voli. Mozda su mu to izmedju ostalog i skandirali navijaci Nadala ili Federera, kojih ima dosta na ovom forumu npr. .

                        Meni je mnogo gore sto su skandirali curi koju je decko prosio na utakmici, ali izgleda da to nije ni bitno.
                        Odgovoriću ti na TADBASU.

                        Comment


                        • http://www.sportsmole.co.uk/tennis/n...15_209035.html
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Ovo sto je izjavio Agasi je sasvim tocno i realno, ali mislim da se previse hajpuje to a tek je pocetak sezone. Mislim da nije samo Andre izjavio ovo, nego vec jos neke ljude, bar sam ja tako procitao. To je samo dodatni pritisak na Novaka, koji znamo da se ne znalazi bas najbolje sa pritiska kad su slemovi u pitanju. Vidjecemo, nije da je nemoguce da osvoji sva 4 slemova, ali moramo da imamo u obzir da i druge igrace podizu formu, pred se tu mislim na Nadala.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Samo neka on uzme RG za ostalo ćemo lako
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ovo sto je izjavio Agasi je sasvim tocno i realno, ali mislim da se previse hajpuje to a tek je pocetak sezone. Mislim da nije samo Andre izjavio ovo, nego vec jos neke ljude, bar sam ja tako procitao. To je samo dodatni pritisak na Novaka, koji znamo da se ne znalazi bas najbolje sa pritiska kad su slemovi u pitanju. Vidjecemo, nije da je nemoguce da osvoji sva 4 slemova, ali moramo da imamo u obzir da i druge igrace podizu formu, pred se tu mislim na Nadala.
                                Po meni ove godine ima vise sansi da osvoji RG nego WB ali videcemo sta ce doneti sezona sljake. Mislim da ove godine pored Nadala i Novaka i Federer jurisa na titulu na RG i da mu je sezona sljake prvenstveni cilj tako da ovi MS na americkoj turneji nece dati neke konacne odgovore. Prava trka za RG pocinje od MC i bice to luda voznja sve do kraja.
                                Last edited by skeptik; 05-03-15, 09:44.

                                Comment

                                Working...
                                X