Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džemper sa buvljaka u Pančevu.

    Comment


    • Gokaro, hvala na savetima ... samo zaista mislis da ja ne znam sve to sto si mi ti upravo napisao ? Daj druze, ponovicu jos jednom boli mene za Dubai meni je bitno da se matori spusti na zemlju i sasece u korenu i samim tim svaki njihov naredni duel olaksa delimicno. I H2H, sa Rafaelom nije zavrsena prica jos uvek a sa Rodzerom verovatno jeste...

      Da BojanaBG Dobili smo neku malu Bojanu prikljucila se pre neki dan, zaljubljena u Novaka pa joj Olja sada pari oci.
      Last edited by Sandugp; 01-03-15, 21:14.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Gokaro, hvala na savetima ... samo zaista mislis da ja ne znam sve to sto si mi ti upravo napisao ? Daj druze, ponovicu jos jednom boli mene za Dubai meni je bitno da se matori spusti na zemlju i sasece u korenu i samim tim svaki njihov naredni duel olaksa delimicno. I H2H, sa Rafaelom nije zavrsena prica jos uvek a sa Rodzerom verovatno jeste...

        Da BojanaBG Dobili smo neku malu Bojanu prikljucila se pre neki dan, zaljulbljena u Novaka pa joj Olja sada pari oci.
        A ja ću ti ponoviti da Novaku h2h nije uopšte bitan, tako se ponaša i džabe ti nerviranje. To sam shvatio kad ga je oprao na W, a lagano izgubio u Šangaju. Ovo juče mi je dalo konačnu potvrdu. Da vidim da je njemu stalo i ja bih učestvovao u tome. Na slemovima će ga tući, gubiće na dva dobijena koja se igraju na brzim podlogama, jer će Fed da se naprži i to je to. Jbg. loše je što će mečeva na slemovima biti mnogo manje nego ovih na dva dobijena.

        To je kao kad se ja nerviram kad Srbija igra prijateljsu utakmicu, a njih na terenu boli patka.
        Last edited by goku; 01-03-15, 21:19.

        Comment


        • Last edited by proudNolee; 01-03-15, 21:36.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment




          • Novak o pesmi Grobara: Hvala im, ne mrzim Partizan


            Aplauzi, osmesi, pokušaj da se dođe do autograma i slike, ali i jedna neprijatna scena, koja srećom nije dugo trajala.

            Deo navijača Partizana uvredama je dočekao Novaka Đokovića, koji je u društvu prijatelja i saigrača iz Dejvis kup reprezentacije Srbije, Viktora Troickog, došao da gleda ABA derbi između Partizana i Crvene zvezde.

            Novinari su ga, tokom pauze zbog poluvremena, pitali i za taj detalj. Da li mu je bilo neprijatno?

            "Nije... Ma... Hvala im, hvala svima", rekao je Novak i dodao:
            "Jeste, navijam za Zvezdu, ali nije da mrzim Partizan, za njih navijam u svakoj drugoj utakmici osim kada igraju protiv Zvezde. Igrao sam i za Partizan tenis kad sam bio mlađi, tako da nemam taj problem. Rivalitet postoji, naročito između Viktora i mene, ali se sve svodi samo na šalu", rekao je Đoković sa osmehom na licu.

            Kako se osećate ovde?

            "Sjajno je. Generalno, nemam puno prilika da dođem i odgledam košarkaški derbi uživo. Ovo mi je, zapravo, prvi derbi posle dugo, dugo godina. Za mene je ovo doživljaj za mene, da mogu da doživim i atmosferu i gledam košarkaše uživo, jer nije isto ovako i preko TV-a".
            Otkud ideja da zajedno dođete na košarkaški derbi?


            "Čuli smo se, jer idemo za Kraljevo za koji dan, čuli smo da je derbi pa smo se brzo dogovorili".

            Prihvatio je i izazov da časti onaj koji tužan napusti halu.


            "Ko izgubi, vodi na piće..."

            Za kraj je rekao i da nije dovoljno kompetentan da priča o snazi jednih i drugih, ali da to nije razlog zbog kog je došao, već...


            "Samo gledam i navijam, uživam, ali nisam stručan da cenim o kvalitetu dva tima. Momci daju sve od sebe, vidi se da su sportisti, da voli svoj klub i tako treba da bude. Niko ne podržava nasilje, nema ga i sve je u najboljem redu".
            http://mondo.rs/a774379/Sport/Kosark...-Partizan.html
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Za ženski deo ove teme, naravno i za Bojanu

              у јбт ладно му један зуб дужи од другог, нисам извалио

              Comment


              • ZA one koji misli da H2H nema veze:

                http://www.tennis.com/pro-game/2015/.../#.VPQj0S6ihmg

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  ZA one koji misli da H2H nema veze:

                  http://www.tennis.com/pro-game/2015/.../#.VPQj0S6ihmg
                  Priča o H2H jeste pre priča za Fedal poklonike zbog velike razlike. U Novakovom slučaju zbog prilično velikog broja uzoraka razlika od 3,4 poraza nema posebnu važnost. Novak ne kalkuliše kao suparnici za nabijanje skora ali će uprkos tome stići makar do egal pozicije. Suština jeste da će između jednog promovisanog GOAT-a i drugog sa aspiracijama da to postane, Novak imati zavidan skor sa oba.
                  Biće zanimljivo ukoliko i Nadala proglase GOAT-om, (mada bi to bila situacija apsurda) jer tada ide upit kako titulisati igrača koji je na tako velikom uzorku imao obostrano zavidan skor.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Priča o H2H jeste pre priča za Fedal poklonike zbog velike razlike. U Novakovom slučaju zbog prilično velikog broja uzoraka razlika od 3,4 poraza nema posebnu važnost. Novak ne kalkuliše kao suparnici za nabijanje skora ali će uprkos tome stići makar do egal pozicije. Suština jeste da će između jednog promovisanog GOAT-a i drugog sa aspiracijama da to postane, Novak imati zavidan skor sa oba.
                    Biće zanimljivo ukoliko i Nadala proglase GOAT-om, (mada bi to bila situacija apsurda) jer tada ide upit kako titulisati igrača koji je na tako velikom uzorku imao obostrano zavidan skor.
                    Sve sto ti pricas ima smisla, ali Novak mora da igra tu igru zbog PR-a.

                    U slucaju da Nadal dobije jos samo jedan GS, price o njemu kao GOAT-u ce da postanu ucestale. Vec sada su prisutne.

                    Novak treba da ima jasne prioritete:

                    1. RG
                    2. Olimpijada
                    3. Osatili GSovi
                    4. Sinsinati
                    5. WTF
                    6. Broj nedjelja na 1.mjestu
                    7. DC
                    8. Nista
                    9. Nista
                    10. 3-4 mastersa godisnje.
                    11.-19. Nista
                    20. Zgodne statistike kao H2H
                    21-29. Nista
                    30. Ostali turniri
                    Last edited by NI; 02-03-15, 13:31.

                    Comment


                    • http://www.sportnetwork.rs/play/7617...cki-na-derbiju
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Novak for Reuters: “My father never pushed me one way or the other, he gave me the freedom to choose and I chose tennis. It turned out to be a good decision.”

                        http://novakdjokovicfanclub.com/2015...good-decision/

                        Last edited by Zzz; 02-03-15, 15:08.

                        Comment


                        • Večeras na HRT2 od 20:45 20-minutni intervju s Noletom,pa eto ako netko hvata hrt i zanima ga

                          Comment


                          • Hvala Mario.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Sigurno cete traziti link

                              http://sport.hrt.hr/274483/okovic-ek...etiti-s-bornom
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Evo jedan malo kraći intervju za drugu medijsku kuću u hrv

                                http://gol.dnevnik.hr/clanak/tenis/d...---374722.html

                                Nemam rječi za opisat ovog čovjeka,daleko je ispred ove žabokrečine gdje živimo

                                Comment

                                Working...
                                X