Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    U redu je kritikovati posle poraza, ali reči koje si ti juče uputio Novaku: panjino, jedi govna, slepac, nesposoban, orangutan, mentalni patuljak nisu kritika. To su uvrede. Novak to nije zaslužio zbog svega što je uradio u životu.

    Vidi, meni ne smeta, čak mi je i simpatično, jel po tome sam mogao da naslutim kako se trenutno osećaš i koliko ti je bilo stalo da pobedi Rodžera.

    To me podsetilo na nešto što je Jovan Dučić rekao: "Najveće patriote su najgore govorile o svojoj domovini jer je njihov ideal o domovini bio mnogo veći nego kako je ona izgledala".



    Mislim da je to granica 7200 poena u ovom momentu za igrače bez slema, ali ona će padati kako sezona odmiče.
    Sa dobrim delom mogu da se slozim osim onim koji si izneo za uvrede. Ja ga ni u jednom trenutku direktno nisam nazvao orangutanom na primer. Ja sam samo slikovito predstavio kako se on u jednom gemu u setu jednostavno pretvori u orangutana koji sve sto je do tada radio dobro od tada radi ocajno. Niti sam za ostale prideve i nadimke koje sam spominjao u istoj Recenici sa Novakom radio to. Jednostavno ko kako procita i shvati. Ali opet vidim da si shvatio, tako da mi je drago. A da li je zasluzio ili nije to uopste nije pitanje za ovu sada diskusiju. NIKO nije zasluzio da ga iko vredja, samo nesto sto moze da se protumaci kao uvreda a nije uvreda je ipak za vecinu ljudi ovde tabu...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nole sa Viktorom na kosarci




      Spoiler



      Last edited by Zzz; 01-03-15, 18:33.

      Comment


      • Ma dobro je on, vidi ga samo kako izgleda
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • A grobari viču..."Plati porez!" uz uvredljivo skandiranje... tjahhh.. Gazi Zvezdo to !!!!


          Nego da li je neko za tenis? njeeeeeh...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            U redu je kritikovati posle poraza, ali reči koje si ti juče uputio Novaku: panjino, jedi govna, slepac, nesposoban, orangutan, mentalni patuljak nisu kritika. To su uvrede. Novak to nije zaslužio zbog svega što je uradio u životu.

            Vidi, meni ne smeta, čak mi je i simpatično, jel po tome sam mogao da naslutim kako se trenutno osećaš i koliko ti je bilo stalo da pobedi Rodžera.

            To me podsetilo na nešto što je Jovan Dučić rekao: "Najveće patriote su najgore govorile o svojoj domovini jer je njihov ideal o domovini bio mnogo veći nego kako je ona izgledala".



            Mislim da je to granica 7200 poena u ovom momentu za igrače bez slema, ali ona će padati kako sezona odmiče. Novak ima slem, njemu ne treba toliko.
            TO NIJE NOVAKOV NAVIJAC.

            A ovo... nemam reci.


            B92: Grobari vređali Novaka FOTO http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=963506


            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              TO NIJE NOVAKOV NAVIJAC.

              A ovo... nemam reci.


              B92: Grobari vređali Novaka FOTO http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=963506


              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
              Sandu jeste Novakov navijač, njemu je i više stalo do Novakovih pobeda nego drugima, zato tako i reaguje. I ja sebe uhvatim da nekad kažem nešto neprimereno, ali ne pišem to ovde, mogu da se iskontrolišem. Neko ne može, ali to ne znači da ne gotivi Noleta.

              Što se tiče košarke, isto bi tako i cigani vređali Novaka, da navija za Partizan. Ista su to govna i grobari i cigani.
              Last edited by goku; 01-03-15, 20:04.

              Comment


              • Tako se dakle pozdravlja najbolji sportista u ovoj jadnoj zemlji. Mrs stoko u obore, mrs polusvete, mrs bre!!!
                sigpic

                Comment


                • Ja sam navijač Partizana al ovako da skandiraju Novaku, nemam reči.
                  😡

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Tako se dakle pozdravlja najbolji sportista u ovoj jadnoj zemlji. Mrs stoko u obore, mrs polusvete, mrs bre!!!
                    Ne bih takve nazvao stokom, ne bih da vređam stoku.

                    Comment


                    • Gokaro, neko moze da se iskontrlise, neko ne moze, neko sme, neko ne sme, neko to namerno pise da izazove reakcije drugih ljudi, kako ko, a ti si dovoljno pametan da skontas zasto ja to radim.
                      I nisam ja navijac, ja za Novaka ne navijam, ja Novaka volim. I to sto ti kazes da mi je stalo tu si pogodio sustinu. Meni je stalo da kroz 10ak godina kada o Novaku budu pisali kao bivsem teniskom igracu, da mogu da kazu-napisu, da je bio n1 pun kurac nedelja, da je uzeo dvocifren broj slemova (sto vise to bolje) da je protiv svojih najvecih konkurenata imao pozitivan H2H, da je osvojio sve sto iole znaci u muskom tenisu...
                      Mislim da sam pre svega objektivan, a to mi je najbitnije, a ne slepo ludo podrzavanje i idealisanje. Za ideale ginu budale.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Vezano za ovo skandiranje, mogu samo da kazem jadno i mislim da takva vest nije ni trebala da se nadje ovde, na njegovoj temi.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Gokaro, neko moze da se iskontrlise, neko ne moze, neko sme, neko ne sme, neko to namerno pise da izazove reakcije drugih ljudi, kako ko, a ti si dovoljno pametan da skontas zasto ja to radim.
                          I nisam ja navijac, ja za Novaka ne navijam, ja Novaka volim. I to sto ti kazes da mi je stalo tu si pogodio sustinu. Meni je stalo da kroz 10ak godina kada o Novaku budu pisali kao bivsem teniskom igracu, da mogu da kazu-napisu, da je bio n1 pun kurac nedelja, da je uzeo dvocifren broj slemova (sto vise to bolje) da je protiv svojih najvecih konkurenata imao pozitivan H2H, da je osvojio sve sto iole znaci u muskom tenisu...
                          Mislim da sam pre svega objektivan, a to mi je najbitnije, a ne slepo ludo podrzavanje i idealisanje. Za ideale ginu budale.
                          Kada je izgubio prošle godine prvi set protiv Rodžera na W, izgovorio sam jako teške reči kakve nisam nikad ranije, zato razumem zašto ti tako reaguješ. I ja tako reagujem kada mi je mnogo stalo.

                          Novaka boli uvo za h2h, da mu je stalo ne bi tako lako izgubio Šangaj i Dubai. Prihvati da je h2h i sa Rafom i sa Rodžerom završena priča i poštedi sebe nerviranja. Ja se sad isključivo nerviram na slemovima, sve ostalo gledam i uživam. Volim da pobedi, ne volim da izgubi i to je sve, nema kidanja.

                          Imaće dvocifren broj slemova, cenim oko 12, plus-minus 1. Rafu i Rodžera neće prestići. Već sada ima n1 pun kurac nedelja, imaće ih preko 200, biće 5. svih vremena. Već sad je svoje ime upisao u istoriju tenisa kao jedan od 10 najboljih ikada, verujem da će na kraju karijere biti kao jedan od 5 najboljih ikada. Za nešto više je propustio mnogo šansi, svestan sam da nije ostvario svoj puni potencijal, ali to se nije desilo gubeći Dubajie, već slemove. Moj savet ti je čuvaj živce za slemove i kad se iznerviraš viči, deri se, ali nemoj to ovde pisati, ne shvataju to svi.

                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          Vezano za ovo skandiranje, mogu samo da kazem jadno i mislim da takva vest nije ni trebala da se nadje ovde, na njegovoj temi.
                          Tako su i Rodžera vređali u Bazelu celim tokom turnira.

                          Spoiler
                          šala mala
                          Last edited by goku; 01-03-15, 20:59.

                          Comment


                          • Mozda Dubai nie vazan turnir, ali finale je bio vazan mec. I Novaku je bilo stalo da pobijedi, iako je Federeru bilo vise stalo. Konsekvence? Novakov ego je dobio malu pljusku. Em H2H ide u krivu stranu em je Federer pokazao da je i ovaj Novak pobjediv.

                            No ima jedan dobra stvar. Ne moram se plasiti serije prije RG-a.

                            Comment


                            • Za ženski deo ove teme, naravno i za Bojanu

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Za ženski deo ove teme, naravno i za Bojanu
                                je l' ste vi to dobili neko pojacanje, a da ja nisam primetila?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X