Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandu,

    Evo predlog za opkladu. Ako Federer vise ikada dobije Novaka ja odmah gubim. (W/O se ne broje.) Ako Novak ne bude imao izjednace skor do najkasnije kraja 2016. ja isto tako gubim. Jos da dogovorimo ulog.

    Comment


    • H2H je završena priča posle Šangaja, Londona i ovoga danas, neće biti toliko mečeva, a neće ih ni Novak sve moći dobiti.

      Originally posted by skeptik View Post
      Taj H2H je precenjen parametar iz vise razloga. Da ne sirim pricu reci cu samo jedan-brzina podloge. Na sljaci i sporom hardu Novak je favorit kao sto je na travi i brzom hardu Federer. Da Novak igra pripremni turnir na travi recimo Hale taj H2H bi bio jos gori. Sta mislis zasto Federer preskace bas Majami.
      Rodžer je još samo favorit na brzom hardu, na travi nije.

      Originally posted by NI View Post
      Sandu,

      Evo predlog za opkladu. Ako Federer vise ikada dobije Novaka ja odmah gubim. (W/O se ne broje.) Ako Novak ne bude imao izjednace skor do najkasnije kraja 2016. ja isto tako gubim. Jos da dogovorimo ulog.
      Nemoj NI molim te, ne treba ti to.
      Last edited by goku; 28-02-15, 17:27.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        I skeptik zato ga Novak i nece ni stici, jer sta vi imislite da ce Federer da stize do zavrsnica svih turnira??? Hoce malo morgen.
        Pa i nece zato ti i govorim da H2H nije relevantan. Da je Federer stizao na sljaci do same zavrsnice H2H bio bi mnogo bolji za Novaka. Pogledaj gde Nadal igre turnire a predstoje nam MS na betonu. A sto si tice Federera on ce se sve vise zadovoljvati manjim turnirima tipa ATP 250 i 500 i ponekim MS nego GS sem WB naravno.

        Comment


        • Sto ste se uhvatili za h2h
          Meni je problem sto je na ovakav nacin izgubio mec, u stilu ocajnika od SP do 5 7, gde je zelja za borbom, ako se federer hrabri na njegove greske sa chum jetzt a on kao marioneta na terenu. Obicno je tako kada svoju sudbinu das drugima u ruke, i zato je apsolutno zasluzio jos jedan poraz ovakve vrste.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Rodžer je još samo favorit na brzom hardu, na travi nije.
            Gresis, Federer je favorit na travi kao sto je Novak na sljaci sto naravno ne iskljucuje iznenadjenja kao sto je Novakov poraz 2011 na RG ili Federerov prosle godine na WB. On je favorit tamo gde nema potrebe za velikim umaranjem i trcanjem. On na brzom hardu i travi moze da se izvuce iz 0:40 servisima, na sljaci ili sporom hardu tesko.

            Comment


            • Meni je ovaj mec korak unapred u odnosu na Shangai sto se tice Novakovog i Fedovog meca na brzom betonu cak mi je u nekim trenutcima delovalo da je Fed bespomoćan ukoliko krene razmena cega u Shangaju nije bilo ne bih bio tako siguran da ce sledeci mec na brzom hardu Fed sigurno dobiti

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Nemoj NI molim te, ne treba ti to.
                Jasno da mi ne treba. Ne bih sa nikim drugo osim Sanduom. I nisam 100% siguran da cu pobijediti.

                Dao bih ti lajk, za post. Ali ne mogu, jer od danas Rodzer nije vise favorit na brzom hardu.

                U Shangaju je bilo 2/10 na Rodzerovim brejk loptama a 0/1 na Novakovim. Ovdje 2/2 i 0/7. Prilicna razlika. Mislis da je to slucajno?

                Naravno da nije. Na pocetku meca si rekao da Rodzer ne moze da pobijedi. Zato sto je Novak uveo neke novine. Rodzer bi stalno kasnio na FH CC i cesto promasivao. Na kraju ce Rodzer BH pobijediti.

                U Shangaju je Novak izgubio zato sto je bio presamouvjeren. Danas je izgubio zato sto nije bio dovoljno samouvjeren. U Shangju je Rodzer igracki bio bolji, iako malo. Danas nije.

                Originally posted by Srkisa View Post
                Meni je ovaj mec korak unapred u odnosu na Shangai sto se tice Novakovog i Fedovog meca na brzom betonu cak mi je u nekim trenutcima delovalo da je Fed bespomoćan ukoliko krene razmena cega u Shangaju nije bilo ne bih bio tako siguran da ce sledeci mec na brzom hardu Fed sigurno dobiti

                100% si u pravu.
                Last edited by NI; 28-02-15, 17:51.

                Comment


                • Sad mi je i drago što nisam gledala, barem sam izbjegla nerviranje

                  Jel Novak bio toliko loš ili je stari bio dobar
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Bolje sto, nisi gledala, ovo je bilo prizemljenje sa treskom Razlcito ljudi gledaju naravno,po meni je Novak igrao veoma lose ,BP 0 od 7, protivnik 2/2 poznat po visokom % konverzacije BP a Novak returner kakav jeste, mozda jasnije daje sliku.Servis los, kretanje lose, odulke sta da odigra iste takve.Na jedan federerov volej nakon returna cak nije ni krenuo, stoji kao ukopan na sredini terena gde se po inerciji od returna vratio.SLedjen
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • EEh, samo da sam 100% sigurna da se on ne nervira zbog danasnjeg poraza, ni ja ne bih...

                      No tu izgleda dobro
                      Spoiler
                      #losers



                      Comment


                      • Cestitke Nolu na dobrom turniru, a sada ide za ono vazno




                        Spoiler
                        Nole je zadovoljan
                        Last edited by jovan; 28-02-15, 18:47.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • NI mogu da se kladim sa tobom ali je to predugacak period... 2 godine druze. Mada nije mi frka. Ako ja pobedim ti ces da pljujes Novaka posle svakog poraza (mislim da ti gore kazne od ove nema) a ti ako pobedis (ja bih najvise na svetu voleo da ti pobedis i da se taj H2H preokrene) smisli sta god hoces...
                          Last edited by Sandugp; 28-02-15, 18:52.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Uvek je on stegnut protiv Federera, kao da se plasi, ne razmislja bistro...mozda bi i uspeo da preokrene ali danas je sva sreca bila na strani protivnika i to ga je samo jos vise ukopalo, posledica te frustracije je bio izgubljen servis gem u zavrsnici meca u kojem je vodio 40-0...tuzno za gledati

                            Comment


                            • Gledala sam njegov prvi mec sa federerom na sljaci MC i nije bio ovako stegnut ni izbliza iako je izgubio tada , uzeo je set bez straha i igrao bez mentalne blokade kakvu sve cesce pokazuje u bitnim mecevima. Sada verovatno zalazim u domen psihologije, necu ustvari
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Imao sam gorak ukus posle meča, ali ovo je poraz koji ne boli, ovo nije čak ni masters.

                                Prilično sam siguran da Novak od Rodžera više ne može izgubiti na Slemu.

                                Kukali smo kako dobija nebitne mečeve, a gubi Slemove, a sad kad je od poslednja tri Slema, dva dobio, sad se nerviramo zbog Dubaija, ej Dubajia.

                                Comment

                                Working...
                                X