Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne vidim da postoji igrač protiv kojeg Đoković ne voli da igra“, smatra Vilander.
    Evo troje na brzinu... Wawrinka, Nishikori, Federer
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Evo troje na brzinu... Wawrinka, Nishikori, Federer
      Ja mislim i da si redosled pogodio Indigo.
      Stvarno su ovi nasi sajtovi postali ne kanta nego kontejner sa ovakvim vestima.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Evo troje na brzinu... Wawrinka, Nishikori, Federer
        Wavrinka mozda ali samo na AO, Nisikori... pa Japanac ga nece dobiti bar u naredne 2 godine...
        Fed... ne znam.

        Originally posted by AIRBORNE View Post
        Ja mislim i da si redosled pogodio Indigo.
        Stvarno su ovi nasi sajtovi postali ne kanta nego kontejner sa ovakvim vestima.
        +1

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Evo troje na brzinu... Wawrinka, Nishikori, Federer
          Protiv Feda voli na sljaci, ali stoji to sto si rekao...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            B92: Vilander: Novak osvaja još 6-7 GS http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=962552

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            Totalno ste nefer prema Wilanderu. Rekao je covjek sto stvarno misli. Doduse, to je i prije pricao samo se je valjalo probrati ono sto je dobro u njegovoj prici. I opet ne valja.

            Velite da Novak ne voli da igra protiv Wawrinke, Nishikorija i Federera. Sjetite se koji je H2H sa Stano. Istina, kad Wawrinka dobro igra Novak ne moze lako da ga pobijedi, ali opet ce ga pobijediti u 75% slucajeva.

            Nishikori, Novak se tek uci da igra protiv njega. Vjerujem da ce rijesiti i tu zagonetku. I H2H je pozitivan za Novaka.

            Federe je najbolji u istoriji. Ko osim Nadala voli da igra protiva njega? Ako ima i takvog, to je zato sto nema sto da izgubi. Slazem se fda Federer ne odgovara Novaku, ali Novak i protiv njega ima vise nego pristojan H2H.
            Last edited by NI; 27-02-15, 13:26.

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              B92: Vilander: Novak osvaja još 6-7 GS http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=962552
              Opet ga podcenjuje.

              Originally posted by Indigo View Post
              Evo troje na brzinu... Wawrinka, Nishikori, Federer
              Mozda nekad, trenutno uziva da igra sa njima sem mozda sa Federerom zbog velikog respekta. Karlovic, Izner i Raonic su mu najnezgodniji protivnici jer mu ne daju prostor za igru.

              Comment


              • Nemoj Agasi molim te

                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=962693

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Opet ga podcenjuje.


                  Mozda nekad, trenutno uziva da igra sa njima sem mozda sa Federerom zbog velikog respekta. Karlovic, Izner i Raonic su mu najnezgodniji protivnici jer mu ne daju prostor za igru.
                  Oni ne daju nikome prostor za igru

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                    Agasi poceo da izvinete khenja, Mari mu najslicniji... Doping ga udario u glavu. Mari da nije Novaka KUMA, bi bio bez slema i najverovatnije se latio reketa.

                    Comment


                    • edit..

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        mislim da mu je najbrzi mec na 3. dobijena sa Davidom Ferrerom, cini mi se AO 2012
                        melburn 2013. da, najbrze polufinale ali ne i najkraci mec na 3 dobijena
                        Code:
                        2012. US Open       1.k Djokovic - Lorenzi    6-1, 6-0, 6-1 (1 h 13 min)
                        2012. Aus Open      3.k Djokovic - Mahut      6-0, 6-1, 6-1 (1 h 14 min)
                        2005. Aus Open      1.k Safin - Djokovic      6-0, 6-2, 6-1 (1 h 14 min)
                        2005. Roland Garros 1.k Djokovic - Ginepri    6-0, 6-0, 6-3 (1 h 18 min)
                        2013. US Open       4.k Djokovic - Granollers 6-3, 6-0, 6-0 (1 h 19 min)
                        Last edited by cssr; 27-02-15, 17:22.

                        Comment




                        • Sada ono glavno-idemo


                          Spoiler
                          Last edited by jovan; 27-02-15, 18:02.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment




                          • Noleeeeee...
                            Uzivaj ti slobodno, samo se sutra uozbilji na jedno 2 sata da upises 50.titulu
                            Bice vraski tesko, ne lezi mu Federer a jos manje Federer na ovoj podlozi...ali nadajmo se da ce ipak Nole odigrati kako zna i ume

                            Comment


                            • Ocekujem pobedu sutra

                              Comment


                              • Prvih pola sata Novak je bio nestvaran. Posle se malko opustio. Taman toliko da mučeni Berdić pomisli da može...
                                Sutra poslastica. I pobeda.

                                Zamišljam trenutak kada Novak bude ulazio u halu u Kraljevu. Kakva će to ludnica da bude.

                                Comment

                                Working...
                                X