Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Ne sme covek iz kuce da izadje Svaka mu cast kako to podnosi,ja bih poludeo...
    Pa on je ovo isplanirao.

    Šta misliš otkud tabla Nole sa nacrtanim voćem okolo? Kad se pojavio, dali prodavci da se izradi?

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Pa on je ovo isplanirao.

      Šta misliš otkud tabla Nole sa nacrtanim voćem okolo? Kad se pojavio, dali prodavci da se izradi?
      Netacno. Na jednoj tezgi ima raznih stvari za prodaju i iznad tezge godinama stoji kuoite kod Nola... misleci na tog coveka koji tu prodaje voce, povrce i ostale drangulije...

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Svi mi volimo Novaka, ali treba biti realan. Kao došao na pijacu da kupi jaja i banane.

        Ovo nije spontano. Takvi ljudi, odnosno oni koji se bave njihovim imidžom u javnosti planiraju ovakve akcije.

        Isti je slučaj sa svim slavnim ličnostima.

        Comment


        • Poneo je Novak sa sobom taj natpis, nedostaje mu paznje narocito na pijaci u kraju
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ma daj,pa i on je samo covek kao i svaki drugi,zasto da ne ode do pijace u kupovinu?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Eto "nama" nije nirmalno sto je dosao u Srbiju i sa majkom otisao na pijac... da je nekog poslao na pijac onda bi "mi" rekli gledaj kakav je ne moze ni na pijac da ode...

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Goku ne kvari romantiku
                A sad` smo mi mnogo naivni pa ne znamo da je to mozda namesteno... ili je Novak obisao tezgu na kojoj je vec bio pre nekoliko godina snimajuci onu reklamu
                (zaboravio sam za sta je bila) a gazda tezge od tada svoju "radnju" zove Nole. Ili je mozda Novak postao uvoznik egzoticnog voca, preko veze, ne placa carinu a ni porez pa tako reklamira svoju novu unosnu poslovnu fransizu.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Reklama za Telekom, bio mu je spoznor u to vreme
                  Ne pada nam na pamet da je mozda covek koji zivi daleko od rodnog grada i zivotom ipak drugacijim od obicnog coveka, pozeleo da se podseti detinjstva,vremena kada je mozda isao na tu istu pijacu.
                  Ziveci nekoliko godina van zemlje poznat mi je osecaj nostalgije a sigurno i svim ljudima sa slcnim iskustvom, jedva cekas da dodjes u rodni grad i ponovo se povezes kroz secanje sa ranijim zivotom.
                  Sto rece Air romantika i oni koji je kvare
                  Similis simili gaudet

                  Comment




                  • Brothers in arms...@DjokerNole #TeamDjokovic #Melbourne
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • EKSKLUZIVNO: Novak i Jelena sa sinom Stefanom na večeri u Beogradu http://blic.rs/i/533167

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • - 3rd best winning percentage on outdoor HC in history
                        ovo i mene zanima
                        moji proracuni kazu da je novak po ovom parametru prvi (hard na otvorenom) sa oko 85% uspjesnosti
                        na priblizno 83% su konors federer i lendl, pa na 80% sampras agasi itd

                        air, je li ovaj sto je stavio podatak na tviteru..da ga pitamo koja su to 2 sa boljim procentom
                        Last edited by cssr; 09-02-15, 00:33.

                        Comment


                        • Mislim da sam nasao tipa, ovaj je neki Bojanin "rodjak"
                          RF-18
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Reklama za Telekom, bio mu je spoznor u to vreme
                            Ne pada nam na pamet da je mozda covek koji zivi daleko od rodnog grada i zivotom ipak drugacijim od obicnog coveka, pozeleo da se podseti detinjstva,vremena kada je mozda isao na tu istu pijacu.
                            Ziveci nekoliko godina van zemlje poznat mi je osecaj nostalgije a sigurno i svim ljudima sa slcnim iskustvom, jedva cekas da dodjes u rodni grad i ponovo se povezes kroz secanje sa ranijim zivotom.
                            Sto rece Air romantika i oni koji je kvare
                            Bas tako, kad si van svoje zemlje, osecaj nostalgije je neopisiv.

                            A mene "ubi" romantika
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              ovo i mene zanima
                              moji proracuni kazu da je novak po ovom parametru prvi (hard na otvorenom) sa oko 85% uspjesnosti
                              na priblizno 83% su konors federer i lendl, pa na 80% sampras agasi itd

                              air, je li ovaj sto je stavio podatak na tviteru..da ga pitamo koja su to 2 sa boljim procentom
                              Ja se 100% slazem. Novak je znatno ispred glavnih konkurenata (Federera, Konorsa, Lendla, Samprasa i Mekinroa). Dakle, apsolutno je nejasno ko su dvojica ispred.

                              Comment


                              • http://tt.tennis-warehouse.com/showp...56&postcount=1 air

                                pa dobro ima tu jos par gresaka (% na travi, masters kup itd) tako da nije jedina
                                sustina je da smo otklonili dilemu tj da je novak br.1 po % na hardu vani a ne treci
                                zanimljivo da je u dvorani tek deveti iako nema poraz od 2012. (niz od 31 indoor pob. koji je aktivan)
                                tu je mekinro nedodirljiv sa preko 85% slicno kao novak na hc outdoor.. iako lendl ima naj niz u dvorani-66

                                nego, beker odbacio mogucnost preuzimanja reprezentacije dok je novakov trener
                                Berlin (AFP) - Boris Becker has ruled himself out as a possible candidate to take over as Germany's Davis Cup captain while he continues to coach world number-one Novak Djokovic.

                                Comment

                                Working...
                                X