Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=cssr;1340873]-peta vezana sezona sa osvojenim mejdžorom! (nadal 10+, federer 8)
    -prvi put u istoriji turnira pobjednik finale završava sa 6-0!
    -pretekao nadala po broju pobjeda top10 igraca! nole 130:75, rafa 129:61, rodzer 183:97, andi 72:65 itd
    -i pored ubjednjivih 16:8 za novaka, škot je do juče imao pozitivan skor u finalima, sad je 5:5
    ostaje samo tomi has koji ima 1:0 (hale 2009.) ostale šijemo: nadala 12:10, federera 7:4 itd


    Sjajni podaci.Moje misljenje da ce Novak na kraju karijere sigurno biti u top 5 najboljih igraca svih vremena.Po broju slemova,mastersa,titula,broja nedelja provedenih na prvom mestu atp liste...

    U Melburnu vec drzi rekord u open eri,siguran sam da ce kad tad kompletirati sve slemove osvajanjem Rolan Garosa,vrlo moguce i zlato sledece godine na OI...Moze on da uzme jos koji Wimbldon i pogotovo Us open tu mora u sledecim godinama da ispravi nepravdu da ima samo jedan Njujork

    Da ne zaboravim zavrsti masters,i tu vec ima 4 trofeja sto je vrhunsko dostignuce...Dejvis cup isto ima u kolekciji,masterse jos Sinsi,pasce i on kad tad...

    Ima dosta rekorda koje moze jos da stigne,samo da ga zdravlje posluzi dobro,on moze jos 4 godine da igra na vrhunskom nivou.
    Last edited by Gari NS; 02-02-15, 23:51.

    Comment


    • Ha , http://bleacherreport.com/articles/2...ampaign=tennis
      Kako se sad utrkuju u hvalospevima a bilo je i vreme posle 4 godine doći do priznanja da je u toku teniska NĐ era
      sigpic

      Comment


      • Da li neko ima snimak meca Novak-Mari?

        Comment


        • There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Hvala Indigo.

            Comment


            • NI, kad odgledaš reprizu na miru iznesi još neka svoja zapažanja.

              Comment




              • Vala Zika, ja pored tebe zivog moram praviti gif

                Last edited by Zzz; 03-02-15, 15:46.

                Comment


                • Nema tu šta da se priča sa umišljenim Škotom.
                  Kada je Novak posle izgubljenog finala tako pričao, smešno.
                  Razmaženi dečko.
                  Bolje da pita Bekera za savet, nema tu priče.

                  Comment


                  • Bio bi red da mu se Novak izvini
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Bio bi red da mu se Novak izvini
                      Sve po redu

                      Nego, ti se kladio u avatar
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • jel video neko ovo, a ja se cudio sto gledaju u pehar roj i novak, mislio sam da se nije ukakila ptica neka kad ono

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Sve po redu

                          Nego, ti se kladio u avatar
                          Nisam, ovo mu dodje kao simbolican gest podrske Rafi da se oslobodi predrasuda i predje na prirodniji izgled. Dobro mu stoji
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • ma ko gubi ima pravo da se ljuti do sutra,ali da je neki covek cestitao bi mu ovako samo trazi neki valjani razlog i nek ne zaboravi Andy da ga je Nole 2011,2013 i 2015-te pobedio na AO u finalu

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Nisam, ovo mu dodje kao simbolican gest podrske Rafi da se oslobodi predrasuda i predje na prirodniji izgled. Dobro mu stoji
                              Bila ubedjena da si se kladio
                              Last edited by Pertla; 03-02-15, 15:30.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment

                              Working...
                              X