Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Ju goldisavi...Kako te nije sramota?
    Zar pored zive Bilje...? Cccc
    Nah...ne bi ti podeo mene, ipak sam ja Nadalistkinja.


    Comment


    • mr.gold je No.1[/quote]







      Imamo prvu romansu na forumu!!
      Bilja se zaljubila u Golda...love is in the air...
      Bas ste mi swatki...nekako mi idete jedno uz drugo...Sta ostali kazu na to?



      [/quote]

      Bilja i gold
      e bas mi je drago
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        E golde sta ce ti reci zena........svejedno mi je drago ;D

        i molim bez prostota na forumu,neznosti razmenjujte preko PMa

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=crystal link=topic=478.msg19102#msg19102 date=1206647698]
            [/quote]

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              viktor pobedi igra protiv rodika, no nije za ovu temu..

              stvarno ljudi ajmo malo o tenisu...ovo ne vodi nikud...

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Deja01 link=topic=478.msg19116#msg19116 date=1206649594]

                Ina?e ja imam ovu informaciju:
                Danas ?e na terene turnira u Majamiju pod nazivom "Sony Ericsson Open" iza?i teriseri iz Srbije Viktor Troicki i Janko Tipsarevi?. Ana, Jelena i Novak kao nosioci na turniru su slobodni u prvom kolu, pa ?e svoje prve me?eve igrati najverovatnije u subotu.
                [/quote]

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Crystal
                  Ako si pratila , sigurno si u pravu. Hvala na detaljnim informacijama

                  Comment


                  • Comment


                    • [/quote]

                      Pusti budalu.
                      Dala bi tri rafina postera + DVD sa TOP 10 Raficinih izvlacenja gaca iz guze samo da joj uleti nesto musko. U krevet.
                      Ovako ostaje na prsticu + posteri + you tube = dosta da se premosti.
                      Drs' se kalifornijsko devojce, nada umire poslednja

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Mislim da bi moderatori morali da reaguju na ovakve uvrede i primitivluk od strane mr. golda. :o :o :o
                        Ovo je forum o tenisu a ne mesto za perverzije i uvrede.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=moya link=topic=478.msg19143#msg19143 date=1206659825]
                          Mislim da bi moderatori morali da reaguju na ovakve uvrede i primitivluk od strane mr. golda. :o :o :o
                          Ovo je forum o tenisu a ne mesto za perverzije i uvrede.
                          [/quote]

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Ali to je sve bila sala, bez ovakvih uvreda i perverzija. Ne mogu da verujem da podrzavas takvo ponasanje.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Odgovori?u ti li?no da bi se ovde vratili sportu

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Hmm...dosla sam do jednog zakljucka: primetila sam da mr.gold stalno podbada Kali tako da ja mislim da je on u stvari zaljubljen u KaliKali ... mr.gold

                                Comment

                                Working...
                                X