Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OPOP,sad cekamo Zileta da objavi video klip zadnja tri turnira Paris, ,AO







    Comment


    • Zile ocekujem tvoj autorski iskorak
      Napravi neki "filmski" scenario u klipu. U klipu mora biti i zabrinutost koju smo imali, jer to ovu titulu cini spektakularnijom.
      Ako je sa ovakvom igrom i fizika problemima uzeo titulu, kakav ce biti kada bude na 100%
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • I to 6-0 u poslednjim setovima.

        Daklem, NI je 'ajdukovac. Kada dođeš u posetu Beogradu, moramo otići na Zvezdinu utakmicu. ;)
        Super ti slika.

        Ne mogu trenutno da sročim neku analizu u vezi meča. Nije mi se sviđao Novak kako je stajao fizički danas. Ali Marej je kralj gubitnika (psihe/glave). Tri puta ga Novak dobija u finalu AO na sličan način.
        Idemo dalje! Ove godine osvajamo sveeeeeee... Samo je nebo granica!

        čačanin
        Hvala puno! Živ bio!!!
        Last edited by Panchev9; 01-02-15, 19:16.

        Comment


        • Cestitke, ocekivano!

          Comment


          • Originally posted by Skaut View Post
            Evo i ja da se javim, iako vas samo čitam i to redovno. Neizmerno sam srećna zbog ove titule, itekako zaslužene, sve čestitke Novaku!!! Inače sam veliki baksuz kad su u pitanju glasanja, tj. ankete, što se i ovog puta ostvarilo jer sam glasala da u ovoj godini Novak neće osvojiti nijedan GS. Da bih napravila kakvu takvu ravnotežu pribegla sam raznoraznim sitnim vračkama, a najveće što sam uradila bilo je naredjenje svima koji igraju igricu " Dragon city " da sve plave zmajeve prekrste u Novak, Nole, Nolence i slično, te da ih redovno hrane kako bi bili najjači. I to je uspelo. Pozdrav svima, živi bili
            Jeste. Tvoje vradžbine pomažu. Mrdneš prstom i ceo svet propada, naravno u Dragonu.

            Comment


            • Evo vam ga!
              Lazne patriote, dvolicni fanovi, evo vam ga!
              Skeptici, pesimisti, realisti sa potpuno iskrivljenim okvirima tog istog pravca koji velicaju, evo vam ga!
              Strucnjaci, eksperti, genijalci, evo vam ga!

              Jinxeri, polusvete i ostali evo vam ga!
              Citajuci danas postove nikolebg i navrasa pre svega shvatio sam koliko smo zapravo mali i bedni ali ipak sposobni da zakljucujemo, osudjujemo i omalovazavamo.
              Prskaj bre Nole, prskaj po svima!
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Evo vam ga!
                Lazne patriote, dvolicni fanovi, evo vam ga!
                Skeptici, pesimisti, realisti sa potpuno iskrivljenim okvirima tog istog pravca koji velicaju, evo vam ga!
                Strucnjaci, eksperti, genijalci, evo vam ga!

                Jinxeri, polusvete i ostali evo vam ga!
                Citajuci danas postove nikolebg i navrasa pre svega shvatio sam koliko smo zapravo mali i bedni ali ipak sposobni da zakljucujemo, osudjujemo i omalovazavamo.
                Prskaj bre Nole, prskaj po svima!
                Pogresno ti to geldas prijatelju

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  Pogresno ti to geldas prijatelju
                  Ne bih rekao. Potpuno je u pravu i po mom mišljenju!

                  Comment


                  • Sto je novo u Novakovoj igri

                    1.
                    Novak je uvijek ima problem da generise snagu forhandom ako udara mrtvu i duboku loptu. Mari sa dubokim BH slajzovima daje upravo takve lopte. Ali danas je njegov FH, jaci nego ikada, izlazio na kraj sa njima. Movak sada ima bolje ubrzanje glave reketa i generira vecu snagu. Moze da pogodi FH viner skoro sa osnovne linije. I to ako stoji po sred terena. Mari je bio iznanadjen kvalitetom tog udarca.

                    2.
                    Nikad bolje nije igrao na mrezi. Pogotovo su mu BH voleji bili sjajni. Brojke govore za sebe. Protiv Marija, koji uz Nadala ima najbolji pasing udarac, imao je 26/37 na mrezi ili 70%.

                    3.
                    Drugi servis. Pa to je oruzje danas. Mari uopste nije bio u stanju da ga konsistetno napada. Novak je osvoji 62% poena na drugom servisu. A stara je izreka – server je dobar koliko je njegov 2. servis dobar. To se danas potvrdilo.

                    4.
                    Cuvanje snage. Bekerova teorija je da je GS jako naporan i da treba cuvati snagu, ne trositi se previse u ranim kolima. To je Novak odlicno odradio. Bez toga, ovako fizicki nedovoljno spreman, nikada ne bi osvojio Australiju.

                    5.
                    Bekere je znao reci: “Ljudi misle da je moj najbolji udarac bio servis. To je pogresno. Moj najbolji udarac je bio posmatranje protivnika.” Beker je uvijek znao sto mu oponent radi. Sto ga muci, sto mu ne ide, sto ga iritira itd. I uviejk je to saznanje znao da iskoristi. Danas je Novak pokazao da je dobar djak.

                    6.
                    Beker je znao da iziritira protivnika ponasanjem na terenu. Cini se da i to uspijeva da prenese Novaku.

                    7.
                    Novak po obicaju ne prestaje da uci i usavrasava se. Sto je najvaznije, ne zaboravlja ono sto je prije naucio. Tako da moze da ima raznovrsniju taktiku od bilo koga drugo.

                    Comment


                    • Novače Đokoviću

                      Svaka čast majstoru, potpuno vlada Australijom, došao i peti put pehar u njegove ruke. Danas nisam mogao da gledam i da se radujm sa vama, jbg morao da se zaradi neki dinar.

                      NI ima avatar

                      Comment


                      • Samo da podsetim na moje prognoze.

                        U petak postavljeno
                        Originally posted by goku View Post
                        Ne kapiram kako možete otpisivati Novaka u bilo kom meču, protiv bilo koga? A pogotovo protiv Mareja u finalu na Rod Lejveru. Kladionice daju kvotu na Novaka 1,45 u ovom momentu, ali siguran sam da će do nedelje padati ispod 1,40

                        Novak nije izgubio dok stvarno ne izgubi. Setite se kako je izgledao protiv Tomića na W 2011., a kako je igrao u finalu protiv Nadala. Setite se i W 2014. i mečeva sa Čilićem i Dimitrovom, a kakvu je igru pronašao protiv Rodžera u finalu.

                        Ovo danas je bila neopevana sramota od igre, ali baš zato verujem da će u finalu protiv Mare objašnjavati Škotu.

                        NIKAD NE POTCENJUJ SRCE ŠAMPIONA.
                        Juče postavljeno
                        Originally posted by goku View Post
                        Dvoranski ili vanjski, Škotu ne pomažu ni kožne gaće.
                        Posle prvog seta
                        Originally posted by goku View Post
                        Čestitam Novače postao si tata, porodio si set. Sad drugi gubi, klasika.
                        Na polovini drugog, kod 4:2
                        Originally posted by goku View Post
                        Novak mu da nadu, pa ga posle isprska. Jebe ga ko vola. Jel neko vidi kako ovo Endi može da dobije.
                        Last edited by goku; 01-02-15, 20:49.

                        Comment


                        • Izuzev prvog servisa , Novakova danasnja igra je bila odlicna, nebo i zemlja u odnosu na SF ,tako da sam prezadovoljna prikazanim , naravno titulom kao krunom jednako.

                          Inace NI kada vec govoris o boljitcima u ukupnoj igri, odlicnim slice udarcima (ne govorimo o cuvenoj estetici) je radio upravo ono sto je njemu Andy ranije , usporavao ritam kada je bilo potrebno, terao njega da izvuce snagu na mrtvu loptu.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Inace NI kada vec govoris o boljitcima u ukupnoj igri, odlicnim slice udarcima (ne govorimo o cuvenoj estetici) je radio upravo ono sto je njemu Andy ranije , usporavao ritam kada je bilo potrebno, terao njega da izvuce snagu na mrtvu loptu.
                            To je ono sto ja zovem (neprecizno) Simon igrom. Novak je odlican u tome, ali on ima i bolje alternative.

                            Zato sam rekao da je najbolji u istoriji.

                            Igra ofanzivno skoro jednako dobro kao Federer. Medju najboljim je serverima na turu. Najbolje returnira. Igra smaranje skor jedanko dobro kao Mari i Simon. A ima i igru koja se zove "svjetski rekord" i koju stalno usavrsava. Ko moze da se poredi sa time.

                            Mari nije znao sto ga je snaslo. Treba mu razlicita taktika zasvaku od 3-4 Novakove alternative.
                            Last edited by NI; 01-02-15, 20:38.

                            Comment


                            • Nema ni u reprizi meca taj deo kad ga Skot fizicki slomi. Valjda numem da nadjem jer su lepo rekli da je on tj. slom gotova stvar.
                              sigpic

                              Comment


                              • A, bojali ste se hocu li osvojiti AO
                                Stavila sam ovaj avatar zbog ovog sto sam napisala

                                Mac sad drugu pricu prica
                                Last edited by Pertla; 01-02-15, 20:59.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X