Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    A ti sa sigurnoscu mozes da tvrdis da Novak nije imao problema?Jedino sto je sumnivo je ono u MC-u protiv Federer-a,nista drugo.Kad su mu Roddick i Robredo prigovarali samo sto se nije sruio,kao da ne vidite da mu smeta vrucina,da ne moze da funkcionise kako treba.Je li predao Tsonga-i kad ga je razbijao na AO-u,razvalio ga je u trecem setu i onda problemi.Ma predao je namjerno,nije zelio da ide u polufinale.
    Roddick ne smije nista da kaze,ali nista,Roddick ima vise predaja od Novaka,ali je on svoje dobio u 1/4 finalu USO-a,bolje bi mu bilo da je cutao,mozda bi i pobijedio,a Robredo je gle cuda Murray-u samo prisao i predao mec,bez obrazlozenja,kakva velicina &8@^J
    A ovi problemi sa socivom,svi koji nose sociva kazu kako je problematicno,na kraju krajeva Radek-a sam vidio da je predao zbog toga,Novak eto nije,nastavio je mec.Mozda i ne bi,ali su toliko poceli da ga smaraju oko toga da ce morati igrati i kad ima probleme ^&*ST*^#


    Sve cu vam pobiti,to vam je jasno,sve jer niste u pravu /SR&]
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Vladan link=topic=478.msg258995#msg258995 date=1299075593]
      Sve cu vam pobiti,to vam je jasno,sve jer niste u pravu /SR&]
      [/quote]

      E sad si nam odbrusio //h*svb

      A sto se tice sociva, svakog koga sam pitala, ko nosi sociva je poceo da umire od smeha kad sam rekla da je Djokovic stavio 2 sociva u jedno oko. $8#a
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Jednostavno niste objektivni,ali mi je drago sto su razlozi da se Novak ne voli ovako banalni i smijesni,nema nista,pa ajde zbog roditelja,zbog predaja i sl *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR



        sigpic

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Ja sam nabrojala zasto mi je Djokovic iritantan, ne znam kakve razloge ocekujes &@/+W
          Ja tog decka ne znam i mogu samo da sudim po onom sto vidim na TV-u i koliko mi se svidja/ne svidja njegovo ponasanje.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Top je tovja stvar,tvoje misljenje,doduse meni nije jasno,ja sam nabrojao sta je sve Federer radio,kakve stvari,ali zbog toga da ga ne volim i da navijam protiv njega u svakom mecu &Q45q@%


            Ono sto Novaku niko ne moze osporiti je:
            Izuzetan fer plej,uvijek cestita protivniku na dobrom potezu,uvijek prizna ako je lopta bila dobra na svoju stetu.Sjecam se meca protiv Murray-a 2008. i Andy je nesto protestovao sto nema prvi servis cini mi se i Novak je rekao sudiji da mu da prvi servis,ovaj mu je i dao.To niko drugi ne radi i to je cinjenica!
            sigpic

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=Vladan link=topic=478.msg258998#msg258998 date=1299075879]
              Jednostavno niste objektivni,ali mi je drago sto su razlozi da se Novak ne voli ovako banalni i smijesni,nema nista,pa ajde zbog roditelja,zbog predaja i sl *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              [/quote]
              Je li ti to i mene ubrajas ovdje?
              Nisam ja rekao nista vezano za njega,smo sam branio Delpa h5g6k8
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                E Vladane ne mozes sad bas reci da to niko drugi ne radi

                Sjecam se bas kad je Djokovic igrao sa Simonom i bio je neki sporan poen , sudija ga je dodijelio Simonu i Simon je pitao Djokovica hoces da ponovimo i on je rekao neka , nema veze @(*6sd$%
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=Vladan link=topic=478.msg259005#msg259005 date=1299076330]
                  Top je tovja stvar,tvoje misljenje,doduse meni nije jasno,ja sam nabrojao sta je sve Federer radio,kakve stvari,ali zbog toga da ga ne volim i da navijam protiv njega u svakom mecu &amp;Q45q@%


                  Ono sto Novaku niko ne moze osporiti je:
                  Izuzetan fer plej,uvijek cestita protivniku na dobrom potezu,uvijek prizna ako je lopta bila dobra na svoju stetu.Sjecam se meca protiv Murray-a 2008. i Andy je nesto protestovao sto nema prvi servis cini mi se i Novak je rekao sudiji da mu da prvi servis,ovaj mu je i dao.To niko drugi ne radi i to je cinjenica!
                  [/quote]
                  Da,tu si u pravu.To rade Djokovic i Nadal i rijetko ko drugi...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Pa Vladane, srecom, nismo svi isti, ja kad ne navijam za nekog i kad mi je neko antipatican, ja sam u tome dosledna.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=ivan piper link=topic=478.msg259006#msg259006 date=1299076362]
                      Je li ti to i mene ubrajas ovdje?
                      Nisam ja rekao nista vezano za njega,smo sam branio Delpa h5g6k8
                      [/quote]
                      Ma ja samo kazem kakvi su vecini razlozi,za mene stvarno mali.Ja znam koliko se svi oni zrtvuju i niko od njih nije bezgresan.Ali je dobro dok su god ovako male stvari $8#a


                      [quote author=Dale link=topic=478.msg259008#msg259008 date=1299076424]
                      E Vladane ne mozes sad bas reci da to niko drugi ne radi

                      Sjecam se bas kad je Djokovic igrao sa Simonom i bio je neki sporan poen , sudija ga je dodijelio Simonu i Simon je pitao Djokovica hoces da ponovimo i on je rekao neka , nema veze @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Ali se drugi nekako od kad je tu challenge ponasaju,imate provjeru pa provjerite $#^%RT
                      Svakako nije jedini,pogresno sam se izrazio,daleko od toga,ali od one najvece cetvorke jos samo Nadal,na sljaci ce na kraju svi priznati,trag ne laze h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Vladane ocito si pogresno shvatio. Prvo, nema sta da branis Novaka, ne napadam ga puskom jer predaje, kazem da mene licno iritira. Kao sto vec jedno rekoh, ili si spreman ili nisi . Imas probleme, lepo se pozabavis time, kraj. Tako da nema potrebe da ga branis, jer ga niko ne napda, samo sam spomenuo da mi to izuzetno smeta, drugo pogotovo je bespotreban ovaj deo &quot;Sve cu vam pobiti,to vam je jasno,sve jer niste u pravu [img alt=/SR&amp;]http://]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/hitler.gif[/img]&quot;, ali skroz.


                        A trece, nema potrebe da se spominju ostali teniseri, jer je ovo tema za Noleta i o njemu se govori, nije fer da reflektujes neke stvari koje pisemo o njemu na druge igrace o kojima nije rec, niti njihova tema.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          To tebi smeta,to se na kraju nece promijeniti,diskutujemo samo,za to i sluzi forum
                          Ali moram da povezem,smeta Roger-ovim navijacima Novakovo ponasanje,a ne smeta im Roger-ovo,covjek je Nadal-a na sred W-a pogledom prostrijelio i rekao CHALLENGE THIS!Je li to fer plej?
                          Je li fer plej da on broji Novaku koliko puta tapka i to kad gubi konce igre,kad mu ne ide?Je li fer plej da on kaze Srdjanu da bude tih,on,ej,s kojim pravom?
                          Znas koja je razila izmedju njega i Novaka,Novak ovakve stvari nikad ne bi radio


                          Pa mi je cudno to je sve,a malo i nejasno kako ne gledaju kakav neko tenis igra,ja mogu da shvatim da neko Roddick-a ne voli i zbog ponasanja,ali i zbog tenisa koji igra
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Ja mogu samo da vidim da si ti preterano agresivan, imam osecaj kao da smo ti familiju vredjali, a ne da smo rekli da nam se ne svidja Djokovicevo ponasanje. &amp;@/+W
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              To naravno nije tacno,agresivan nisam,samo zelim da pokazem onako kako jeste,iskreno smeta mi kad neko govori samo predaje,to apsolutno nije tacno,a znam mnoge koji tako misle...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Vladan link=topic=478.msg259027#msg259027 date=1299077739]
                                To naravno nije tacno,agresivan nisam,samo zelim da pokazem onako kako jeste,iskreno smeta mi kad neko govori samo predaje,to apsolutno nije tacno,a znam mnoge koji tako misle...
                                [/quote]

                                Svaki posto ti je u agresivnom tonu, a da ne pricam o ovoj recenici

                                [quote author=Vladan link=topic=478.msg258995#msg258995 date=1299075593]
                                Sve cu vam pobiti,to vam je jasno,sve jer niste u pravu /SR&amp;]
                                [/quote]
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X