Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa on sada ima veliko samopouzdanje protiv Endija i ocekuje rutinsku pobedu,to moze biti kobna greska...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • skeptk,

      To je profesionalno odradjen intervju sa ciljem da nista ne otkrije i ne pokaze bilo kakvu zabrinutost.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        mozda je Novakova pasivnost bila vise plan nego nuzda. U tom slucaju dajem Novaku skoro ravnopravne sanse.
        Po meni, Novak igra u stilu"ako zelim pobediti, omogucicu protivniku nacin da lakse izgubi"

        Spoiler
        Ja sam uvek optimista kad je Nole u pitanju
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • NI,
          smanjio si mi ocekivanja na 0

          Zezam se, pored svega sto je Andy pokazao na ovogodisnjem AO-u (svaka mu cast!), mislim da sutra moze samo Novak izgubiti mec, znaci od njega zavisi.
          Nego ja bih trebala da se sklonim negde, jedini Slem koji je Novak uzeo otkad sam na forumu je proslogodisnji W, tj. kad nisam bila tu
          Mora do pobede, prosto mora...bolji je. Samo se nadam da ga nece nista spreciti da to pokaze sutra na terenu.
          Idemo

          Comment


          • Originally posted by thrillseeker View Post
            Evo sta kazu njihove starije kolege:

            Ko je radio ovu anketu... ? Kao da nije iz rezije Eurosporta pa mi nekako drago. Bas mi se dopala i daje nadu, bar meni

            @NI
            Ti si uvek bio toliko stalozen, pribran i realan, naravno na to sve dolazi tvoje veliko tenisko znanje.
            Kada se slavilo, nikada nisi "poleteo", kada se tugovalo (npr. 2012) nisi gubio glavu a i nama si "cuvao glave" ...
            Meni licno si medju omiljenima kada citam o tenisu.
            E sad`, sa cudjenjem te citam a izmedju redova osecam da imas neki pozitivan filing da Novak dobija sutra.
            Kazem sa cudjenjem jer iskaces mi nekako iz svog sablona, obicno si rezervisaniji po pitanju bilo kakvih prognoza ...
            Sigurno vidis taj prostor da ti a i mi svi verujemo da moze uzeti titulu preko Mareja.
            Dopada mi se tvoje blago iskakanje iz tvog "shablona" i zelim da ti verujem.
            Ako dozvolis, tvoja vera da se Novak juce cuvao i meni nekako podize energiju za sutra.
            Zaista bi bilo... ne znam koju rec da upotrebim... ajde rec tuzno, dakle zaista bi bilo tuzno da Novak sutra odigra slab mec, da je anemican, da nema bunt u sebi, da nema snagu da prebaci Endija preko ledja jer kad` ce ako nece sad`, u finalu, u njegovoj kuci.
            Andy je po meni nikada bolji... kretanje, udarci, FH... ma sve, hoce da osvoji AO, "svima je rekao" ako treba i Novaka da odvalim za taj uspeh... i zbog toga bi voleo da Nole bude spreman, da bude spreman za svaki moguci izazov. Moja intimna nada je da bude sve, samo da nije kao onaj Novak juce.
            Vise ni ne znam sta sam hteo da kazem ali eto... tako nesto. E da, neka izgubi ako bas mora ali ulepsace mi dan ako nije anemican (samo da nije maljava po grudima
            i mlohava, da ima dobru dusu ) i da je je agresivan.

            ======================
            ne znam odakle ovaj palac dole na vrhu posta ja ga nisam stavio
            Last edited by AIRBORNE; 31-01-15, 16:54.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Sonja nemoj da te vidim sutra ovdje
              Mislim da je najbolje ne dolaziti ovdje dok se meč ne završi, jedni mi daju optimizam drugi stvaraju nervozu, ma da sam nekako sada iznenađujuće mirna Novak na svakom turniru mora imati neki mrljav meč to je bio onaj juče, na sreću preživjeo je imao dan odmora da sredi misli i sutra da svjež uđe u meč pošto mislim da fiičkih problema nema. Biće mi mnogo žao ako ponovo dopusti da Andy dođe do slema preko njegovih leđa, ali i ako do toga dođe šta da se radi, bitno mi je samo da ne izađe nevoljan i neraspoložen na teren, da ne mlati rukama i pravi nemoćne grimase već da se bori, pokaže motivaciju i želju za pobjedom. Idemoooooo momče još samo malo


              Spoiler

              Last edited by proudNolee; 31-01-15, 15:31.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment



              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • NI,
                  plan da, ali ne naravno 100% jer i njegov protivnik ima plan. Takticki mislim da je bio plan ali naravno nikad ne znas kada pravis taktiku kada i kom setu ce se desiti to i to i kako ce neko reagovati.
                  Iako je on sa strane odigrao dosta ispod svojih mogucnosti, ono sto mi je takodje zapalo za oko da juce nije bilo onog govora tela koje ga je krasilo u ovakvim mecevima mesecima pa i godinama unazad, da je nerasplozen, do mlatara rukama, da pravi one njegove grimase... da nervirao se... ali manje nego sto je to bio slucaj ranije u ovakvim mecevima.

                  Mislim da ni ne zeli da se suvise trosi fizicki i da se tako nadjacava, pogotovo ne sa Stanom jer zna da verovatno gubi, pa samim tim mu motiv, volja padaju i onda kada se desi par gemova, to njega iscrpi najstrasnije i ostaje bez daha.

                  U svakom slucaju postoje 2 mogucnosti sutra: da odigra mnogo bolje nego danas (onda ce ova prica oko taktike za SF biti verovatnija) i bice blizu pobede ili ce biti na nivou od juce i verovatno izgubiti.

                  Ocekujem mnogo bolji servis i vise laganijih poena nego u SF, a samim tim mu sanse drasticno rastu. Marej po meni igra mnogo vise sablonski nego Stan, pa ako sam u pravu onda je mentalno trosenje u toku poena manje, pa se onda manje i trosi i duze drzi fokus i koncentraciju.

                  Da se razumemo ne mislim ja da Marej igra lose, daleko od toga, ali daleko i od toga da trenutno igra SVEMIRSKI TENIS, pa sad treba da se bedacim i ocekujem da ce Nole sutra izgubiti.

                  U ostalom ne navijam ja za igraca koji je 200 na ATP listi nego za NOVAKA DJOKOVICA - No.1, tako da NOLE RAZVALI SUTRA!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Meni Sonjino prisustvo pomogne oko Cibe
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      skeptk,

                      To je profesionalno odradjen intervju sa ciljem da nista ne otkrije i ne pokaze bilo kakvu zabrinutost.
                      Moguce, ali moj utisak je, koji naravno moze biti varljiv, da je on siguran u svoju pobedu. Izjave tipa "Videcemo na terenu kako igra Marej" ili "Imam malu prednost, sjajno je što se protiv Mareja borim za titulu" mi vuku na to.

                      Comment


                      • Ko mi dade onaj palac dole ili sam ja to mahinalno pritisnuo ???
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Ko mi dade onaj palac dole ili sam ja to mahinalno pritisnuo ???
                          Haha, izgleda si ti greskom pritisnuo tu ikonicu
                          Ja ih videla kad sam npr. editovala post pa pritisnula napredni pregled, onako ispod posta:
                          Spoiler



                          Edit: sad cu i ja jednu ikonicu staviti haha
                          Last edited by Zzz; 31-01-15, 16:32.

                          Comment


                          • Originally posted by orao View Post
                            NI,
                            plan da, ali ne naravno 100% jer i njegov protivnik ima plan. Takticki mislim da je bio plan ali naravno nikad ne znas kada pravis taktiku kada i kom setu ce se desiti to i to i kako ce neko reagovati.
                            Iako je on sa strane odigrao dosta ispod svojih mogucnosti, ono sto mi je takodje zapalo za oko da juce nije bilo onog govora tela koje ga je krasilo u ovakvim mecevima mesecima pa i godinama unazad, da je nerasplozen, do mlatara rukama, da pravi one njegove grimase... da nervirao se... ali manje nego sto je to bio slucaj ranije u ovakvim mecevima.

                            Mislim da ni ne zeli da se suvise trosi fizicki i da se tako nadjacava, pogotovo ne sa Stanom jer zna da verovatno gubi, pa samim tim mu motiv, volja padaju i onda kada se desi par gemova, to njega iscrpi najstrasnije i ostaje bez daha.

                            U svakom slucaju postoje 2 mogucnosti sutra: da odigra mnogo bolje nego danas (onda ce ova prica oko taktike za SF biti verovatnija) i bice blizu pobede ili ce biti na nivou od juce i verovatno izgubiti.

                            Ocekujem mnogo bolji servis i vise laganijih poena nego u SF, a samim tim mu sanse drasticno rastu. Marej po meni igra mnogo vise sablonski nego Stan, pa ako sam u pravu onda je mentalno trosenje u toku poena manje, pa se onda manje i trosi i duze drzi fokus i koncentraciju.

                            Da se razumemo ne mislim ja da Marej igra lose, daleko od toga, ali daleko i od toga da trenutno igra SVEMIRSKI TENIS, pa sad treba da se bedacim i ocekujem da ce Nole sutra izgubiti.

                            U ostalom ne navijam ja za igraca koji je 200 na ATP listi nego za NOVAKA DJOKOVICA - No.1, tako da NOLE RAZVALI SUTRA!!!!!!!!!!!!!!!
                            Jucerasnji mec je imao tri dijela. Prvi dio su prva dva seta. On se igrao po planu koji Novak nije sproveo kako je trebao. I to zato sto je olako propustio par prilika. Plan je u sustini funkcionisao. Propustene prilike su Novaka frustrirale i govor tijela je to pokazivao. Ali valja zapaziti da je Novak odgrao odlicno TB. Kad pricaju o losijim partijama protiv Dimitrova na Uimbldonu, to je otprilike bio taj nivo.

                            Drugi dio su bila prva 3 gema treceg seta. Novak je potpuno dominirao. Ali je onda stao zbog umora.

                            Treci dio je ostatak meca. To da je imao jedan viner u 15 gemova je nesto sto jedva pamtim. Dakle to nije kao protiv Dimitrova, to je statisticki gledano bilo bitno losije. Govor tijela nije bio toliko los. Zapravo nije bio uopste los iako je nedostajalo strasti. I igrao je bez strasti. Taj govor tijela me podsjeca na mec protiv Nadala na WTF-u 2009. U svakom slucaju mislio je besprekorno. Zato ostaje misterija, zasto je tako lose igrao.

                            Novak nije imao ni jednog protivnika koji je na nivou Marija u razmjenama. Do Vavrinke su svi bili dosta losi u razmjenama. Mari ima mnogo bolji return od Vavrinke, ali definitivno nema snagu udaraca kao Vavrinka, pogotovo ne na BH strani.

                            Mari igar jako dobro, ali to ne bi bilo dovoljno da je Novak top. Od 2011, priznaces da je ono ranije nebitno, na hadru su igrali 14 meceva. Mari je dobio samo 3. Izgubio je 11. Ta tri su:
                            -Sinsinati 2011 (Novak je bio povrijedjen)
                            -Dubai 2012
                            -USO 2012 (Da ne ponavljam pricu o vjetru i ostalome)

                            Oni zapravo nisu ravnopravni na hardu. Novak je jasno bolji.

                            Comment


                            • Berdih i pored apgrejta nikako ne moze Endiju da udje u glavu i da rovari u svoju korist.
                              Novak to moze, pa neka igra i losije ali da ubaci crva to bi bila premija za nas. Dug je mec na 3. dobijena
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Ma red je da happy Novak uzme happy Slem

                                Comment

                                Working...
                                X