Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O'ladiste me k'o špricer u tri šešira.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Navela sam da su glasine i jos uvek su /pojasnjavajuci ljudima koji su rekli da ne vide postavljene tvitove(prema kojima i inace imam rezervu ).

      Ocekivana je zabrinutost navijaca a i reakcije ostalih ,obzirom da je bio i bolestan u AD pa i u Dohi delimicno, a mogucnosti povrede uvek postoje , da ne spominjemo znacaj ovog AO za sve potencijalne favorite kao moguce razloge podizanja tenzija i pojave raznih spekulacija.

      Svakako se nadam da su glasine bez osnova i da ce Novak zaigrati na AO.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Dobro je da sam propustila ovu opšteplanetarnu paniku



        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ...

          EXCLUSIVE VIDEO: 'Fair drinkum!': The hilarious moment tennis legend Novak Djokovic tries to mimic Australian accent during intimate documentary


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Last edited by miloolja; 18-01-15, 00:41.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sreća pa sam krenuo od taze vesti iz Novakove bare ka bajatim, jer da sam kontra učinio debelo bi mi presela ova jutarnja kafa Mada neki crv ostade da buši i sad mira neću imati dokle god ne vidim Novaka na terenu.
              Last edited by pecaros; 18-01-15, 06:38.
              sigpic

              Comment


              • A zato je on odgodio press, isao da nabavi cokoladice)

                @DjokerNole hands out chocolate to reporters during a press conference (ap)




                Last edited by Zzz; 18-01-15, 07:56.

                Comment


                • Sa Vicom))

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Navela sam da su glasine i jos uvek su /pojasnjavajuci ljudima koji su rekli da ne vide postavljene tvitove(prema kojima i inace imam rezervu ).

                    Ocekivana je zabrinutost navijaca a i reakcije ostalih ,obzirom da je bio i bolestan u AD pa i u Dohi delimicno, a mogucnosti povrede uvek postoje , da ne spominjemo znacaj ovog AO za sve potencijalne favorite kao moguce razloge podizanja tenzija i pojave raznih spekulacija.

                    Svakako se nadam da su glasine bez osnova i da ce Novak zaigrati na AO.
                    Upravo to... i izjavio je da je imao problema i ovih dana ali je spreman
                    #Djokovic in press: "I had a tough couple days but it's all behind me. It was a little bit of the flu in the stomach. I'm ready" #AusOpen

                    Comment


                    • Originally posted by Sonja View Post
                      Upravo to... i izjavio je da je imao problema i ovih dana ali je spreman
                      Laknulo , a malo falilo da od komsije trazim nitroglicerin na zajam
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo sa čokoladicama je postala tradicija


                        Spoiler
                        Last edited by proudNolee; 18-01-15, 15:38.
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • [VINE]OjwV7bIwKug[/VINE]

                          Spoiler
                          Naučila sam postavljati ovo bez Oljine pomoći
                          Last edited by proudNolee; 18-01-15, 08:44.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Dobro da nisam sinoc videla one vesti
                            Sad se lakse dise kad procitas da je sve u redu, srecno Nole
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment



                            • Last edited by proudNolee; 18-01-15, 11:27.
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • B92: Novak: Ozdravio sam, spreman sam http://www.b92.net/sport/australiano...&nav_id=948021

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X