Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rutinski, nista spektakularno. dusan prosto nema cime da ga ugrozi iako se trudio. poklonio mu je gem na kraju da ne bude bagel, bilo je ocigledno ;
    ne znam za prehladu, djelovalo je da se vise znoji no inace, sta znam. na kraju se sprdao sa novinarem na terenu :]

    svidja mi se kostur, stahovski karlovic ferer, totalno razliciti igaci, stilovi, od svega ponesto. dobar sparing
    titula moze a i ne mora.. mada bilo bi fino, prvi put igra dohu

    Comment


    • Nije citav mec ali fali samo par gemova...;)



      Comment


      • Cestitke,svim forumasima sretni praznici Hristos se rodi






        Comment


        • Comment


          • Aiiiii bebaaa
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Bebaaaa pazi prstice... dusica mala.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Nisam ni ja gledala mec.
                Ocekivano,da je dobio,ali me malo brinu komentari da nije izgledao dobro.
                No, ne mora nista da znaci, sigurno mu je bolje cim igra, a videcemo sutra sta ce biti
                Nek on bude spreman za AO, a ovde sta uradi, taman malo pripremniih meceva za Australiju
                Last edited by Pertla; 06-01-15, 21:29.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Petra, Sonja evo sad ponovo gkedam i nisam primetio da je imao bilo kakvih fizickih problema, smiren, fokusiran, odlicni udarci...

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Uh Nole a stoo si samo nogice pokazao
                    Da li je moguce da su bebi od 2+ meseca vec ovako dugacke noge haha)

                    Raduje me sto je porodica skupa, i Jelena danas bodrila tatu fino u publici

                    Comment


                    • Ocigledno je bilo da se Novak nosi sa prehladom (laganom). Povremeno mu je padala koncetracija a povremeno nije htio da bude previse surov prema Lajovicu.

                      PS
                      Nisam znao kako je Lajovic brz.

                      Comment



                      • Comment


                        • Nole smečman ;)

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment



                          • Comment


                            • Mir Boziji



                              Comment


                              • Dobro, Nole...pertle nisi zaboravio, pobeda se pise a sad na Karlovica...e tu ces bas morati dobro nisaniti pertle
                                Idemo Noleeeee
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X