Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258816#msg258816 date=1299020262]
    Ne pricam o tebi *T_*@SR @(*6sd$% Pricam o Jinxy.Ona nikada nije navela nijedan razlog. $%&5qw7
    Slucajno sam citirao tvoj post umesto njenog,izvinjavam se... :8-[/
    [/quote]
    Ja sam na forumu od 2007. @(*6sd$%
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258822#msg258822 date=1299020358]
      Ja sam na forumu od 2007. @(*6sd$%
      [/quote]ja od 2008. $#^%RT

      Pa hajde,reci mi. h5g6k8 zasto te iritira?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=AK47 link=topic=478.msg258821#msg258821 date=1299020303]
        Znam da BIH nije primjer Utopije, zivim u njoj,a nisam rekao da si ti ljubomorna,blago tebi kad nisi,dosta ljudi nije,ali vecina mislim da jeste jer je meni nevjerovatno da neko iz Srbije ne voli Novaka,zaista jeste
        [/quote]

        Pa tenis nije ekipni sport pa da navijam za svoju reprezentaciju, nego je individualni i kakve veze ima ko odakle dolazi?
        Mislis da svi Spanci navijaju za Nadala, svi Svajcarci za Feda itd? (%fsd%&j
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258827#msg258827 date=1299020435]
          Pa tenis nije ekipni sport pa da navijam za svoju reprezentaciju, nego je individualni i kakve veze ima ko odakle dolazi?
          Mislis da svi Spanci navijaju za Nadala, svi Svajcarci za Feda itd? (%fsd%&j
          [/quote]
          Boki,uzorak od 1000.svajcaraca koliko od njih navija za Feda,sta ti mislis,cirke? (%fsd%&j $#^%RT
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=manda link=topic=478.msg258831#msg258831 date=1299020555]
            Boki,uzorak od 1000.svajcaraca koliko od njih navija za Feda,sta ti mislis,cirke? (%fsd%&j $#^%RT
            [/quote]

            Kako ja to mogu da znam? $%&5qw7
            Znam samo da sam u Madridu upoznala puno Spanaca koji navijaju za Rogera, a ne vole Nadala i to ga bas ne vole.
            U Svajcarskoj nisam bila pa ne mog nista da kazem.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=AcaGrobar link=topic=478.msg258824#msg258824 date=1299020406]
              Pa hajde,reci mi. h5g6k8 zasto te iritira?
              [/quote]
              Pa njegov izgled, puno mi lici na Dijanu. %G8_
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Na kraju ipak 90% Svajcaraca navija za Roger-a,90% Spanaca za Nadal-a i 90% Srba za Novaka,to je bar jasno...
                sigpic

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258827#msg258827 date=1299020435]
                  Pa tenis nije ekipni sport pa da navijam za svoju reprezentaciju, nego je individualni i kakve veze ima ko odakle dolazi?
                  Mislis da svi Spanci navijaju za Nadala, svi Svajcarci za Feda itd? (%fsd%&j
                  [/quote]
                  Ipak je on neki proizvod zemlje koja nije bas razvijena i u kojoj je tesko uspijeti,ako se boris sam,a on jeste &+I}\


                  Drugacije je to u Spaniji,oni cega se dotaknu u sportu pretvaraju u zlato,imaju daleko veci izbor uopste u sportu ne samo u tenisu,a mislim da skoro svi Svicarci navijaju za Federer-a i ja imam drugaciji pogled na sve to jer je tu veci standard zivota i oni ipak to drugacije dozivljavaju,jer je daleko teze uspijeti ovdje @(*6sd$%
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=Vladan link=topic=478.msg258836#msg258836 date=1299020736]
                    Na kraju ipak 90% Svajcaraca navija za Roger-a,90% Spanaca za Nadal-a i 90% Srba za Novaka,to je bar jasno...
                    [/quote]
                    Potpis &amp;+I}\
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=jinxy link=topic=478.msg258835#msg258835 date=1299020667]
                      Pa njegov izgled, puno mi lici na Dijanu. %G8_
                      [/quote]Znao sam da nemas razlog. $#^%RT [quote author=manda link=topic=478.msg258831#msg258831 date=1299020555]
                      Boki,uzorak od 1000.svajcaraca koliko od njih navija za Feda,sta ti mislis,cirke? (%fsd%&amp;j $#^%RT
                      [/quote]Cirka 999 navijaju za Rodzera. *T_*@SR
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=AK47 link=topic=478.msg258837#msg258837 date=1299020765]
                        Ipak je on neki proizvod zemlje koja nije bas razvijena i u kojoj je tesko uspijeti,ako se boris sam,a on jeste &amp;+I}\


                        Drugacije je to u Spaniji,oni cega se dotaknu u sportu pretvaraju u zlato,imaju daleko veci izbor uopste u sportu ne samo u tenisu,a mislim da skoro svi Svicarci navijaju za Federer-a i ja imam drugaciji pogled na sve to jer je tu veci standard zivota i oni ipak to drugacije dozivljavaju,jer je daleko teze uspijeti ovdje @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Ali cekaj kad igra recimo kosarkaska reprezentacija Srbije, ja navijam svim srcem za nas iako mozda u timu ima likova koje me zestoko nerviraju, ali oni predstavljaju Srbiju u tom trenutku.
                        Ali kad igra Djokovic, sam je na terenu, na nekom turniru, on igra iskljucivo i samo za sebe i zasto ja da navijam za njega samo zato sto mu stoji SRB pored imena? ^&amp;*ST*^#
                        I on je rekao to par puta, prvenstveno igra za sebe, predstavlja sebe, svoje ime i prezime, pa tek posle toga svoju zemlju.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=manda link=topic=478.msg258831#msg258831 date=1299020555]
                          Boki,uzorak od 1000.svajcaraca koliko od njih navija za Feda,sta ti mislis,cirke? (%fsd%&amp;j $#^%RT
                          [/quote]
                          U BIH od 1000 ljudi, 900 voli Cecu, a ja je ne volim. O0
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg258845#msg258845 date=1299021196]
                            Ali cekaj kad igra recimo kosarkaska reprezentacija Srbije, ja navijam svim srcem za nas iako mozda u timu ima likova koje me zestoko nerviraju, ali oni predstavljaju Srbiju u tom trenutku.
                            Ali kad igra Djokovic, sam je na terenu, na nekom turniru, on igra iskljucivo i samo za sebe i zasto ja da navijam za njega samo zato sto mu stoji SRB pored imena? ^&amp;*ST*^#
                            I on je rekao to par puta, prvenstveno igra za sebe, predstavlja sebe, svoje ime i prezime, pa tek posle toga svoju zemlju.
                            [/quote]
                            To je tacno,navijas ti inace za Novaka kad igra za DC reprezentaciju,ali ljudi vise vole uspjeh svog covjeka nego nekog stranca,to vidim i sam.Mada znate moj stav,moze mi komsija biti,ako igra kao Rochus necu navijati za njega $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=jinxy link=topic=478.msg258846#msg258846 date=1299021252]
                              U BIH od 1000 ljudi, 900 voli Cecu, a ja je ne volim. O0
                              [/quote]


                              Ja bih prije rekao da je u cijeloj drzavi voli 900. $#^%RT

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Vladan link=topic=478.msg258847#msg258847 date=1299021337]
                                To je tacno,navijas ti inace za Novaka kad igra za DC reprezentaciju,ali ljudi vise vole uspjeh svog covjeka nego nekog stranca,to vidim i sam.Mada znate moj stav,moze mi komsija biti,ako igra kao Rochus necu navijati za njega $#^%RT
                                [/quote]

                                Da, ali kad bismo igrali protiv Svajcarske, a Svajcarska nastupala sa Rogerom, navijala bih za Federera, u ta 2 singla.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X