Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako su dobre fotografje, razmisljam da jednu uzmem za avatar
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Ljudi srecna nam Nova Novakova godina... njemu zelim vise nego sebi a mi da budemo "bar pola uspesni" kao ON.

      Srecno Novace, srecno FORUME.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment




      • Spoiler





        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Sa Rafom




          Comment


          • U 12:40 na RTS1 emisija o Novakovoj protekloj sezoni
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Odledao sam samo II set. OK ... opusten turnir, egzibicija ovo/ono ali GAZIO JE.
              Posto prve macice nismo bacili ajde da kazemo "Po jutru se dan poznaje".
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Frend je sa Stanom , bagel za Novu i na exo mecu nije narocito prijateljsko darivanje
                Salim se naravno, lose je protivnik igrao a uz to i vidljivo nervozan iz nekog razloga, u ovakvim mecevima kod Novaka gledam kretanje, udarce, tajming a bio je solidan, jedino me zulj cudi , obicno su mu ruke besprekorno negovane bez obzira ne tezinu posla.To obicno znaci nesto jace forisranje u treninzima ili da je mozda malo kasnije krenuo sa istim.
                Sezona iako nezvancino je pocela, pa srecno Novaku
                Similis simili gaudet

                Comment


                • #Djokovic:"I've no complaints with today’s match.From the 1st to the last point I executed everything I wanted" #MWTC
                  Igrao je stvarno dobro
                  Da ga vidimo protiv Andyja koji je zgazio Rafu Iako je egzibicija obojica zele da pobede, tu nema sumnje



                  Last edited by Zzz; 02-01-15, 17:30.

                  Comment


                  • Osim uobicajenog paketa cini se da ima par korekcija u pojedinim segmentima. Nesto je kraci izbacaj kod servisa dok je prvi servis malo brzi. Kod reterna na drugi servis ulazi vise u teren nego ranije.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Maxx-a

                      Po meni nije bio u pitanju žulj, već oderotina kod skupljanja one niske lopte.
                      Tako da ne brini. Opušteno.

                      Comment


                      • Nisam mogla da gledam Noleta, super da je pobedio Stana
                        Interesuje me da li je Stan bio bas tako los,da ga Nole dobije takvim ubedljivim rezultatom
                        Sutra sa marejem finale, bas me interesuje taj mec, nadam se da ce biti dobar i...zna se ,,idemooo Nole iako je egzibicija
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by Borhes054 View Post
                          @Maxx-a

                          Po meni nije bio u pitanju žulj, već oderotina kod skupljanja one niske lopte.
                          Tako da ne brini. Opušteno.
                          Ok onda jos bolje zna on tako da se i prostre i izguli i noge i ruke , to se brze i lakse sanira nego zulj. Bas mi je bilo cudno i mesto na kome je navodno, ma Visko je kriv a i sociva odmaraju do ponedeljka
                          @Petra
                          Federerovci posto real Stanovaca nema, bi ti rekli da je Waw bio los sto nije daleko od istine ovaj put, nego Novak je bio zaista dobar koliko moze biti u ovom trenutku. Valjda smo se uzeleli njegovog tenisa pa svakom detalju pridajemo znacaj.
                          Bas me zanima kako ce igrati u Dohi prvi put je na tom turniru, nepoznat teren u potpunosti, prva 250 jos od Serbia Opena 2011.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Uh ljudi ne znam za vas ali ja sam se baš uželjela tenisa, od ponedeljka počinjem sa redovnim praćenjem, danas sam povremeno gledala pošto mi je slava pa nema se vremena, ali ono što sam vidjela nije loše kad već spominjete Dohu kada izlazi žrijeb
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Dobro dodje Doha, rekao Nole da mu treba dobar trening pred AO, nece da se ponovi prosla godina sto je super

                              Uuu kakva slika



                              P.S:Proud, sretna ti slava

                              Comment


                              • Originally posted by Sonja View Post
                                Dobro dodje Doha, rekao Nole da mu treba dobar trening pred AO, nece da se ponovi prosla godina sto je super

                                Uuu kakva slika



                                P.S:Proud, sretna ti slava
                                Meni malo bucmast na toj slici

                                Polako sa AO, da ne ureknemo
                                Takodje, Proud, srecna slava
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X