Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni taj RG ne znači ništa posebno. Nije značio ni Novaku sve dok mu zbog rivalstva sa Nadalom nije nametnut kao imperativ. Sve prašnjave tvrđave Novak je srušio pa će kad, tad, srušiti i ovu najveću.
    Vimbldon kao dečački san uvek je bio i biće na počasnom mestu. Zato neka ga za sreću ostvari po treći put, a ove druge onako uz put koliko mu dozvole i koliko mu bude volja.
    Last edited by pecaros; 10-12-14, 11:33.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Mislim kakva je ovo anketa .... !?!?!?
      Kakva su ovo pitanja ... !?!?!
      Zna se koji odgovor treba da stiklira svaki pravi navijac. Sve ostalo je sumnja i neverica i nipodostavanje
      Suvisna anketa po mom skromnom misljenju.
      Da mogu da ti kažem.. al neću lepo sam vaspitana...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da mogu da ti kažem.. al neću lepo sam vaspitana...
        Slobodno ... raspali samo .... sta bi ti falilo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Znači mu i te kako karijerni slam, savladan stepenik više na putu ka malobrojnim istinskim legendama ovog sporta.Kroz godine posvećenog rada na svojoj igri profilisao se kao jedan od najboljih all round igrača, uprkos skepsama koje ga prate i dan danas. Dovoljno je ovde dnevno čitati forumske stručnjake koji mu čak hoće osporiti i neke od najvećih pobeda u karijeri.
          Ne smem ni da pomislim da ne uspe da osvoji RG . Fenomenalan je igrač na šljaci , i jednostavno mora imati Trofej Kupa Musketara u svojoj kolekciji.

          Što se tiče naredne sezone , da počnemo sa AO
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Neka započne godinu sa AO to je ipak njegov slem i neka uzme Wimbledon on je ipak od 4 najvažniji, nadam se i RG ali stavila sam dva a sa tim trećim neka me iznenadi
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Leti... leti.. leti... (u) Dubai...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ))

                Comment


                • Nole i saxofon

                  http://instagram.com/p/wcBPs8HMrf/?modal=true ...(ne znam postaviti snimak sa instagrama, aooo)

                  Last edited by Zzz; 10-12-14, 20:13.

                  Comment


                  • Sonja

                    Comment


                    • Vozi tramvaj, svira saksofon, violinu... šta ono još radi?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Novak Đoković povodom nagrade Olimpijskog komitet…: http://youtu.be/ucGKOKQS05k

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Mislim kakva je ovo anketa .... !?!?!?
                          Kakva su ovo pitanja ... !?!?!
                          Zna se koji odgovor treba da stiklira svaki pravi navijac. Sve ostalo je sumnja i neverica i nipodostavanje
                          Suvisna anketa po mom skromnom misljenju.
                          Ma da, ja se isprepadoh od ankete, ne smem ni da glasam
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Kako deluje elegantno i ovako mrsav






                            Spoiler
                            Last edited by jovan; 11-12-14, 09:37.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment




                            • Last edited by proudNolee; 11-12-14, 14:50.
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Sva 4 GS.
                                Naravno. To se podrazumeva. Novak je rođen da piše istoriju.

                                Comment

                                Working...
                                X