Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sta nam radi Nole u Cirihu? A Jeca i Stefan...?

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Viskov autorski tekst o teniskoj 2014-oj vredan citalacke paznje. Veliko BRAVO za Viska, posebno BRAVO za deo o Novaku.
        http://sport.blic.rs/Tenis/263868/Vi...r-Svajnstajger
        " I onda me ošinu genijalci koji tada kažu – „Sve je to lepo, ali šta ja imam od toga?“ ... Možda nemaš ti, ali imaju mnogi koji su osetili konkretnu korist od njegovih pobeda, a ti majstore probaj nešto da napraviš od svog života, znam teško je, ali bar ne pljuj po onima koji su bolji od tebe... I pustite one priče o porezu. On ovoj državi ne duguje ništa. Tačka."

        Nadjoh mrvu vremena da se malo ukljucim i ovde.... Visko OTAC, sta Otac, BOGOTAC.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            " I onda me ošinu genijalci koji tada kažu – „Sve je to lepo, ali šta ja imam od toga?“ ... Možda nemaš ti, ali imaju mnogi koji su osetili konkretnu korist od njegovih pobeda, a ti majstore probaj nešto da napraviš od svog života, znam teško je, ali bar ne pljuj po onima koji su bolji od tebe... I pustite one priče o porezu. On ovoj državi ne duguje ništa. Tačka."

            Nadjoh mrvu vremena da se malo ukljucim i ovde.... Visko OTAC, sta Otac, BOGOTAC.
            Odličan tekst..I sve je dobro dok ne moram da slušam "omiljenog".
            A ti ga baš pretera sa tim BOGOTAC,nemoj ipak j jedan Pantela
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Imate novu anketu. logično je ako čekirate tri GS-a da izaberete i koja su ta tri. Anketa je javna.
              Last edited by miloolja; 07-12-14, 09:04.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment






              • Comment


                • Najvece sanse ima da vrati AO i da odbrani titulu na WB-u.
                  Bez Rg-a i ove godine jer ce Rafa biti maksimalno spreman na 35 stepeni sa spinovima iznad glave
                  USO je otvoren skroz.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Kakav mi je osmeh danas izmamio od uva do uva... nisam ga očekivala i kada sam čula najavu spikera u dvorani i videla ga posle mesec dana...
                    (A niko ne može tako lako da mi izmami široki osmeh...)



                    [VINE]OrOFT6vBZhh[/VINE]

                    lovely

                    [VINE]OrOFee2tzE6[/VINE]
                    Last edited by miloolja; 07-12-14, 22:28.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Highlights danasnjeg dubla;)

                        Comment


                        • Olja dobro mi je poznat taj osjećaj, isto je bilo i kod mene nije prošlo dugo od kako smo ga gledali ali mnogoooo je nedostajao
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Odličan tekst..I sve je dobro dok ne moram da slušam "omiljenog".
                            A ti ga baš pretera sa tim BOGOTAC,nemoj ipak j jedan Pantela
                            Pantela je Pantela .. to je ta kategorija ... nema dalje ... nesto ispod je BOGOTAC ....
                            Imam ja jednu zanimljivu "lestvicu" po tom pitanju.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Gledam Noleta i Rođu i čini mi se da je Nole u Indiji odlučio da "odere" Federera i naplati London
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X