Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Ai vidite te okice

    E, to je fokus
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Znam NI tako je kako je ali ne vredi ne mogu da ga osudjujem, ON JE NAS Novak, zavrsio je spektakularno sezonu iako je vecina sumljala u to.
      Vimbli, Pariz i London su mi kao 2 GS-a minimum jer posle svadbe i rodjenja sina znajuci kakav je Novak privatno...

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Ja ge ne osudjujem. Bilo je privatnih problema. Ja konstatujem.

      Vidio si sto Henman kaze. Bila je Rodzerova era. Imali smo Rafinih par godina i sad imamo Novakovu eru. Pricam o onome sto se vidi na terenu. Zasto nedostaju slemovi? Zasto taj nevjerovatni potencijal koji ima i taj trud koji je ulozio ne moze u potpunosti da se materiajlizuje?

      On je objektvno tri korak ispred ostalih, ali nema slemova da to potvrde. Ima jos vremane, najmanje dvije godine, ali bojim se...
      Last edited by NI; 16-11-14, 21:32.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ja ge ne osudjujem. Bilo je privatnih problema. Ja konstatujem.

        Vidio si sto Henman kaze. Bila je Rodzerova era. Imali smo Rafinih par godina i sad imamo Novakovu eru. Pricam o onome sto se vidi na terenu. Zasto nedostaju slemovi? Zasto taj nevjerovatni potencijal koji ima, taj trud koji je ulozio, ne moze u potpunosti da se materiajlizuje.

        On je objektvno tri korak ispred ostalih, ali nema slemova da to potvrde. Ima jos vremane, najmanje dvije godine, ali bojim se...
        To si u pravu nema sta, slemovi fale ali tako nesretno ih je gubio da se ja nerviram kad god se setim...
        Kazem 2015-a ce meni licno sve reci.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Imate novu anketu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Imate novu anketu.
            Nesto mi se ne svidjaju ponudjene opcije, ali sam ipak glasao optimisticki ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ja ge ne osudjujem. Bilo je privatnih problema. Ja konstatujem.

              Vidio si sto Henman kaze. Bila je Rodzerova era. Imali smo Rafinih par godina i sad imamo Novakovu eru. Pricam o onome sto se vidi na terenu. Zasto nedostaju slemovi? Zasto taj nevjerovatni potencijal koji ima i taj trud koji je ulozio ne moze u potpunosti da se materiajlizuje?

              On je objektvno tri korak ispred ostalih, ali nema slemova da to potvrde. Ima jos vremane, najmanje dvije godine, ali bojim se...
              NI koliko je realno trebao da ima?
              Ja mislim da je morao osvojiti RG 2011., dobiti Mareja 2012. na US, Nadala 2013. na RG i osvojiti Australiju ove godine, ali je 2011. ukrao US, na stranu što je bio dominantan cele te godine. 10 slemova bi bila prava mera. Mogao je imati oko 15 do kraja karijere, sad mu predviđam 12.

              Comment


              • daj predloge za opcije, lako ćemo ovo da prepravimo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  daj predloge za opcije, lako ćemo ovo da prepravimo
                  Trenutno nisam u modu da mogu bilo sta da predlozim, tako da ... nebitno.
                  Last edited by Sandugp; 16-11-14, 23:24.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma dobro, ova stoji par dana, a onda stavljamo neku drugu...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ruka majstora majstoru.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        NI koliko je realno trebao da ima?
                        Ja mislim da je morao osvojiti RG 2011., dobiti Mareja 2012. na US, Nadala 2013. na RG i osvojiti Australiju ove godine, ali je 2011. ukrao US, na stranu što je bio dominantan cele te godine. 10 slemova bi bila prava mera. Mogao je imati oko 15 do kraja karijere, sad mu predviđam 12.
                        USO 2011. nije trebao da osvoji.

                        Morao je da osvoji.

                        USO 2012.
                        USO 2013.
                        USO 2014. i
                        AO 2014.

                        Trebao je da osvoji:
                        RG 2014.

                        Mogao je da osvoji:
                        RG 2013.

                        Ukraden mu je:
                        RG 2012.

                        Dva puta je u Uimbldonu bio losiji od onoga sto moze zbog poraza na RG. (2012. i 2013.)


                        Brat bratu je 4 kratak.

                        Sto je vaznije, ove godine je on ima odlicne sanse da osvoji Gran Slem!

                        Comment


                        • Kako mi je zao sto skracenu BH dijagonalu videh samo u exibiciji sa Andy-em ove veceri. Ali kako je sevnula posle paralele
                          Last edited by Maxx-a; 16-11-14, 22:28.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Sjetite se samo kako je izgledao pocetkom godine...cetvrtfinale AO-a, prekinuvsi niz GS polufinala...
                            Onda Dubai gde gubi od Federera iako je prije toga #gasiotenis protiv Aguta ()
                            IW gde od Cilica gubi ubedljivo prvi set...i svi smo se tada prepali sta je ovo?? Najgore otvaranje sezone od....??
                            Srecom Nole je tada u IW-u dobio...i to kako! U finalu okrenuo mec protiv Federera I odmah nakon toga cisti u finalu Majamija Rafu
                            Tada smo okrenuli i mislili smo izdominirace...kad kao da je pretjerao- povredio rucni zglob I dosao je onaj nesretni MC...
                            Ali se Novak vraca #uvelikomstilu i osvaja Rim A na RG-u sve odlicno izgleda, vreme je prijatno za igranje, nema jakog sunca...sve do polufinala. Vec tada su se videli problemi a u finalu (iako je prvi set uzeo) su se potvrdili Jos jedan vrlo tezak poraz za njega na RG-u.
                            Wimbledon skroz druga prica. Mucio se tokom turnira- sa Stepanekom, Cilicom, Dimitrovom...sve do finala gde je pruzio fantasticnu partiju! I to protiv Federera, na njegovom dvoristu, pred njegovom publikom. Jedna od njegovih najvecih pobeda u karijeti, bez sumnje
                            Americka turneja vrlo, vrlo losa...ali dobro, na USO-u je ipak Kei odigrao fantasticno a vremenski uslovi su Noleta dotukli.
                            Onda se pojavilo pitanje hoce li uspeti da sacuva br.1. U Kini (Pekingu) opet je izdominirao ali u Sanghaju je ipak malo podbacio i to upravo protiv rivala za 1.mesto.
                            Aliiiiii....otkad se beba rodila...
                            Bez izgubljenog seta sve do Masters Kupa i polufinala protiv Nisikorija. Sto mu je bio i zadnji mec u sezoni.

                            Sve u svemu, odlicna sezona iako je moglo biti jos malko bolje...najvise mi je ipak zao sto nije bio bolji na AO-u ali tada mu je samo 'novi' Beker bio u boxu i vrlo dobro znamo koliko je njemu podrska potrebna, ona 'prava'. Ko zna sta bi bilo da je Vajda bio tu. O a Vajdi jos jednom naklon do poda

                            E a ne bih da zaboravim da sam uzivala u vasim komentarima tokom cele sezone Najbolji ste

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              USO 2011. nije trebao da osvoji.

                              Morao je da osvoji.

                              USO 2012.
                              USO 2013.
                              USO 2014. i
                              AO 2014.

                              Trebao je da osvoji:
                              RG 2014.

                              Mogao je da osvoji:
                              RG 2013.

                              Ukraden mu je:
                              RG 2012.

                              Dva puta je u Uimbldonu bio losiji od onoga sto moze zbog poraza na RG. (2012. i 2013.)


                              Brat bratu je 4 kratak.

                              Sto je vaznije, ove godine je on ima odlicne sanse da osvoji Gran Slem!
                              Moje misljenje,

                              Ukraden RG 2012
                              W 2013 morao da osvoji
                              USO 2012, 2014-morao da osvoji
                              AO 2014-morao da osvoji

                              Sad mozemo samo da pisemo, nadam se da ce Nole osvojiti bar jos 4 GS, bude li bonusa necu zameriti
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • A kada se setim rasprave ovde koja se potegla kada nije igrao DC i bio 10 na race-u.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X