Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FitnessGuy View Post
    Nisam u toku, ko je zamerao Novaku na onom potpisu posvećenom sinu?
    http://www.sportklub.info/forum/show...10#post1303510

    Comment


    • I to je to Pa zbog ovoga ne vredi ni siljiti pero Ni trolovi nisu sto su nekad bili
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Trolovanje zahteva sofisticiranije veštine od prikazanih
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          I to je to Pa zbog ovoga ne vredi ni siljiti pero Ni trolovi nisu sto su nekad bili
          Nzm, mislim da je zbog ovoga Sonja prva reagovala sinoć. Ali vrt ima još sličnih pisanija po netu

          Comment


          • Ljudi dokoni, ne znaju šta bi sa sobom, pa pišu svašta, a vi bi morali da naučite neke stvari da ignorišete... kažu to najiše boli...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ljudi dokoni, ne znaju šta bi sa sobom, pa pišu svašta, a vi bi morali da naučite neke stvari da ignorišete... kažu to najiše boli...
              Ignorisanje je jedan od oblika agresivnosti
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Samo budi agresivna.


                Nego, gde nam je AIRBORNE?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Olja lepo je biti fin slazem se, ali ne mislim da treba bas sve ocutati/ja i nisam, na onakve stvari koje sustinski nemaju veze sa sportom.
                  Ok zavrsila, cekamo sledecu epizodu
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Nzm, mislim da je zbog ovoga Sonja prva reagovala sinoć. Ali vrt ima još sličnih pisanija po netu
                    Nije to tim komentarom pocelo...no nebitno


                    Nego bas idealan zreb za Novaka: Gael-Andy-Kei-Federer... ne bi ni sam sebi bolje izabrao
                    Gazi

                    Comment


                    • Idealan je da vidi dje je u ovom trenutku i da se pripremi za London koji mora biti prioritet. A realno svi igraci u zrijebu sem Nisija su mu redovne musterije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Olja lepo je biti fin slazem se, ali ne mislim da treba bas sve ocutati/ja i nisam, na onakve stvari koje sustinski nemaju veze sa sportom.
                        Ok zavrsila, cekamo sledecu epizodu
                        Ma kakvi biti fin, nego čuvati živce i ne rasipati energiju...

                        Jako mu je važan završni i gorim od nestrpljenja da vidim žreb.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma kakvi biti fin, nego čuvati živce i ne rasipati energiju...

                          Jako mu je važan završni i gorim od nestrpljenja da vidim žreb.
                          Nema potrebe cekati toliko dugo.
                          Cim bude jasno ko ide u London od plasiranih izdvojis trojicu najgrdjih po Novaka i to ti je.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Nema potrebe cekati toliko dugo.
                            Cim bude jasno ko ide u London od plasiranih izdvojis trojicu najgrdjih po Novaka i to ti je.
                            100% ce tako i biti.
                            U stvari ne bas tako. Izdvojis trojicu koji najvise pasu Federeru, a ostale potrpas u Novakovu grupu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Idealan je da vidi dje je u ovom trenutku i da se pripremi za London koji mora biti prioritet. A realno svi igraci u zrijebu sem Nisija su mu redovne musterije.
                              Ja jedva cekam Nisija cisto da mu sa kamatom vrati "dug" ;)

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Bravo Novače. Nadam se možeš i Andy-a.

                                Comment

                                Working...
                                X