Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    NI je tamo gde su najbolji cevapi u BiH ;)

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Banjaluka?

    Comment


    • Nole prognozira vreme porodjaja









      Spoiler
      Last edited by jovan; 16-10-14, 09:00.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Another great year of tennis in China! Thank you all for cheering me on and supporting me around the world as always. Here is this collection of photos to thank all my great #nolefam fans in China and from me to all of you! Paris here we come!

        I ove godine se u Kini igrao odličan tenis! Hvala vam što navijate za mene i što me podržavate gde god da krenem, to mi mnogo znači. Evo jedne kolaž fotografije sa fanovima iz Kine, da se njima i svima vama zahvalim što ste uvek uz mene. Pariz idemooo!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • B92: Novak brani titulu u Parizu http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=912232

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            B92: Novak brani titulu u Parizu http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=912232

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            nista ja ne verujem dok ne vidim Noleta sa reketom na terenu u Parizu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by Prle! View Post
              Onakva elokvencija i racionalizam pri iznošenju stavova liči na sve samo ne na 'homo balkaniusa'.
              Postoji samo jedan izuzetak na balkanu, a još ako se ovo uzme u obzir:

              Originally posted by cacanin View Post
              NI je tamo gde su najbolji cevapi u BiH;)
              Onda je odgovor više nego ocit:

              BANJALUKA
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • ....

                Novakov intervju za Novosti: Jelenu mi Bog poslao
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nole se navikava za "ono sto uskoro sledi"




                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Noleeeeeeeeeeee, sta mi radis
                    No dobro, onaj najvazniji mec si ipak ti dobio

                    Spoiler


                    ...
                    Sutra ce se roditi beba i za sedmicu dana igramo Pariz

                    Comment


                    • Najlepsi buduci tata


                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Ima li neko INFO , drug iz Davis Cup tima ( Zikijev kondicioni mi se ne javlja )

                        NOLE TATA: Đoković dobio sina http://www.kurir-info.rs/nole-tata-d...clanak-1595019

                        Joj ako je patka izbrisacu APP i nikad vise necu da cujem za Kurir.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • sad je vest po svim portalima, verujem da je istina...

                          cestitke
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Vidim da i na twitteru svi lude i čestitaju, ali još ne vjerujem dok neki ozbiljan portal ne objavi
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Blic Online - Nole postao otac! http://blic.rs/i/504520

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Svi prenose vest, niko se ne poziva na izvore, ali ako može bez Kurira na forumu, ima mnogo pouzdanijih od njih.

                                Verovatno da je vest tačna jer se ceo dan isčekuje, ali gde je taj vatromet?





                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X