Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја сам направио петоро деце, два сина и три ћерке и исто тако ништа нисам радио пар месеци у очекивању да се жена породи, тако три године сам био на породиљском...

    тако испада да је и Федерер паузирао због деце и у то време Ноле стекао славу... ипак то оправдање да му тенис дође онако угред не пије воду, ја волим тенис, добру игру а како се жени, ко су му кумови, када ће да се породи стварно нема везе са спортом...могао је да се повуче са турнира, а не да нас све обрука и да се неко на терену иживљава са њим...разумем фанове, али што је много, много је... на крају морам да признам да сам попиздео начисто!!!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Ја сам направио петоро деце, два сина и три ћерке и исто тако ништа нисам радио пар месеци у очекивању да се жена породи, тако три године сам био на породиљском...
      hahhaah... svaka čast... ma pusti tenis, uživaj u deci, jedino ako nisu porasli pa te nerviraju
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ma kakav N1 kakve titule, kakav tenis. Zna se sta su Novaku prioriteti.
        Kod njega je problem sto bi on i jare i pare, ali ne moze. Uzasno me nervira ta njegova zelja da se svima dopadne, da bude aktivan na svim poljima i da bude OTAC tenisa. E ne moze to niko nije mogao niti ce iko moci.
        U ovom trenutku njegovog zivota tenis i ne treba i NE SME da mu bude prioritet. Treba da se fokusira na najsrecniji dogadjaj u zivotu, pa kasnije da nastavi dalje. ALI u proslosti je mnogo puta imao pogresne izbore (prioritete) i svoju energiju trosio tamo gde nije trebao (bolje receno sa cistog teniskog aspekta na pogresnim mestima). I u buducnosti to treba da promeni, ALI svi znamo da nece.
        Ja delimicno za njega i zbog takvih stvari navijam tj zbog toga sto on jeste, ali ne mogu da kazem da je to (po meni) svrsishodno i ucinkovito (cisto sa sampionskog teniskog aspekta).
        Naravno da moze i "jare i pare" broj jedan, osvajac Vimblija, ozenio se i ceka bebu. ;)

        ĐOKOVIĆ PRIZNAO: Trenutno mi je u glavi samo to kako ću postati otac http://www.kurir-info.rs/dokovic-pri...clanak-1587782

        Puna podrska, iako to nama navijacima na prvo slusanje ne lezi . Srecno.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Kako bre nas obrukao cime nas je to obrukao?
          Razumem ja da su ljudi razliciti ali ne razumem fatalizam koji se ovde prikazuje sa svakim njegovim porazom i ovaj je kao i drugi zasluzen bolji je protivnik bio i to dosta, ali sto konstantno kukanje zasto nije kao/ pa zna se vec koji teniser/i. Ljudi, zasto onda ne navijate za njih i njihov tenis kada vas toliko odusevljavaju, mnogo manje frustracija a vise te lepote o kojoj pricate, zasto onda mazohizam verovatno nije dobar ni po zdravlje.Ovaj sport pratim i volim od detinjstva , pratila stil i igru nekoliko velikih igraca ali i mnogih koji nisu ostvarili znacajan uspeh ali mi se dopadao stil ,pretpostavljena licnost iza samog sporta, pa naidje period kada niko ne privuce paznju/posebnu vrstu jednostrane/bezinterene ljubavi prema sportisti bez obzira na postojanje fantasticnih rezultata, tako u krug do Novaka, i opet ce ,verujem. To je navijacka sudbina ali meni je prosto neshvatljivo reci da sportista nesto duguje meni kao pojedicu iza ekrana, terena samo zato da bi zadovoljio moje navijacke aspracije ili doprineo licnom osecanju vrednosti.Izvinjavam se ako ce se neki naci prozvani i uvredjeni ovim recima ali mi prosto tako izgleda ovde kod dela Novakovih navijaca nakon solidnog vremena provednog na ovom forumu.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Naravno da moze i "jare i pare" broj jedan, osvajac Vimblija, ozenio se i ceka bebu. ;)

            ĐOKOVIĆ PRIZNAO: Trenutno mi je u glavi samo to kako ću postati otac http://www.kurir-info.rs/dokovic-pri...clanak-1587782

            Puna podrska, iako to nama navijacima na prvo slusanje ne lezi . Srecno.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            U periodu gde bi trebao da dominira i kada je ubedljivo najbolji igrac na svetu, osvojiti jedan slem u sezoni i na kraju iste se boriti za prvo mesto (postoje sanse i to fine sanse da i ne zavrsi na prvom mestu) i nisu bas "i jare i pare". Mozda po tvojim standardima jesu, po mojim (a verujem i po Novakovim) svakako nisu.
            Verujem da su tvoji kriterijumi znatno nizi od mojih ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Kako bre nas obrukao cime nas je to obrukao?
              Razumem ja da su ljudi razliciti ali ne razumem fatalizam koji se ovde prikazuje sa svakim njegovim porazom i ovaj je kao i drugi zasluzen bolji je protivnik bio i to dosta, ali sto konstantno kukanje zasto nije kao/ pa zna se vec koji teniser/i. Ljudi, zasto onda ne navijate za njih i njihov tenis kada vas toliko odusevljavaju, mnogo manje frustracija a vise te lepote o kojoj pricate, zasto onda mazohizam verovatno nije dobar ni po zdravlje.Ovaj sport pratim i volim od detinjstva , pratila stil i igru nekoliko velikih igraca ali i mnogih koji nisu ostvarili znacajan uspeh ali mi se dopadao stil ,pretpostavljena licnost iza samog sporta, pa naidje period kada niko ne privuce paznju/posebnu vrstu jednostrane/bezinterene ljubavi prema sportisti bez obzira na postojanje fantasticnih rezultata, tako u krug do Novaka, i opet ce ,verujem. To je navijacka sudbina ali meni je prosto neshvatljivo reci da sportista nesto duguje meni kao pojedicu iza ekrana, terena samo zato da bi zadovoljio moje navijacke aspracije ili doprineo licnom osecanju vrednosti.Izvinjavam se ako ce se neki naci prozvani i uvredjeni ovim recima ali mi prosto tako izgleda ovde kod dela Novakovih navijaca nakon solidnog vremena provednog na ovom forumu.


              Slazem se sustinski sa iznetim razmisljanjem.
              U svakom pogledu realno poimanje sporta, i zadovoljstva koje nam pruza u zivotu, sa krajnje pozitivnim stavom
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Mi smo kao narod prilično temperamentni, nerazumni i skloni tom fatalizmu, još mislimo da sve znamo najbolje počevši od porodice (zamislite šta sve Žika radi svojoj deci ako ne uspeju u nečemu ) ...il sve il ništa.... tako da ovo uopšte ne čudi... jednostavno ne pridavati previše važnosti onome što nam smeta... mislim truditi se... drugog izbavljenja nema, niti pomoći, frustracije su razne, a mnogi misle da ih internet može osloboditi...

                Sklona sam kritikama prema Novaku samo iz razloga zbog propuštenih šansi, a sve zbog saznanja kakve su mu mogućnosti, no shvatila sam i da je to ipak njegova stvar i da se u ovom slučaju ne mogu poneti isto kao prema nekom kolektivnom sportu, koji često može da me izludi načisto.... ali to se ne da porediti.... to ne znači da nisam u stanju da pobesnim najstrašnije, izderem se, dreknem (aoo što se derem ), da patim danima, ali da i trenutak pomislim da nije nindža ili da se bruka, pa još mene da bruka... digla bih ruke od svega... koji je smisao?
                još glupostiu u rangu mnogih neprimerenih etiketa koje ovaj čovek dobija na ovim prostorima... iz raznih pobuda, a najmanje su navijačke...


                Malo razbribrige (ako nije bilo)...

                http://issues.tennistuesday.net/10-07-2014/p/2

                The evolution of tennis fashion: Novak Djokovic
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nasa "dusica"




                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • шта мењате тезе? какве везе има нација, народ и шта се већ све помиње? зна се да ако навијаш за некога има да се ждереш кад изгуби.. јок сада ћу да га љубим? ни његов отац није мртав ладан кад не игра како треба, оде са трибина и псује, свашта му каже...страшно ме нервирају та дебилна оправдања за поразе која се измишљају већ неколико година, од плаве шљаке па до сунца... знам ја врло добро да је то спорт и да је пораз саставни део живота, бринуо сам и пре меча да ће изгубити од Федерера јер је у претходна два меча деловао уморно, можда ме не боли овај пораз као пораз, већ начин и све како се десило у самом мечу...пар дана раније са Вајдом, радост и жеља за игром, са Бекером као да је изашао на парастос! Огромна разлика у приступу. Тешко је разумети да први играч света нема никакво решење за ту игру? Симон још спорије лопте шаље Федереру и овај не излази на мрежу... четрдесет мечева су одиграли и као сада је изненађен? па ко то да свари? Федерер са 34 године игра нон стоп и стално у завршницама, а Ноле се одмара месецима и балдише за недељу дана... испумпан као балон! Навијам, надам се, а оно "прћ", "е нисам данас располођен, имам данас друге мисли у глави" и томе слично.. па наравно да му неоправдавам, не може тако са навијачима... колико год се трудијо да буде вољен, да се свима допадне, мораће да схвати разлику између њега и Федерера и зашто ће Федерера увек више волети по белом свету...

                    ок, могу ја да не пратим спорт, да везем гоблене, гледам рибе по улицама како пркосно и кокетно ходају и да уживам у неким другим стварима, али ја волим тенис, волим да диваним са људима на форуму и да делим заједничку муку....
                    sigpic

                    Comment


                    • Apsolutno nema nikakav dug, niti obavezu prema navijačima, bar ne u tom smislu. Jedini koji ima je prema roditeljima, mada mislim da je i taj odužio sa kamatom.

                      NIje ti loša ta ideja sa vezenjem goblena...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Значи, навијачи ингор? па онда и ми можемо да га кудимо до миле воље и да му тражимо мане, а да нас нико не оптужи за патриотизам...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nole će ostati broj jedan do kraja godine, voleo bih to - kaže legendarni teniski stručnjak Nikola Pilić, nekadašnji Đokovićev trener.
                          Opterećenje za Novaka može da predstavlja porođaj supruge.
                          Što se tiče važnih porodičnih dešavanja, svako različito reaguje na njih. Ipak verujem da će Nole ostati broj jedan na kraju godine - zaključio je Nikola Pilić.
                          Govoreći o tome šta izdvaja šampione od ostatka vrhunskih tenisera na ATP turu, Pilić dodaje:
                          - Imaju ono što nazivam šestom brzinom, koja je potrebna da bi neko bio najbolji. Čim je izgubite, igrate sa 85 odsto mogućnosti, i tada se dešava da neki slabije rangirani teniser odnese pobedu - otkrio je on.

                          izvor:Kurir
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ma kakav N1 kakve titule, kakav tenis. Zna se sta su Novaku prioriteti.
                            Kod njega je problem sto bi on i jare i pare, ali ne moze. Uzasno me nervira ta njegova zelja da se svima dopadne, da bude aktivan na svim poljima i da bude OTAC tenisa. E ne moze to niko nije mogao niti ce iko moci.
                            U ovom trenutku njegovog zivota tenis i ne treba i NE SME da mu bude prioritet. Treba da se fokusira na najsrecniji dogadjaj u zivotu, pa kasnije da nastavi dalje. ALI u proslosti je mnogo puta imao pogresne izbore (prioritete) i svoju energiju trosio tamo gde nije trebao (bolje receno sa cistog teniskog aspekta na pogresnim mestima). I u buducnosti to treba da promeni, ALI svi znamo da nece.
                            Ja delimicno za njega i zbog takvih stvari navijam tj zbog toga sto on jeste, ali ne mogu da kazem da je to (po meni) svrsishodno i ucinkovito (cisto sa sampionskog teniskog aspekta).
                            Kapa dolje.

                            Ali ne zaborvi da rodjenje djeteta mijenja ljude. To je savrseno normalno. U ovom trenutku ne znamo kako ce prinova uticati na Novaka. Mozda izgubi svaki interes za tenis a mozda do bija jacu motivaciju nego ikada po sistemu - ovo radim za dijete.

                            Originally posted by jovan View Post
                            Nole će ostati broj jedan do kraja godine, voleo bih to - kaže legendarni teniski stručnjak Nikola Pilić, nekadašnji Đokovićev trener.
                            Opterećenje za Novaka može da predstavlja porođaj supruge.
                            Što se tiče važnih porodičnih dešavanja, svako različito reaguje na njih. Ipak verujem da će Nole ostati broj jedan na kraju godine - zaključio je Nikola Pilić.
                            Govoreći o tome šta izdvaja šampione od ostatka vrhunskih tenisera na ATP turu, Pilić dodaje:
                            - Imaju ono što nazivam šestom brzinom, koja je potrebna da bi neko bio najbolji. Čim je izgubite, igrate sa 85 odsto mogućnosti, i tada se dešava da neki slabije rangirani teniser odnese pobedu - otkrio je on.

                            izvor:Kurir
                            Vidim da Pilic vjeruje u 6. brzinu.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Q. You met Roger on a very good night. Your thoughts on the match.
                            NOVAK DJOKOVIC: Just outplayed me. Played an incredible match. Tactically hitting the ball so well. Didn’t give me enough opportunities for me to come back. He used his. That’s all. Two breaks were enough.
                            Novak je realan kao i uvijek. U citavom intervjuu. Ali najvaznije je podvuceno. Ne mozes pobijediti Federera u onakvoj formi ako mu dajes brejkove olako. Novakova najveca geska je bila sto je usao u mec nepripripremljen da ce biti skoro nemoguce da oduzme servis Federeru. Da je jednako tako neprpremljen usao u finale Uimbldona, izgubio bi!
                            Last edited by NI; 14-10-14, 10:34.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Vidim da Pilic vjeruje u 6. brzinu.
                              NI je u stvari Nikola Pilic
                              izdao se sa ovom izjavom oko 6. brzine
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                NI je u stvari Nikola Pilic
                                izdao se sa ovom izjavom oko 6. brzine
                                Eh, da sam! ne bih bio na forumu.

                                To samo zanacim da puno slusam ljude koji misle kao Pilic.

                                PS
                                Cestitke sto set oporavili forum.

                                Comment

                                Working...
                                X