Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    To je fora, da pokaze da je sve u redu, da ga poraz nije poremetio, vraca se rutini. Itekako ga je poremetio i on se na ovaj nacin bori sa razocarenjem, ali i smiruje navijace. Sjeti se poraza na RG 2011. On je par sati kasnije, ako i toliko, bio na ulici u Parizu i slikao se sa nekim fanom. To je bilo toliko izvjestacen osmjeh i pokusaj predstavljanja da je sve ok da me je sramota. Osmjeh ludaka.
    To je tacno, ali baz zbog toga ne moramo da delimo takve providne vesti ovde... mada kada ih ne bi delili ne bi mogli ni da ih komentarisemo... tako da ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #SmashTheSilence

      https://m.youtube.com/watch?v=KkABCKNAhrg

      You can't always count on the score
      But you can always count on the fans.
      Thanks for your support.

      Dobar video i još bolja poruka.

      Comment


      • Uuuuu ala vas dvojica po običaju preterujete! A teško vam je i ugoditi.
        Nije mi jasno samo da li vam bode oči što on kuva ručak, pa još to ceo svet vidi ili što život teče dalje, što ulazi u svakodnevicu, ne roni suze... ili biste više voleli da se uopšte ne oglašava do daljnjeg?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Samo se nadam da ne smeta to sto ovde proud ili ja ili bilo ko drugi stavlja te njegove poruke, slike...?
          Jer meni je npr. super kad je sve to tu, na jednom mestu;)

          Comment


          • Meni to zere ne smeta, ovo je fan tema i sve sto ima veze s Novakom treba da ide.

            Niti mi bode oci Olja, samo mislim da se ovako bori sa velikim razocarenjima. Da zeli drugaciju sliku da plasira javnosti, da sakrije kako se osjeca. Mozda i nisam u pravu.
            sigpic

            Comment


            • Vrlo dobro znaš da je on takav i da neće ništa drugačije uraditi, niti se drugačije pokazati, niti ogoliti... što bi verujem mnogi i voleli, čak i njegovi navijači... da vidimo kako pati.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sto nekom smetaju slike, klipovi koji se postavljaju
                Ovo je Noletova tema i treba da bude svega , diskusija, fotografija, analiza-sve sto je vezano za Noleta
                Cini mi se da je @prskaj napisao post pa posle obrisao deo tog posta-da kad bi on i jos neki clanovi samo pisali...Nole bio kao na op. stol a oni ga secirali to bi stvarno tako izgledalo...zamisljam samo nasta bi licila Noletova tema...sacuvaj Boze
                Dobro je da ostane ovako kako jeste...inace kad bi otvorila ovu temu a samo oni pisali..bilo bi

                Nemam nameru nikoga da vredjam ili manje postujem ono sto pise, ali dajte bre malo tolerancije i uvazavanja drugih koji drugacije misle
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Niko nije rekao da smetaju Novakove slike i klipovi. Neki su izrazili samo svoja mišljanja, pa i želje.... a to bi trebalo da znači tolerancija za sve.
                  A kako ovde ima za svakoga po nešto, sve ostaje kako je bilo.
                  Last edited by miloolja; 12-09-14, 09:33.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Olja , pa nemoj ublažavati stvari, čovek je direktrno izrazio da mu smetaju razne fotografije kao i izjave Novaka za koje smatra da su preterivanje
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ako tražite za sebe toleranciju, jer to volite, onda budite takvi i prema ovima kojima to smeta. Ne razumem.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja samo ne razumijem ako nekome neshto smeta zashto to uopshte prochita ili gleda ...preskochi i rijeshena stvar.
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ako tražite za sebe toleranciju, jer to volite, onda budite takvi i prema ovima kojima to smeta. Ne razumem.
                          Lajkovala sam post jer je tvoj post konraktidoran
                          ko ovde nije tolerantan....zanimljiv i diplomatski post
                          Tacno, covek je napisao da mu smetaju fotografije i izjave Noleta i sta sad tu nije jasno i ko nije tolerantan
                          Aaaa treba da budemo takvi i tako pisemo kako onima kojima to smeta odgovara...sad mi jasno,,,,izvinjavam se na smetnji
                          Last edited by Pertla; 12-09-14, 11:13.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Znaci, musko ce da bude i zvace se Nikola.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Nisam ni sumnjala da si lajkovala jer ti se sviđa šta sam napisala.

                              I dosta više na ovu temu. Kome se ne sviđa šta drugi pišu imaju dve mogućnosti, tačnije tri...
                              1. da stave određenu osobu na ignor,
                              2. da "prelete" preko posta koji im ne odgovara i
                              3. da izbegavaju ovo mesto, verovatno ima i boljih.

                              Hvala.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Što se Đole bacio na biznis. Pa jes nije valjda lud da trenira.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X