Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    @NI
    Odakle potice informacija da je nakon Rogers Cupa i Cincnatia isao u MC?
    Puno je spekulcija , evo gospoda Chiara twituje da se ne zna da li je ovo bio njegov poslednji mec u 2014
    Marion bartoli na Skyu

    Originally posted by Sandugp View Post
    1. Novak je mislio da ovaj mec ne moze da izgubi. U krajnjem slucaju i da Japanac odigra mec zivota, on bi se trudio da oduzi maksimalno i da ga na kraju tempom i boljom fizickom spremom slomi. I to im je bio jedini plan B. ALI zajebali su se. Kada se video raspored i dva dana pauze izmedju cetvrtfinala i polufinala (u Novakovom delu zreba) bilo je vrlo jasno da tezak put i mnogo vise vremena provedenog na terenu nece uticati na Nisikorija u tolikoj meri u kolikoj je trebalo da utice. U kolikoj su Novak i Beker mislili da ce uticati.

    2. Vremenski uslovi koji nikako ne odgovaraju Novaku i zato se slazem sa skeptikom koji kaze da nije Nisikori odigrao toliko dobro kako svi ovde "vide". Nudio se on Novaku nekoliko puta u toku meca, ALI Nole je rekao "ne hvala" pokupio svoje stvari i otsetao put svlacionice. To je taj sampionski mentalitet koji ti pomogne da okrenes sve cak i kada je brdo stvari protiv tebe i da najmanju slabost protivnika okrenes u svoju korist. To Novaku vec dugo vremena fali. Killer instinkt on nikada nije ni imao, a o tome ne bih sada da razglabam ovde.
    1.
    Na osnovu cega je mislio da ne moze da izgubi? To je ono sto zamjeram njemu i Bekeru.

    Problem je sto Nishikori nije trebao da odigra mec zivota. Nego samo dobar mec i nista vise.


    2.
    Problem je sto vi ne vidite kad je Nishikori grijesio (kad se radovao postignutom) a kad igrao odlicno (u kljucnim poenima). Jednom kad je pokazao da je bolji u kljucnim poeneima to je bio kraj.

    Sve to nije moaralo biti tako da Beker i Novak nisu potcijenili Nishikorijevu igru sa osnovne linije. Kljucni poeni se najcesce igraju sa osnovne linije.
    Last edited by NI; 07-09-14, 14:51.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Taman sam napisao poduzi odgovor i crkne mi net ... strasno sada me mrzi da pisem opet ...
      ti mislis da je posle onog silnog jinxa od juce, to slucajno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Marion bartoli na Skyu
        Verujem da je pouzdana informacija,Marion je verovatno bliska Novakovom PR timu.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Verujem da je pouzdana informacija,Marion je verovatno bliska Novakovom PR timu.
          I ja vjerujem da je pouzdana. Ali isto tako vjerujem da se izlanula u trenutku kad su svi mislili da Novak dobija. Zamisli da je Novak osvoji turnir i da je onda obajavljeno da je bio u MC.

          Losa forma u Sinsinatiju, skocim na kratko do MC-a, vratim se, na brzaka dignem formu i osvojim turnir. Kako bi to zvucalo? Zvucalo bi sjano ali ima i ime za to: potcjenjivanje protivnika.
          Last edited by NI; 07-09-14, 14:56.

          Comment


          • Nije računao na Nišikorija i Čilića.

            Comment


            • Cekajte bre kakav poslednji mec , zar nije objavljeno da Novak ide u Indiju na DC
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Kacila je proud interview posle meca...

                Q. Can you speak a little about playing in warm weather and hot conditions today? And also looking forward to Davis Cup next week also the weather is pretty similar to here.

                NOVAK DJOKOVIC: Well, I have to speak with my captain and see, you know, see if I'm going to go in India or not. I still don't know.


                Q. With the baby due I think in a month or so, could this be the last time we see you playing this year?

                NOVAK DJOKOVIC: I don't know. It's too early. I don't know yet. Just got off the court. I don't know.

                Comment


                • Ok ,hvala...mislim da je to bilo kao vest pre neki dan na RTS teletekstu ili tako nesto...i cudilo bi me da ide u Indiju
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Beker je rekao da igra Aziju.

                    Comment


                    • Pa na presu sam kaže da će se potruditi da ima dobar kraj godine, da hoće No.1 do kraja godine, da će igrati i onu neku ligu/egzibiciju...potpisao je ugovor za to...decembar u Dubaiju valjda

                      Comment


                      • Ma nema nikavog odmora, igraće još d okraja sezone. Ako ne igra Dc onda će igrati Aziju i tu egzibiciju, iako bi mu prijalo malo odmora.

                        Comment


                        • Ma igraće Novak još do kraja godine sigurna sam u to, ovo
                          Q. With the baby due I think in a month or so, could this be the last time we see you playing this year?

                          NOVAK DJOKOVIC: I don't know. It's too early. I don't know yet. Just got off the court. I don't know.
                          je izjava odmah nakon meča, još su prisutne emocije i razočarenje zbog poraza i stoga je ovo normalan odgovor.... ali i on sam je rekao da je sa Jelenom i bebom sve ok. i da ne planira preskakati turnire
                          Ne bi trebao igrati DC (a nešto mislim i da neće) nisu protivnici baš neki i mislim da ostatak tima može to i bez njega, neka malo provede vremena sa Jelenom, odmori do Azije i onda da vidi šta i kako
                          Last edited by proudNolee; 07-09-14, 16:24.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • NIko mi nije odgovorio ništa za BB.. koliko je on zaista sposoban?
                            Ne vidim nikakavo poboljšanje u igri, pogotovu u segmentu agresivnosti, koja je odavno problem.

                            Boris says Novak was too passive for the whole match and didn't pressure Kei at all.
                            Boris says Novak will be upset for a couple of days but will then be up for Asia and to finish the year number one.
                            Boris says Novak is mentally tired and that maybe his competitive juices haven't been as high as usual with Nadal out injured.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              A ti i Ozmo cete da mi pricate u prvom redu o trecem dijelu, o TB itd. Za mene je to nebitno jer je mec vec rijesen sa ona dva poena koja sam opisao. Tenis je u mnogome psihologija. Jednom kad izgubis psiholosku bitku sve je izgubljeno. A Novak je izgubio tu bitku jer poslije 5:3 u trecem nije vidio nacina kako da dobije vazan poena ako mu ga Kaj ne pokloni.
                              Opet se ne slazemo. Nema ovo veze sa psihologijom nego vise sa fokusom i snagom. Upravo sitni detalji odredjuju pobednika, a to se narocito odnosi na TB. Jedna-dva lopte i ode TB samim tim i mec. Taj TB tj. 3 set je bio presudan za ceo mec. Da ga je Novak dobio, dobio i mec. On je taj TB izgubio posle pocetnickih gresaka, cak je bila i jedna dupla greska mada mu se Nisikori revansirao, iskljucivo zbog teskih vremenskih uslova. U nocnom terminu bi dobio taj TB i mec.

                              Comment


                              • Ne verujem u Aziju, pa prinova stize u oktobru ako se ne varam. Bas ce propustiti rodjenje deteta Pitanje je kako ce on rasporediti turnire posle toga, kako ce se to sve odraziti na njega, itd,itd....
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X