Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikola_bg View Post
    Mislim da mu nece skoditi 4 puta godisnje da prikaze takvu igru.
    Kvaka je u tome sto je ne mozes prikazati 4 puta godisnje. Da udjes u taj ritam trebaju ti mjeseci takve igre i mnoge pobjede.

    Ali ima on jako dobru alternativnu igru. Koja manje trosi tijelo. Problem je sto ju je ovo ljeto, zbog privatnih obaveza, izgubio.

    Jos jedan stvar. Otici izmedju Sinsinatija i USO u Montekarlo je znak velike vjere u sebe, pa cak i prepotencije i potcjenjivanja protivnika. To mu se jucer osvetilo.
    Last edited by NI; 07-09-14, 10:31.

    Comment


    • Mnogi su napisali kao odgovor na kritiku u vezi Novaka... kako on nikome nista ne duguje, 7 GS + mastersi + ... itd.

      - Ne slazem se rodjaci -

      Duguje tenisu, kao igri !

      Kada kupis Ferrari, sta Ferrari ocekuje od tebe... = da ga nagazis. Da ga tretiras onako zasta je i napravljen.
      Sta ti ocekujes od Ferrarija... = da vozis, da slusas taj mocan zvuk menjaca i motora koji je sve lepsi i lepsi sa povecanjem brzine.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Hello sunshine.. bolje je malo danas, sunce se probija kroz oblake, nije sve tako crno..
        a i spašen je tenis juče.. Roger neće do 18, a Novak se neće izjednačiti sa Agasijem, Lendlom i Konorsom..
        neki očigledno smatraju da bi to bio poraz za tenis..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Nisi čula? To je sada glavna misija ovih novih vitezova u ATPu, pogotovu da Novak ne osvoji više nijedan GS.

          Gde je to Sunce? Kod mene ga nema (bukvalno) već 7 dana ili koliko već... samo da je Sunca, sve ostalo će biti lakše..
          Last edited by miloolja; 07-09-14, 12:21.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sunce je sinoć svanulo na teniskim terenima, svi smo zdraviji

            Comment


            • Cinjenica da ima toliko radosti pa i zluradosti sto je Novak izgubio turnir, koji je morao da dobije, i dobio bi da se pripremio kako treba, samo pokazuje koliki je veliki shampiom!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Da li NI zaista postoji?
                  Čovek posle svakog Novakovog knowkdown-a gleda isključivo pozitivno!
                  Odličan je psiholog. "Popravio" bi svakog bolesnika.

                  Za mene je svaki turnir koji bude osvojen od sada BONUS. A tek je 27...

                  Pozdrav za Notoriusa.

                  Comment


                  • Odlicna analiza Sase Ozme u vezi Novakovog meca. Nema sta da dodam.
                    http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=896956
                    NI, jel' si procitao?

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Da li NI zaista postoji?
                      Čovek posle svakog Novakovog knowkdown-a gleda isključivo pozitivno!
                      Odličan je psiholog. "Popravio" bi svakog bolesnika.


                      Za mene je svaki turnir koji bude osvojen od sada BONUS. A tek je 27...

                      Pozdrav za Notoriusa.
                      Ali svaki psiholog ima slabu tacku, moramo je pronaci... i "zaleci" na nju moramo da ga pokvarimo

                      Meni je mnogo puta pomogao jer na zalost cesto sam trebao njegove seanse posle Novaka, sada sam apsolutno miran,
                      planem ja naravno ali leto 2012 je bila moja prekretnica i katarza.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Cinjenica da ima toliko radosti pa i zluradosti sto je Novak izgubio turnir, koji je morao da dobije, i dobio bi da se pripremio kako treba, samo pokazuje koliki je veliki shampiom!
                        Koliko samo povratinka na forum koliko ubedjivanja, pa i licnih prozivanja, ukazivanja navijacko/ prorocke recenice s pocetka godine, postoje li nekave nagrade da im se uruce? Trebalo bi, toliko neki zude za njima.
                        Novakovu igru i formu mozemo kriticki analizirati , ali ne vidim razlog licne ozlojedenosti i frustracija koje se iznose a cini se dosta ih ima, Sandu rece gore najbolji igrac sveta osvoji po slam godisnje i ispada u zavrsnicama ostalih, mozda bi bilo jednostavnije da ispada u prvim kolima, ali kako bi onda bio/vec proslo vreme najbolji igrac sveta.Paradox.
                        Nije samo return na drugi problem, BH je generano veoma los na celoj amercikoj turneji, bez ostrine, samo prebaci loptu u polje kada menja smer daje zicere protivnicima, paralele kad potegne masi, kretanje nije ni blizu standrdnog nivoa, takticki lose odigrani mecevi govore o trenutno slaboj komunikaciji trener/igrac, FH takodje daleko ispod njegovog standarda.
                        Od Dubai-a i saznanja o buducu bebu sve je islo kao na rolerkosteru, ipak Wimbledonom je spasio sezonu , sta bi smo onda tek rekli da ni taj slam nije uzeo.Moja" velika ocekivanja" krecu ponovo od AO15.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Da li NI zaista postoji?
                          Čovek posle svakog Novakovog knowkdown-a gleda isključivo pozitivno!
                          Odličan je psiholog. "Popravio" bi svakog bolesnika.

                          Za mene je svaki turnir koji bude osvojen od sada BONUS. A tek je 27...

                          Pozdrav za Notoriusa.
                          Hvala Panchev,

                          Zacrvenio si me od tolikom pohvalom .

                          Inspirisao si me da napisem sada sto sam planirao napisati u utorak.

                          Sto se desilo?

                          Novak je izgubio turnir koji je morao/trebao da dobije. Bar smo svi mi tako mislili poslije Uimbldona. Medjutim pojavili su se mladji, koji su jako dobri, sa kvalitetama kojih nije prije bilo u vrhu. Kazem mladji, jer uopste nisam siguran da bi Novak pobijedio Cilica da je dosao do finala. Svaki igrac ima nesto specificno, pogotovo vrhunski. Nishikori ima nevjerovatnu igru sa osnovne a Cilic je kombinacija Berdihove snage (manje jak nego on) i Novakovog kretanja (losiliji nego Novak).

                          Novaku i Bekeru se moze zamjeriti sto se nisu takticki pripremili. Novaku i sto nije ulozi dovoljno truda da dodje u top formu. Vjerujem da se oni najvise grizu.

                          Ali pojava mladjih je normalna stvar. Stanje stvari u kojem je Novak 100% siguran da ce pobijediti protiv svih osim Nadala, Federera i Marija pod uslovom da igra 95% je proslo. Valja prihvatiti postojanje mladjih i naci igru protiv njih. Uvjeren sam da moze naci taktiku koja cemu davati 60-65% sansi na pobjedu protiv Kaja, u medjuvremu ce Federer da otpadne, Mari se mozda ne vrati na prijasnji nivo a i Nadala je manje vise rijesio kao zagonetku. Za Cilica ne vjerujem da ce imati stalnost. Nesto ala DP-a ili Vavrinka. Dakle nema nekog stvarnog problema. Pojavi ce se jos mladji kao Kirgios. Iz njih ce Novak naci lijek. Naravno u jednom trenutku Novak nece vise moci da se nosi sa mladjima ali taj trenutak nije jos dosao.

                          Da li to Novak hoce?

                          Mislim da da, mislim da hoce da ostane u vrhu jos njamanje 3 godine. Ali ima znaka da ne zeli da plati poterbnu cijenu. On je dosao u Torontno i Sinsinati nepripremljen, a onda je otisao u Montekarlo. Nesumnjivo znak vjere u sebe ali i odredjenog, za njega nekarakteristicog, neprofesinalizma. Umjesto da iskoristi svaki trenutrak da se pripremi jer je ionako kasnio sa pripremama on je otisao u Montekarlo. Ako je razlog bio ozboljan onda to brine. ALi onda treba i da otkaze azijsku turneju. Tenis s pravom nije prioritet. Ako razlog i nije bio tako ozbiljan onda to jos vise brine. Znaci da tenis nije 'close second', kako se Novak izrazio.

                          Da li ima zluradosti prema Novaku?

                          Ima je, bilo je i bice je. Ono se ogleda u tlapanju da je njegov poraz dobar za tenis. To bih mogao prihvatiti da je Novak igrao odlicno, ali nije. I ne moze biti dobro za tenis ako broj jedan nazaduje. Zapravo bice dobro za tenis samo ako se izmedju njega i Nishikorija razvije veliki rivalitet. To bi bilo dobro i za UNIQLO. Mala je sansa za tako nesto. Nema Nishikori tijelo da izdrzi stalne napore.

                          Ovoga puta postoji strah da Novak moze da ucini nesto stvarno veliko, da zasijeni sve druge. Tesko da je mogao do 18 Gs-ova, ali do Slema jeste. Mozda cak i 6-7 u nizu. Da je dobio Njujork bio bi na dva GS-a od Slema. Ovako je 4 daleko. Zato je mnogima jucer laknulo. To je potvrda Novakove velicine.

                          Ali zluradosti prema Novaku je oduvijek bilo, kao sto je bilo i dobronamjernosti. On s time moze da se nosi.
                          Last edited by NI; 07-09-14, 13:38.

                          Comment


                          • Tuga je to sto Novak kao najbolji igrac u poslednje tri godine (generalno govoreci) ne moze da materijalizuje to i osvoji bar dva slema godisnje.
                            Mozda ja ocekujem previse, a mozda on uopste i nije najbolji igrac u poslednje tri godine. Najkonstantniji sigurno jeste ali cak i tu svoju konstantnost nije upotpunio dovoljno dovoljnim brojem titula (mislim iskljucivo na slemove)
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Odlicna analiza Sase Ozme u vezi Novakovog meca. Nema sta da dodam.
                              http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=896956
                              NI, jel' si procitao?
                              Previse kriticno kad je u pitanju Novakova igra i premalo zasluga daje Nishikoriju. Kaj je galvani krivac. S druge strane bjezi od razloga za Novakovu nepriperemljenost. To je svadba.
                              Last edited by NI; 07-09-14, 13:45.

                              Comment


                              • A da li je uopšte Beker sposoban da spremi taktički igrača, da li on to zna? Koliki je zapravo udeo BB u W tituli?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X