Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogorcenost vasa mi dodje gora od odusevljenja likova na glavnoj temi , kome pa sta on duguje sem sebi i svojoj porodici i koga je prislilio da navija za njega i njegov tenis?
    Nadigran je u potpunosti u ovom mecu, izuzetno losa taktika da se brani samo i razocaravajuci stav nakon gubitka TB , nije ucinio ama bas nista da promeni stvari, verovatno nije ni mogao forma je losa od W ,Kei samo cekao da se on ispuca sveoje gejmove maestralno odradio, skupljao svoju snagu a trosio protivnikovu, izvanredna taktika, udarci su mu bili jaci od Novakovih, jeste da se sada svrstavaju u najbolje razolzi vervoatno poznati autorima , koja pitanje da li bi tako prosla da su nesto povoljniji vremenski uslovi bili na Novakovoj strani. On definitivno ima problema sa istim tj male su sanse da prikaze svoj najbolji tenis .Ali cinjenica da trenutno prvi igrac sveta igra 4 od svojih 6 meceva u dnevnom terminu za njega uvek hendikep , to znaju valjda i vrapci na grani, ne verujem da je vidjena ikada,tako da izgleda imao je i srecu da je i jedan USO uzeo sto jeste razocaravajuce za jednog od najboljih HC igraca.

    Nista idemo dalje , nadam se da DC nije to dalje
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ebg
      Sve ste rekli.
      Sutra je novi dan!

      Samo jednu nadu imam. Novače ljudino, napravi sad pauzu(po mogućstvu azijsku) i napuni se pozitivne energije za nastavak karijere... Da ne spominjem proklete sponzore...
      Prvi put nisam optimista na duži period. Udri Novače "po meni i mojim rečima" i dokaži suprotno!
      A ako se ne bude moglo, i

      Comment


      • Uzevši sve u obzir rezultat nije neuspjeh. Ostaje žal što su ostali protivnici bili pobjedivi, Federer ne igra ništa naročito, Čilić ima svoje limite.
        Pretpostavio sam da ne može bolje od meča protiv Murraya a to je nedovoljno za Japanca. Morao je biti na najvišem nivou da bi došao do finala. Novak je malo usporio, ne stiže da se namjesti i udarci trpe. Pitanje je hoće li kretanje doći na taj nivo da se može nametnuti ovakvim igračima ili pratiti ravnopravno njihov tempo, danas nije bio u stanju. Nije se ni Murrayu uspio nametnuti već je često bio u podređenom položaju u prva 2 seta, srećom ovaj nije imao ofanzivni repertoar i dovoljno snage da ga ugrozi u kontinuitetu. Return je morao biti bolji, dosta drugih servisa nije vratio ili su dolazili na penal Nishikoriu. Odigrao je dobar meč ali je sve bacio u vodu u prelomnim trenucima, 1-1 u trećem setu i TB u istom, tu je mnogo grešaka napravio. Nishikori mora uzeti titulu ovdje, trenutno je klasa za sve ostale. Ponovi li igru od danas, nema šanse da mu izmakne.

        Novak je imao sjajnu godinu kad se statistički pogleda period od polufinala DC prošle godine pa do kraja ovog USO. To je cijela kalendarska godina u kojoj je imao 71 pobjedu i 7 poraza, od toga 1 poraz u MC gdje nije trebao izaći na teren. Problem je što je pola poraza na GS turnirima.

        Pitanje je šta će biti dalje, teško je bilo šta prognozirati, to ni on sam ne zna. Odmah nakon finala u Wimbledonu je izjavio za ESPN da će mu velike promjene u životu biti samo dodatni motiv. Izvjesno je da ni godinu neće završiti kao prvi ukoliko Federer osvoji ovaj turnir, faktički bi ga prešao u ponedeljak.

        Comment


        • A tek ritern na drugi servis, sve islo na servis liniju, na prste jedne ruke se mogu izbrojati duboki riterni na drugi. Ima tu problem koji vuce tokom cele ove godine, los tajming - ALI IZRAZITO LOS na protivnicki drugi servis.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nole je vrhunski covek i vrhunski takmicar.
            Ocekujem da ce i sve u njegovom zivotu da uredi na taj nacin, i da je pred njim , bar jos 3-4 godine vrhunskog tenisa i rezultata-kojima cemo se ponositi.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Danas je jedan jako vazan dan za Novakovu karijeru. Stigao ga je mladji.

              Da vidimo kako ce da se nosi sa time.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Danas je jedan jako vazan dan za Novakovu karijeru. Stigao ga je mladji.

                Da vidimo kako ce da se nosi sa time.
                ја имам једно шире питање..


                Да ли је ово крај велике четворке ?

                Comment


                • Ali kada se vidi da je u mecu u kome se videlo da je bio losiji igrac ipak Novak imao vise osvojenih poena i odnos vinere i neiznudjenih bolji nego Kei, onda mi krivo bas bas. A i ta statistika kakva je to kurva.
                  Bitne poene daleko losije igrao i to je poenta.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by nikola_bg View Post
                    ја имам једно шире питање..


                    Да ли је ово крај велике четворке ?
                    Daleko od toga. GS jeste, ali ipak samo jedan turnir. A i trojka od cetvorke bas kilava ove sezone, a cetvrti nece da prihvati svoje godine.
                    Trebaju se drugi dokazati na duze staze.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali kada se vidi da je u mecu u kome se videlo da je bio losiji igrac ipak Novak imao vise osvojenih poena i odnos vinere i neiznudjenih bolji nego Kei, onda mi krivo bas bas. A i ta statistika kakva je to kurva.
                      Bitne poene daleko losije igrao i to je poenta.
                      Pa šta misliš zašto se toliko nerviram?
                      Taj jezičak opet je mogao vrlo lako da prevagne na ovu stranu, al život je ku...
                      Puno puta je i bilo suprotno...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa šta misliš zašto se toliko nerviram?
                        Taj jezičak opet je mogao vrlo lako da prevagne na ovu stranu, al život je ku...
                        Puno puta je i bilo suprotno...
                        Kod pravih i najvecih sampiona je uvek suprotno. E zato se ja nerviram, zato sto verujem da je NDJ jedan od najvecih ikada, ali me on konstantno razuverava. A ja teska dalabu nikako da mu dozvolim da me razuveri...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne loži se Biće tako uvek, teško da možemo da prihvatimo drugačije i pored mladih vitezova ...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Opusteno, rekao sam vam posle Vimbldona da je sezona spasena i da nista vise ne ocekujete. Sad ce mu dijete, pa ce naravno njemu da se posveti, tamo od sezone sljake treba ga ocekivati u nesto boljim izdanjima. Kad bi pala jos dva Slema, jedan 2015. i jedan 2016. to bi bilo sjajno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              ја имам једно шире питање..


                              Да ли је ово крај велике четворке ?
                              Ne.

                              On se desio prije godinu dana, ali to nismo primijetili.

                              Pitanje da li ce Mari ikada dostici nivo koji je imao prije operacije. Rodzer je ipak za penziju. Rafa ce sve vise da bira kad i koliko igra a Novak je danas nadigran od Nishikorija. Jedno je izgubiti, drugo je biti nadigran, na najboljoj podlozi kad si blizu top forme.

                              Vjerovatno ce se formirati nova grupa, manje dominantna. Vjerovatno ce je voditi Novak, Nadal i Nisikori a iza njih ce biti 5-6 igraca.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Opusteno, rekao sam vam posle Vimbldona da je sezona spasena i da nista vise ne ocekujete. Sad ce mu dijete, pa ce naravno njemu da se posveti, tamo od sezone sljake treba ga ocekivati u nesto boljim izdanjima. Kad bi pala jos dva Slema, jedan 2015. i jedan 2016. to bi bilo sjajno.
                                Ja bih bio zadovoljan jos jednim, a ne bi mi bilo dosta ni 10 jos da osvoji.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X