Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    conviction,

    Prvo, Nishikori-Raonic je bio mec koji je obecavao neizvjesnost. Reako bih otprilike kao Cilic-Simon. Nisikori i Raonic su bolji na rang listi od Cilica i Simona. K tome dodaj 120 miliona Japanaca koji su dobili mec svoga pulena u 9 ujutro umjesto u ponoc. I 40 miliona Kanadjana. Drugo, Federer je interesantan Amerikancima. To je cinjenica.

    Popodnevni termin je poboljsavao Kuerijeve sanse, i sigurno su oraganizatori to imali u vidu. Na kraju se ispostavilo da je to debelo nedovoljno. I tu nije bilo nicega vjestackog. Nisu teren zaledili. Isto su ucinili sa mecom Kolsrajber-Izner. Taj mec je zasluzivao nocni termin, ali ni popodnevni termin nije bio dovoljan Izneru.

    Previse stvari posmatras kao da neko hoce da naudi Novaku. Shvati da njima Novak nije interesantan koliko tebi i meni i da je Federer njima mnogo interesantniji. Nepravda? Nikako. Tvoje jadikovanje mi lici na jadikovanje cure kojoj se svidja momak koji je sa drugom pa pita: "Sto ona ima a ja nemam?" Tako se i ti pitas zasto se Federer sividja Amerikancima a ne Novak, kad je, nama, ocigledno da je Novak u svakom pogledu ispred. Mi smo mi a Amerikanci su Amerikanci, a turnir se igra u Americi.

    Bojana je u pravu. U Kanadi je Federerova popularnost na kraju bila hendikep.
    NI,

    Nisam ja nigdje negodovao zbog toga sto je Federer imao takav raspored kakav je imao a Novak nije. Nije u pitanju Federer uopste u ovoj prici. Savrseno je meni jasna njegova popularnost. Ne poredim Novaka i Federera.

    Ovo "vjestacki" sam rekao u smislu toga da organizatori nisu mogli pomoci Kveriju na bilo koji nacin u mecu protiv Novaka. Igrali su u dnevnom terminu s ciljem da se pokusa dati sansa Kveriju i istovremeno opravda igranje Djokovica u tom terminu. Njihovo je pravo da rasporedjuju meceve kako im je volja a ja smatram to nekorektnim prema Djokovicu.

    U prvom postu sam pomenuo organizatore i Novaka, Federera nigdje nisam pominjao. Jos jednom da kazem.

    Comment


    • conviction,

      Ne pominjes Federera ali ocekujes posebno povoljni tretman za Novaka. Tretman kakav ima Federer. Zato sam pomenuo Federera.

      Comment


      • Izgleda da ce veceras Leonardo Di Kaprio biti u Novakovom boksu.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Izgleda da ce veceras Leonardo Di Kaprio biti u Novakovom boksu.
          A ja mislila gledati mec

          Comment


          • NI kako dođe do te informacije
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • [QUOTE=miloolja;1283366]Koji je to renomirani teniski sajt?[/QUOTE


              To bih i ja voleo da znam


              Spoiler
              Sutra cu da recem
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Znaciiii...UNIQLO battle


                Last edited by Zzz; 04-09-14, 06:28.

                Comment


                • Idemo dalje, na redu je Kei!

                  Comment


                  • Odlican onaj "renomirani teniski sajt"-pogodio sve





                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • 8. uzastopno polufinale na USO-u

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        NI kako dođe do te informacije
                        Marion Bartoli. Sada je komentatorka na Sky-u. Voli Novaka, ali ovog puta je podbacila.

                        Comment


                        • 50. pobjeda na uso, 8. vezano polufinale tamo
                          poravnan ucinak protiv trojice najvecih rivala na 49:49
                          signuti rosko taner i edi dibs po broju atp pobjeda ;)

                          ako dobro vidjeh statistiku spasio je 12/16 brejk lopti sto je u ovakvom mecu fenomenalan procenat
                          mislim najbolji jos od prvog finala njujorka sa rafom '10

                          bravo mladozenja!

                          Comment


                          • Trenuo nisam, al vredelo je.
                            Svaka tebi čast rode!
                            Ajmo rode po osmicu!
                            sigpic

                            Comment


                            • Realno ovaj mec sam mogao da preskocim i naspavam se kao covek. Ali sto kaze pecaros, ne zalim sto nisam. Da je bilo zanimljivo (mozda nekom ko nije gledao njihove ranije duele ovde), da je bilo neizvesno (odgovor kao u prvoj zagradi), da je bilo kvalitetno (manje vise, vise manje nego vise).
                              Ali je zato bilo DOBRO.
                              Onaj dobar osecaj koji ti ispuni dan i ako znas da si fizicki slomljen, ali psihicki ispunjen. Tusnes se odes na posao i nista ti nije tesko tog dana.
                              E zbog toga je trebalo gledati ovaj mec.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Al je omladina popadala, ko snoplje
                                Odličan Novak dade sve odgovore po što i kakav je došao u Novi Jork. Ukoliko ima nekih nedoumica preporučujem gledanje lomljenja nesuđenog kuma još jedared
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X