Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenira se uveliko



    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      ..

      I da ne zaboravim da ponovim, po ko zna koji put:

      Davanje epiteta igračima ovde, na forumu, nije dozvoljeno! Da li je neko mutav ili nije ostavite za vaše okruženje.
      Zar nije Prskaj u svom nekom ranijem postu (mrzi me da trazim gde i kada), naglasio da nismo bas tolike dobrice i da mozemo da prilepimo po koji epitet, tipa "drvo" "panj" "buzdovan" i slicno. Ali da "jace" uvrede nece prolaziti, tj da nisu dozvoljene?????
      Mislim na psovanje igraca i vredjanje "pljuvanje" po njima na verskoj nacionalnoj i rasnoj osnovi....
      Daj dogovorite se sta moze a sta ne moze pa onda izadjite sa zajednickim stavom pred nas, pls ... nemojte me zbunjivati vise.
      Ajde mene, ja se i onako na takve stvari mnogo ne obazirem (one za po koji epitet) ali ovu decu sto zbunjujete, nije u redu ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • drvo je zabranjeno, oko panja se jos dogovaramo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          drvo je zabranjeno, oko panja se jos dogovaramo
          Ajde
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ajde
            Ovde je tipican primer ATP neko moze panjina, kreten, buzdovan a neko ne moze ni drvo.
            Novak moze u podne dva puta u prva dva kola dok poneki kako ONI zele ;)

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              ali ukoliko se ne varam tako je bilo i 2011 pa znamo sta se desilo
              Da, ali te 2011.godine je bio prepun sampouzdanja i u zivotnoj formi. Nisu to bas iste okolnosti. Na prethodna 2 US Open-a je dosao u dosta slabijoj formi(bas kao i ove godine), a onda je na pocetku protiv dosta slabije rangiranih protivnika maksimalno pritiskao da ostvari sto ubjedljivije pobjede. Daleko od toga da ubjedljive pobjede nisu dobrodosle, ali nekako imam osjecaj da Djokovic, pod trenutnim okolnostima, to forsira iz pogresnih razloga, tj. da se vise trudi da dokaze ljudima kako nije u krizi igre i rezultata, odnosno da li je Becker pravi izbor za trenera i slicno...

              Comment


              • Interesantna Nolova izjava:kako sad stvari stoje, ne planira da preskoči azijsku turneju.

                - Ne, to ne planiram, zasad. Trenutno je sve u redu. Trebalo bi da igram Peking i Šangaj.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Ni ja ne mislim da je bas forsirao a sigurno ima nesto pozitivno u brzim pobedama- ne trosi se previse fizicki za teze meceve koje sledi.....

                  ALI jedva cekam da ga vidim protiv tezih protivnika- kako ce podnositi veci pritisak, kako ce se izvlaciti iz neugodnih situacija... (iako znam da cu se nervirati dobro)

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Zar nije Prskaj u svom nekom ranijem postu (mrzi me da trazim gde i kada), naglasio da nismo bas tolike dobrice i da mozemo da prilepimo po koji epitet, tipa "drvo" "panj" "buzdovan" i slicno. Ali da "jace" uvrede nece prolaziti, tj da nisu dozvoljene?????
                    Mislim na psovanje igraca i vredjanje "pljuvanje" po njima na verskoj nacionalnoj i rasnoj osnovi....
                    Daj dogovorite se sta moze a sta ne moze pa onda izadjite sa zajednickim stavom pred nas, pls ... nemojte me zbunjivati vise.
                    Ajde mene, ja se i onako na takve stvari mnogo ne obazirem (one za po koji epitet) ali ovu decu sto zbunjujete, nije u redu ....


                    Ja ostajem pri tome, ne znam konkretno na sta je ovde Olja upozorila ne mogu da nadjem. Forum je mesto gde treba da se izduvamo svi, naravno uz neki smisao. Ja prvi volim Novaka da nazovem pajserom, kao i druge tenisere da cascavam. Ali smatram da radim to kada za to ima povoda, ali neki nemaju osecaj i vidi se da im je ceo smisao posta da sa nekom dozom mrznje spuste tenisera. Najveci problem, po meni, su ovi sa po 10 postova koji se samo pojave, pljunu, i odu. Da ne sirim dalje, kao i prosli put sto sam rekao, svi ste vi odrasli i vrlo dobro znate kako se u kojoj situaciji treba ponasati.

                    Sada vidim da se spominje epitet drvo. Hm, meni ne smeta ta rec, ali mislim da je sminka par puta reagovao na to i po meni sa punim pravom. Nije problem jednom reci za nekoga da igra kao drvo, ali na forumu se cesto desi da se zaredja vas 10 i krenete da cascavate nekog. Covek stekne utisak da doticni teniser ne ume da drzi reket u ruci. Sve ima svoju meru.

                    Izvinjavam se za off
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Zar nije Prskaj u svom nekom ranijem postu (mrzi me da trazim gde i kada), naglasio da nismo bas tolike dobrice i da mozemo da prilepimo po koji epitet, tipa "drvo" "panj" "buzdovan" i slicno. Ali da "jace" uvrede nece prolaziti, tj da nisu dozvoljene?????
                      Mislim na psovanje igraca i vredjanje "pljuvanje" po njima na verskoj nacionalnoj i rasnoj osnovi....
                      Daj dogovorite se sta moze a sta ne moze pa onda izadjite sa zajednickim stavom pred nas, pls ... nemojte me zbunjivati vise.
                      Ajde mene, ja se i onako na takve stvari mnogo ne obazirem (one za po koji epitet) ali ovu decu sto zbunjujete, nije u redu ....
                      Znaš kako, bila sam na odmoru skoro mesec dana, tako da sam slabo upoznata šta je kolega prskaj rekao, ali ne slažem se u više tačaka.
                      Prvo, vrlo je tanka linija između žestokog i grubog imenovanja nekog i onog "blažeg i humanijeg", jer to je stvar percepcije. Ono što je prihvatljivo za tebe ne mora biti i za mene i obrnuto, a ta se tanka linija vrlo lako prelazi. Mutne vode u svakom slučaju.

                      Drugo, nikada mi nisu bili jasni ti epiteti, ni iz jedne kategorije. Kakava je to potreba da se neko nazove mutavim? Nismo mi ovde, kao čitaoci, terapeuti, pa sada da tuđe frustracije (da budem gruba) čitamo. Za to služe drugari, kolege, familija...moja četiri zida trpe svašta. Smeta mi kada Novaka neko hoće verbalno da omalovaži, smeta mi i drugima kada se radi isto i nema to veze sa dobrotom. Jednostavno je ružno.

                      EDIT: Pošto sam pre 2 sata počela da pišem ovo, a gledala film u međuvremenu, vidim prskaj rekao šta je imao... pa samo da ponovim da je vrlo tanka linija koju malo ko razume.... da li je Novak pajser kada isisa svu snagu iz nas ili je Kveri kao budući njegov protivnik mutav.
                      Last edited by miloolja; 29-08-14, 23:24.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znaš kako, bila sam na odmoru skoro mesec dana, tako da sam slabo upoznata šta je kolega prskaj rekao, ali ne slažem se u više tačaka.
                        Prvo, vrlo je tanka linija između žestokog i grubog imenovanja nekog i onog "blažeg i humanijeg", jer to je stvar percepcije. Ono što je prihvatljivo za tebe ne mora biti i za mene i obrnuto, a ta se tanka linija vrlo lako prelazi. Mutne vode u svakom slučaju.

                        Drugo, nikada mi nisu bili jasni ti epiteti, ni iz jedne kategorije. Kakava je to potreba da se neko nazove mutavim? Nismo mi ovde, kao čitaoci, terapeuti, pa sada da tuđe frustracije (da budem gruba) čitamo. Za to služe drugari, kolege, familija...moja četiri zida trpe svašta. Smeta mi kada Novaka neko hoće verbalno da omalovaži, smeta mi i drugima kada se radi isto i nema to veze sa dobrotom. Jednostavno je ružno.

                        EDIT: Pošto sam pre 2 sata počela da pišem ovo, a gledala film u međuvremenu, vidim prskaj rekao šta je imao... pa samo da ponovim da je vrlo tanka linija koju malo ko razume.... da li je Novak pajser kada isisa svu snagu iz nas ili je Kveri kao budući njegov protivnik mutav.
                        Ma Kveri izgleda kao retard takva mu nekako faca, ali daleko od toga da je retard. Btw ovo nije uvreda na Kverijev racun vec samokazem . I naravno ne treba suditi o nekome samo po njegovom izgledu. Ne vidim sto bi iko nazvao Kverija mutavim, da su rekli retard, pa i da razumem, ali ovo mutavi ... stvarno je ljudima moc zapazanja otisla totalno u aut ...
                        U pravu ste sve sto pisete i jedno i drugo, i slazem se sa prskalicom u potpunosti, samo opet bitno je da vi (sefovi) budete "kao jedan" tj da imate svi iste kriterijume, a sve ostalo cemo lako ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Btw sada vidim program za sutra, kakvi su slepci ovi organizatori to je strasno. Zato sto nocu uslovi znaju da budu sporiji, trpaj Kverija u dnevni termin... Kako su samo providni, da naravno ovaj mali Grk-Australijanac ce privuci vise ljudi u nocnom trminu nego Novak i domaci teniser .... bruka
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Bezobrazluk ali ajde. Nema svrhe to komentarisati.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Btw sada vidim program za sutra, kakvi su slepci ovi organizatori to je strasno. Zato sto nocu uslovi znaju da budu sporiji, trpaj Kverija u dnevni termin... Kako su samo providni, da naravno ovaj mali Grk-Australijanac ce privuci vise ljudi u nocnom trminu nego Novak i domaci teniser .... bruka
                              Ima logike ako gledamo na duze staze planiraju spektakle Djokovic-Isner i Djokovic-Tsonga/Murray da stave u nocne termine pa bi Novaku onda dali tri nocna termina zaredom da je i ovaj mec nocni sto je previse

                              Comment


                              • Zadnjih 12 turnira, na kojima je Novak ucestvovao-mozda na nesto ukazuju
                                Peking-titula
                                Sangaj-titula
                                Pariz-titula
                                London-titula
                                Austalija open-cetvrt finale, izgubio od buduceg sampiona/u mecu u kome je osvojio 16 poena vise/
                                Dubai-polufinale
                                IW-titula
                                Miami-titula
                                Monte Karlo-polufinale/povreda ga sprecila da ode dalje-pretpostavljam/
                                Rim-titula
                                R.G.-finale
                                Wimbledon-titula
                                Od ovih 12 turnira Novak je osvojio 8 titula, 2 Stan, i po 1 Roger i Rafa.
                                USO-
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X