Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ako je otputovao u MC, onda ima precih problema od tenisa. Boze moj, sa trudnom zenom to i ne bi bilo tako cudno.
    U tom slucaju se povuces sa US Opena i zadrzis korektan i potreban odnos prema tenisu.

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      U tom slucaju se povuces sa US Opena i zadrzis korektan i potreban odnos prema tenisu.
      Niki ti si razocarana kao ljubitelj tenisa i sta sad, kao da niko drugi ne igra tenis, samo Nole..uzivaj u igrama drugih tenisera koji su po tebi profesionalni i korektni i ti zadovoljna
      Nole je odigrao kako je odigrao, a da li ce on otputovati u MC pa se vratiti za USO, njegov problem.
      Sta treba i kome on da objasnjava i pravda se sta ce raditi i putovati, njegova privatna stvar.
      Ali me cudi tvoje pisanje, da je Nole neprofesionalan,nekorektan(po meni, ruzno pisanje), sta on nema pravo da odigra lose
      Moje misljenje je da si preterala sa tako ostrim ocenama u vezi Noleta.
      Namerno necu da pisem za tvog ljubimca nista,a moglo bi se dosta pisati
      Jos, nesto, ne verujem da si bas tako razocarana kao ni ostali fanovi vaseg ljubimca, verovatno je isti slucaj kao i strikanova izjava posle poraza jos u Kanadi
      Last edited by Pertla; 17-08-14, 18:27.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Petra,
        Rafa nema nikakve veze sa Djokovicem, zaista je razlika velika. Ne moze se nikako "opravdati" jedan ako ga uporedis sa drugim.
        Zasto mi ne dajes da budem razocarana?
        Djokovic nije bilo ko, pa da ga tako lako mozes zameniti sa drugim.
        Ja drzim do svega sto sam rekla, a dali je ostro ili ne, zavisi kako gledas na celu stvar. Prema mojih kriterija veruj mi, bila sam blaga.
        Nije bas tako lako, njegova stvar neka radi sta hoce. Ima on obaveza itekako, i profesionalnih i finansiskih i igrackih, ja sam vise govorila o njegovim "navijackim" obavezama, sa eticke strane malo.
        Ali, to je moj stav, i moja percepcija, a ako zelis o Rafi, bujrum na nasu temu.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Petra,
          Rafa nema nikakve veze sa Djokovicem, zaista je razlika velika. Ne moze se nikako "opravdati" jedan ako ga uporedis sa drugim.
          Zasto mi ne dajes da budem razocarana?
          Djokovic nije bilo ko, pa da ga tako lako mozes zameniti sa drugim.
          Ja drzim do svega sto sam rekla, a dali je ostro ili ne, zavisi kako gledas na celu stvar. Prema mojih kriterija veruj mi, bila sam blaga.
          Nije bas tako lako, njegova stvar neka radi sta hoce. Ima on obaveza itekako, i profesionalnih i finansiskih i igrackih, ja sam vise govorila o njegovim "navijackim" obavezama, sa eticke strane malo.
          Ali, to je moj stav, i moja percepcija, a ako zelis o Rafi, bujrum na nasu temu.
          Ne, Rafa zaista ne moze da se uporedjuje sa Noletom, ne zelim da ovde pisem eseje, zasto ne mogu da se uporedjuje
          Ne mogu ti ja zabraniti da budes razocarana Noletom, ali mi nekako to ne pije vodu, a ti se drzi svega sto si rekla.
          Po meni je vrlo ostro, ruzno-ja tako gledam, a tebi od volje, napisala sam sta mislim i ne zelim dalje da pisem o ovome

          Hvala na pozivu, na vasu temu, nema potrebe, dosta je receno i u ovih par postova, a o Rafi ne zelim da pisem,zasto?svoje misljenje o Rafi, njegovom ponasanju itd. ovde ne zelim da iznosim.
          za mene zavrsena prica
          Last edited by Pertla; 17-08-14, 18:47.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Nikada posao iznad porodice.
            Last edited by pecaros; 17-08-14, 21:01.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Ako je tacno, strasno neozbiljno ponasanje. I neprofesionalno. Djokovic kao da zaboravlja da njegov privatni zivot nikoga ne zanima, i da on kao i svako koji se bavi bilo kojom profesijom ima odredjene obaveze. A, ovako placena profesija, ima jos vise obaveza. Razocaravajuce. Kao i njegov nastup na ova dva mastersa. Ako smatra da ne moze da nastupa, onda i ne treba, ali biti u Americi, pa vratiti se kuci, pa onda pre pocetak opet doci, je nedostojan odnos prema tenisu.
              Sve ovo ako je tacno . . . a ako nije samo pola od svega.
              Kako teske reci na racun najboljeg na svetu u svakom pogledu.
              Naravno da treba da ode u MC kod supruge i buduceg deteta ma sta bio razlog. Nije lud valjda da se sprica u kolena sa hormonom rasta koji nije dozvoljen sem nekima. Zamisli taj hormon deluje samo na koleno ne i na ostatak tela, pa svaki doktor specijalista ce da potvrdi da je ovo cist doping.
              Toliko o dostojnosti prema tenisu.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Niki,

                U svakoj drugoj situaciji ti bi bila potpuno u pravu.

                Medjutim, ako je potrebno da bude pored trudne zene onda tome mora dati prioritet u odnosu na USO.

                Comment


                • Upravo tako NI.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Znaci ipak je u NY?
                    Ovaj twitter me zbunjuje skroz

                    Last edited by Zzz; 17-08-14, 21:05.

                    Comment


                    • Sonja, zbunjujes sa vestima sa twittera, i gde je sad Nole
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Sonja, zbunjujes sa vestima sa twittera, i gde je sad Nole
                        A razmisljala sam da li da stavljam tu vest ovde u temu kad nije potvrđena

                        Comment


                        • Originally posted by Sonja View Post
                          A razmisljala sam da li da stavljam tu vest ovde u temu kad nije potvrđena
                          Ma, ne se jedis, bar imamo o cemu da razmisljamo
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Novak je nakon meča odmah otputovao u NY i to je 100% tačno, zato što su bile fotografije sa airodroma, e sad da li je u međuvremenu išao u MC ko zna, na twitteru je bilo priče da jeste... A sada i na njegovom zvaničnom sajtu piše da je u NY
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Pa bilo je objavljeno jos uoci Cinciya, da treba da cestvuje u nekoj TV emisiji (Talk show) Davida Letermana
                              19.08. u New Yorku, tako da je po meni bez dileme u jabuci.

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Novak je nakon meča odmah otputovao u NY i to je 100% tačno, zato što su bile fotografije sa airodroma, e sad da li je u međuvremenu išao u MC ko zna, na twitteru je bilo priče da jeste... A sada i na njegovom zvaničnom sajtu piše da je u NY
                                Bile su neke slike sa airodroma posle Toronta kao vec je u Cincyju... a onda su se pojavile slike na kojim je jos trenirao u Torontu
                                Znaci ni te slike nisu uvek pravi dokaz

                                Comment

                                Working...
                                X