Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao kako se samo namestio zrebic za ovaj Sinsinati ovakva prilika se vise u zivotu nece ukazati. Robredo pa Ferer, poa u 1/2 Beneto... A tamo u drugoj polovini neka se jebu medjusobno Federer i Raonic. Ali dzaba, kada je "mocni" Robredo bio nepremostiva prepreka ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Jao kako se samo namestio zrebic za ovaj Sinsinati ovakva prilika se vise u zivotu nece ukazati. Robredo pa Ferer, poa u 1/2 Beneto... A tamo u drugoj polovini neka se jebu medjusobno Federer i Raonic. Ali dzaba, kada je "mocni" Robredo bio nepremostiva prepreka ...
      Ukazala se ne ukazala ovakva prilika, realnost je takva da je Robredo bio mocan pored onakve (ne)igre Noleta
      Nece svet propasti,tenis ce se i dalje igrati a kako ce Nole u nastavku, videcemo vec na USO, nadam se samo da ce proci prvu nedelju, nije valjda toliko "zaribao"
      Ajd, videcemo
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        A 2007. je imao finale Kanade i pobjedu u Sinsiju.

        2006. pobjedu u Kanadi i 2. kolo Sinsija.

        2005. titula i u Kanadi i u Sinsiju.

        2004. titula u Kanadi i 1. kolo Sinsi

        A DP 2009.
        Finale Kanade, Sinsi nije igrao.


        Kao sto vidis. Cesce je pobjednik onaj koji osvoji jedan od dva pripremna mastersa, ali ne mora da znaci.
        To se zove izuzetak koji potvrdjuje pravilo
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • Citam na twitteru da je Novak otputovao za Monte Carlo...i vratice se pred USO

          Comment


          • To je to... Nije on uopste skoncentrisan na tenis. Ali nikako.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by Sonja View Post
              Citam na twitteru da je Novak otputovao za Monte Carlo...i vratice se pred USO
              Vidi koga TREBA da vidi i onda se vrati JACHI nego ikad ;)
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by Bonomo View Post
                To je to... Nije on uopste skoncentrisan na tenis. Ali nikako.
                Hmm, ne mora biti istina, nisu na twitteru uvek 100% pouzdane informacije...
                Ali sto se mene tice, nije mi tesko da poverujem u to...i meni se cini da su mu sad misli kod Jelene i bebe
                Last edited by Zzz; 16-08-14, 22:17.

                Comment


                • Ako je tako super, tako i treba onda mi porazi lakse padaju.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ja sam na twitteru čitala kako je već otšutovao za NY i bile su neke slike sa fanovima na airodromu, ko zna šta je sad tačno
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ja sam na twitteru čitala kako je već otšutovao za NY i bile su neke slike sa fanovima na airodromu, ko zna šta je sad tačno
                      Pa da,ali pretpostavljam da je iz Ny otisao u Mc

                      Comment


                      • Nadam se da je u njemu ostalo trunke motivacije i da zeli da osvaja turnire i da se bori posto ne volim da ga gledam ovakvog na turnirima. A verujem da se i vi isto osecate... A opet mislim da je samo na Jelenu i bebu sad skoncentrisan sto je i ok naravno, ali opet zao mi je da ovako igra turnire, kao da ga neko tera da se pojavljuje i odigra koji mec. Tako je odigrao ova dva turnira.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Sonja View Post
                          Citam na twitteru da je Novak otputovao za Monte Carlo...i vratice se pred USO
                          Ako je tacno, strasno neozbiljno ponasanje. I neprofesionalno. Djokovic kao da zaboravlja da njegov privatni zivot nikoga ne zanima, i da on kao i svako koji se bavi bilo kojom profesijom ima odredjene obaveze. A, ovako placena profesija, ima jos vise obaveza. Razocaravajuce. Kao i njegov nastup na ova dva mastersa. Ako smatra da ne moze da nastupa, onda i ne treba, ali biti u Americi, pa vratiti se kuci, pa onda pre pocetak opet doci, je nedostojan odnos prema tenisu.
                          Sve ovo ako je tacno . . . a ako nije samo pola od svega.

                          Comment


                          • Niki, jel on nekim svojim postupcima javnosti nameće svoj privatni život
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Niki, jel on nekim svojim postupcima javnosti nameće svoj privatni život
                              proudNolee,
                              Ja cenim Djokovica tenisera i sta on radi na terenu. I samo me to zanima. Ali tenis nije samo kad on igra, nego i kako se priprema. Iz toga proizlazi igra na terenu. Nezainteresiranost iz Sinsinatija je nedozvoljiva za profesionalca, njegovog ranga u 27-oj godini sto bi Marej rekao. Kada igra lose i nezainteresovano, kada dodje fizicki i mentalno nespreman, a pritom dolazi kao broj jedan i svi cekamo njega u finalu, njega u borbi za pobedu pa makar i izgubio, da on namece svoj privatni zivot, fugurativno. Sve ovo ako je informacija tacna, a i ako nije onda pola od toga. . .
                              Mene kao ljubitelj tenisa je razocarao iako nisam njegov navijac.

                              Comment


                              • Ako je otputovao u MC, onda ima precih problema od tenisa. Boze moj, sa trudnom zenom to i ne bi bilo tako cudno.

                                Comment

                                Working...
                                X