Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=489609
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      ...koliko neprospavanih noci u zadnje 3-4 godine...i ni jedne mi nije zao...koliko uzdaha, tuge i suza radosnica...sve je to nista naspram onoga sto cinis za nas i istoriju naseg tenisa...HVALA TI NOLE !!!

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        jel primetio neko kako je nole ostario?...ima vise bora oko ociju nego ranije, i generalno izgleda matorije...
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=Vladan link=topic=478.msg239951#msg239951 date=1296498912]
          Ko je sedi ovek u Novakovoj loi?

          Novak sa stricom Goranom i Igorom etojeviem
          U prethodne dve sezone Novak okovi je u etvrtfinalima predavao meeve Endiju Rodiku i ou-Vilfredu Congi.


          Sada je delovao fiziki spremno, to nas dovodi do odgovora na pitanje koje su mnogi postavili tokom turnira  ko je sedi gospodin u Novakovoj loi?

          Imao sam probleme sa zdravljem koje sam prevaziao. Sada u timu imam i doktora koji brine o alergijama, o tome ta jedem...

          To je doktor Igor etojevi koji je sa Novakom poeo da radi prolog jula pred Dejvis kup me protiv Hrvatske. etojevi posebnu panju pridaje kineskoj medicini, a bavi se i akupunkturom. okovi je rekao da je etojevi imao veliku ulogu u poslednjih nekoliko meseci kada je Novak osvojio Dejvis kup i Australijan open.

          On je takoe i odlian psiholog. On je jako dobar doktor, rekao je okovi.
          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=489609
          [/quote]
          Znaci ovo je poslednja kockica,koja je nedostajala.
          Uvjek sam govorio da mu treba psiholog i doktor pored njega.

          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Novak Djokovic - Oskar Popularnosti 2011
            sigpic

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Ahahahahahahahhaahaha ko je ovaj lik,prejak je *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              Evo Novaka na 7. mjestu @(*6sd$%
              http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/232...h-Srba-u-svetu
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Hvala,samim tim i Nadal-ov bi trebalo h5g6k8


                  Ma Novak mu se sprda u facu,a posle mu kaze ajde opet *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Како било, Ноле је за сада први у 2011.г.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      I opet Queens h5g6k8

                      Novak Djokovic will play AEGON Championships 2011

                      http://novakdjokovic.rs/news.php?akc...88&jezik=1
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [img alt=Nole-67736]http://vukajlija.com/posteri/nole-67736.jpg?1296857215[/img]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Dobro je sto je Nole odustao od Roterdama,koji ce mu to,nek se on nama spremi za Dubai i americke masterse,ova godina moze biti prekretnica u njegovoj karijeri %QWT&W

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Gari, dobrodosao na forum %QWT&W
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Gari, dobrodosao na forum i uzivaj! (*#^R^

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Hvala na dobrodoslici ljudi %QWT&W


                                Elem zeleo bih da napisem jos neke stvari u vezi Novaka.Ovaj osvojen AO je od velikog znacaja Djokovica.Prvo sto je osvajanjem drugog grend slema dokazao da nije one-slam winner sto bi rekli mnogi.Dosta igraca ima sa jednim slemom,pa su brzo zaboravljeni.Ovako je Nole usao vec u istoriju,i probio tu psihicku blokadu da ima samo jedan slem,a u isto vreme je unistio jos vise samopouzdanje jednog od buducih rivala-Endija Mareja.

                                To moze biti od krucijalnog znacaja za nastavak karijere mladog srbina,a ova sezona definitivno moze da bude prekretnica u njegovoj karijeri,i proboju na sam vrh piramide,gde je sada zasluzeno Nadal.Nece mu biti nimalo lako jer spanac je masina koja melje,ali ovakav Djokovic,ima sanse u toj borbi.

                                Kako do teniskog trona ove godine?Jel moguce?Pa moguce je,ali ce trebati mnogo truda,mnogo bitaka da dobije na tom putu.Novak je osvojio vec jedan grend slem u ovoj godini i to mu moze biti veliki podstrek i vetar u ledja u borbi za mesto na atp listi.Recimo Nole ima sanse da uzme Us Open ove godine,to je isto njegova podloga.Kad bi uzeo i drugi slem ove godine to bi bio veliki korak ka prvom mestu.

                                Plus da stigne bar do polufinala Rolan Garosa i Vimbldona(jel treba biti realan tesko ce Nole tamo do titule),uz to uzme recimo dva mastersa i jos po koji manji turnir-i realno to bi trebalo da bude dovolno za prvo mesto.

                                Naravno recimo moze da se desi da Nadal uzme Rolan Garos i Vimbldon ove godine(uz nekoliko mastersa kao i svake),a slicno uradi Nole Austalijen open i Us open(i takodje par mastersa),onda bi prakticno zavrsni masters u Londonu odlucivao od mestu broj jedan za ovu godinu %QWT&W

                                Naravno nemojte misliti da sam zaboravio Federera nisam nikako,samo sam dao primer sta moze da bude.

                                Moze recimo da bude i ovako-Nole uzme jos Us open,Rafa uzme Rolan Garos,Rodzer Vimbldon i onda Novak ima ogromne sanse za broj jedan,dakle bitno je samo da neko od ove dvojice ne uzme i Rolan Garos i Vimbldon (%fsd%&j


                                Naravno sve su ovo kalkulacije,videcemo sta ce biti stvarno biti.Ali meni se cini da je Novak sazreo i kao covek i kao teniser,i da je sada na pravom putu.
                                Drago mi je sto je odustao od Roterdama,bolje da se dobro pripremi za americke masterse,ocekujem jedan trofej od mastersa u Indijan velsu i Majamiju.

                                Comment

                                Working...
                                X