Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecno Nole nocas
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Onaj Toronto je u principu bio potpuno nebitan i onaj poraz je bio jedan od najlaksih, ali sada vise nema zezanja.. mora se po Sinsi

      Comment


      • Idemooo

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • dobro je, ovo je morao nocas da obavi posto poto. simon sjajan. vrsunski pimpler koji zna i da pogodi ali isto tako i pametniji igrac od monfisa. dobra uvertira za ev meceve sa robredom i fererom. podloga dosta brza, definitivno nisam za sekvoju kverija u narednoj rundi
          po meni novak vidno bolji nego u torontu. koncentracija pane tu i tamo ali vjerujem da ce toga biti sve redje kako mecevi budu odmicali

          Comment


          • Jedino dobro sem traljave pobede u vecerasnjem mecu je oprema
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Udrobi ga ti rode svega po malo, da ni sam ne znade sta ce od te papazjanije ispasti.
              Bi to na momente ukusno, pa potom ljutkasto, pa ga zabiberi da ga pas sa maslom ne bi probao.
              Na kraju mu ga nekako zaprzi i zakuva.
              Baci ti rode ovaj recept, pa se vrati proverenim, ne bi li sledeci put ukusnije bilo.
              Ajde rode!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Udrobi ga ti rode svega po malo, da ni sam ne znade sta ce od te papazjanije ispasti.
                Bi to na momente ukusno, pa potom ljutkasto, pa ga zabiberi da ga pas sa maslom ne bi probao.
                Na kraju mu ga nekako zaprzi i zakuva.
                Baci ti rode ovaj recept, pa se vrati proverenim, ne bi li sledeci put ukusnije bilo.
                Ajde rode!
                Jos samo kada bi "rod" mogao da procita ovo, pa i da ima nekog smisla
                Pecke kralj
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Gledao Sam prvi I prvu polovinu drugog seta I mislio sam da je gotovo ali Nole ne bi bio Nole kada ne bi zakomplikovao .No bez obzira mislim da je Novaku dobro dosao ovakav mec pri njegovom putu ka povratku prave forme

                  Comment


                  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jos samo kada bi "rod" mogao da procita ovo, pa i da ima nekog smisla
                      Pecke kralj
                      To ti je moj prijatelju ono kada nemas s kim a ti sa sobom prozboris koju. Mogu ti reci da nije to ni lose, em dobro poznajes sagovornika, em znas sta ti misli. Medicina to nekako drugacije naziva ali pravo da ti kazem ja njima niti verujem, niti ih slusam.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        To ti je moj prijatelju ono kada nemas s kim a ti sa sobom prozboris koju. Mogu ti reci da nije to ni lose, em dobro poznajes sagovornika, em znas sta ti misli. Medicina to nekako drugacije naziva ali pravo da ti kazem ja njima niti verujem, niti ih slusam.
                        Jbs medecinu, sta oni znaju o suntavilu
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nadao sam se da će ovaj meč dobiti mal olaganije, mada bolje neka ide malo teže sada a posle neka ubaci u veću brzinu Idemo dalje, valjda neće biti kao u Torontu.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Nadao sam se da će ovaj meč dobiti mal olaganije, mada bolje neka ide malo teže sada a posle neka ubaci u veću brzinu Idemo dalje, valjda neće biti kao u Torontu.
                            Daleko bilo da bude kao u Torontu
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment




                            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Da li je neko uocio da je skratio petlju za servis ili se meni cini?
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X