Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po onome sto citam na twitteru Nole je bas dobro raspolozen. Ima dosta teskih protivnika u svom delu zreba ali nekako me to sad manje interesuje...samo da ga prati ova pozitivna energija kroz celi turnir (a verujem da hoce). Idemo

    Djoker on going into hard court: "I'm looking forward to the first match, even though the draw is terrible for me." Laughter. Again.
    Last edited by Zzz; 01-08-14, 21:54.

    Comment


    • Tako je, pozitivna energija , vera u sebe, idemoo Noleeeee
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • http://o.canada.com/sports/tennis/to...-at-rogers-cup

          Shteta shto Rafe nema,da bude malo zanimljivije,ovako lagano ...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Smileee



            Comment


            • Last edited by proudNolee; 02-08-14, 10:19.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Nole danas trenirao sa Stanom





                [VINE]M9zBJaPAD9H[/VINE]
                Last edited by Zzz; 02-08-14, 17:37.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Broj GS-ova. Realno je da to bude dvocifreni broj. Recimo 11, kao Borg i Lejver. Sve preko toga je jednako tako bonus.
                  ja bih ipak izuzeo ovu dvojicu iz tih prica, kombinacija, ranglisti i sl.. jer sam misljenja da njihovih 11 mejdzora vrijede kao danasnjih 22 (ovo narocito vazi za lejvera)
                  prakticno su igrali kad im se igra i nisu jurcali za slemovma kao sto to radi sadasnja generacija
                  nije bilo neke vrste opsjednutosti brojem gs-a kao u danasnje vrijeme.. od strane igraca, publike, javnosti, medija itd
                  niti blizu

                  za ostalo u vezi novaka se slazem, kao i obicno
                  Last edited by cssr; 02-08-14, 18:41.

                  Comment


                  • Borg se penzionisao sa 26 godina, retko kad je igrao AO, tako da se za njega sve moze reci osim da je jurio za slemovima.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • dok ih lejver u najboljim godinama (25-30) nije ni igrao, vec se takmicio na profi turnirima ($)

                      Comment


                      • Pa mislis da bi sadasnji igraci igrali slemove za jak stisak ruke i tapsanje po ramenu, da ne bi presli u profesionalce da zarade, kao sto je uradio Lejver i ostali igraci tog vremena?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • hocu da kazem da njihov broj gs trofeja nije srazmjeran njihovoj teniskoj velicini
                          u prevodu - da su njih 2 veci igraci i legende od samprasa federera i nadala koji ih imaju vise na kontu
                          ps
                          naravno da cu isto misljenje imati kad/ako ih djokovic "pretekne"

                          Comment


                          • Lejver i Borg su bili stvarno nesto posebno, nesto nevjerovatno. Borga sam uvijek cijenio iako mi nikad nije bio jedna od omiljenijih legendi, za razliku od Lejvera. Ali kad sam pogledao tonu materijala, dokumentaraca o njemu, kad sam malo bolje shvatio koliko je on znacio i promijenio tenis, koliko je bio veliki, mozda jedini veci od igre u istoriji tenisa, bilo mi je jasno da se radi o velikom geniju, vjerovatno najvecem.

                            Iako se fizički dobro osjećao više nije bio zaljubljen u tenis. Više nije želio da trenira po 4-5 sati dnevno, potpisuje autograme, nije imao ambiciju. Zadovoljavale su ga male stvari, stvari koje se običnim ljudima čine dosadnim njemu su bile zanimljive. Sa Monikom je najviše volio da ostane u stanu, gleda televiziju, priča, kuva.
                            Odjednom Bjorn Borg je odšetao od igre koju voli. Milioni fanova širom svijeta pitali su se zašto, nisu razumjeli. Iza ledene maske krio se čovjek, godine stresa, prikrivanja emocija uzele su danak. Dosta mu je bilo nomadskog života, igranja tenisa, treniranja, jedenja i spavanja. I tako u krug, iz dana u dan, svakoga dana isto punih 11 godina. Bio je umoran, nije više mogao tako. Ostajao je na terenu jer je morao da ostane na terenu, nije želio samo da odšeta. Odlučio je da ne pipne reket naredna 3 mjeseca. I bilo je prelijepo. Mogao je da plovi, peca, nešto što nikad prije nije radio. Volio je pecanje, volio je tišinu.
                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1103798
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              hocu da kazem da njihov broj gs trofeja nije srazmjeran njihovoj teniskoj velicini
                              u prevodu - da su njih 2 veci igraci i legende od samprasa federera i nadala koji ih imaju vise na kontu
                              ps
                              naravno da cu isto misljenje imati kad/ako ih djokovic "pretekne"
                              Nemoguce ih je uporedjivati, igrali su tenis u neko drugo vreme, tako da ce za mene licno Lejver uvek biti najveci igrac ikada i jedva cekam da kupim ovu njegovu knjigu i da je procitam
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Last edited by proudNolee; 02-08-14, 20:18.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X