Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak snima reklamu za novog sponzora (?) u Beogradu.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jacobs Creek -australijska vinarija, jako upecatljiv njihov baner na AO gde su jedan od vecih sponzora. A i vina su im odlicna
      Similis simili gaudet

      Comment


      • E to mi se vec svidja.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ipak su se pojavile slike
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A tek slike sa decicom, valjda koja su gledala sa strane sta se desava.
            Last edited by miloolja; 24-07-14, 19:28.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • )

              Comment


              • Kako bije zdraka od prstena.
                Dusa nasa uvek ima vremena za fanove a narocito za one najmladje.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Nisam ni provalio prsten dok nije Cacanin rekao, moram da se uradim
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Comment


                    • Ana i Filip #NoleFam)

                      Comment


                      • Evo jedne sjajne priče na temu Vimbldona o Petri i meni, ali i o mojoj Jeleni Genčić. Šta kažete na video, sviđa vam se?
                        http://edition.cnn.com/video/data/2....pions.cnn.html

                        Comment


                        • Bilo bi lepo da i sledece godine cujemu takvu pricu
                          Zamislite da Nole i Petra Kvitova dogodine opet zajedno proslave
                          Last edited by Pertla; 25-07-14, 22:06.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • NI je pozeleo da njih dvoje obore rekord kao par W sampiona.Nema razloga da se ne ostvari
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              NI je pozeleo da njih dvoje obore rekord kao par W sampiona.Nema razloga da se ne ostvari
                              To bi bilo super, mozda se zelja i ostvari nego NI ne pise vise, ili samo kad Nole igra
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Ovo je bilo malo" p(r)ozivanje" NI a , da vidimo sada kada su se malo slegli utisci gledala repriza xyz puta, svaki poen prostudirao do sitnica/isto vazi i za mene, kakva su dalja ocekivanja na HC do kraja sezone
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X