Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Pamtis i bolje dane , razumnljivo ,frustracija je bila visemesecna, poeni su ok mada bilo je mozda jos sjajnih u Aziji narocito u F Shangaia ,Miamiu pa i DCu.Poenta - preko trnja do zvezda je u redu ,za moj ukus mozda malo prenaglaseno prikazana, kud Andy onoliko zaradi vremena u tribute klipu NovakovomDa li to Bojana kaze" my head says Djokovic.." Deo sa Rockyem ne razumem bas ali dobro.. verovatno ima neku posebnu vezu za tebe.Muzika, klasicno dobra.
    Da ne budu samo kritke, sustina na W odlicno pogodjena
    Pa nisam stavljao poene iz Azije zato sto sam napravio klip bas za to,to mi je bio i zadnji klip pre ovog.Rokija sam bzv stavio,naleteo na taj govor i on kao zanimljivo zbog svih onih izgubljenih finala Mada sklonicu ga posto negativno utice na klip koliko vidim

    Comment


    • Odlično odrađeno Žile

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Zašto ne može da se pogleda preko Android aplikacije? Piše mi da nije dostupan na ovoj platformi.
        E nemam pojma nisam sigurno blokirao za androide,ae pogledacu stvarno ne znam zasto nece.

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Odlično odrađeno Žile
          Hvala,nadam se da tebi Rokijev govor nije toliko patetican.Malo se kajem sto sam stavio to,ali jebes ga sada mrzi me ponovo da pravim Stize highlights danas finala Wimbledona.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Hvala,nadam se da tebi Rokijev govor nije toliko patetican.Malo se kajem sto sam stavio to,ali jebes ga sada mrzi me ponovo da pravim Stize highlights danas finala Wimbledona.
            Meni baš extra što si ubacio

            Comment


            • Odlican video Zile po mom misljenju najbolji do sada.

              Comment


              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Ma to je zbog izgubljenih slem finala ubacen Roki,ima ljudi koje nalozi taj govor pa sam ga zato stavio,ali izgleda da nisam trebao Najmanji mi problem da uploadujem bez tog govora klip,videcu verovatno cu da uradim,meni je bio simpatican Stalone kako se trudi da odglumi tu
                  Trebao si, nije sporan niti ulazim da li je degutantno, pomodarski ili stavec, jer stoji da je Roki jedan od najjacih motivacionih, ako ne i najjaci motivacioni film .... Ostalo je naravno vrlo diskutabilno, ali za przenice i lozace idealan
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    E nemam pojma nisam sigurno blokirao za androide,ae pogledacu stvarno ne znam zasto nece.
                    Stvarno nece sa Android uredjaja...

                    Jesi li video sta je u pitanju?

                    Poz

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Last edited by cacanin; 13-07-14, 19:36.

                    Comment


                    • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-Novakov-zivot

                      Comment


                      • Mnogo dobar i pozitivan lik.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Evo Highlights drugari

                          Comment


                          • Hvala druze, sad gledam snimke sa tvog kanal, odlicni su...
                            Ima 7-8 za koje prijavljuje kao i na ovom poslednjem...??uploadfromtaptalk1405292861373.jpg

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Hvala druze, sad gledam snimke sa tvog kanal, odlicni su...
                              Ima 7-8 za koje prijavljuje kao i na ovom poslednjem...??[ATTACH]12435[/ATTACH]

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Sada cu da pogledam sta se desava,bas se nerviram.

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post


                                Stvarno nece sa Android uredjaja...

                                Jesi li video sta je u pitanju?

                                Poz

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                                Nemoguce bas sam sada gledam i stavio sam lepo da moze na svim platformama,ne kapiram sta je.Ne mozes sa kompa da gledas,ako imas android imas i komp sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X