Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ufff sto bi bilo dobro da mu Toronto bude zagrevanje, pa da napokon osvoji taj"prokleti" Sinsinati a onda svom snagom napad na US-open
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Saznao sam slucjano jedan podatak.

      Novak je treci u istoriji u mecevima vani. Iza Nadala i Borga. Njih dovojica su i onako prica za sebe. I dosta ispred Konorsa.

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment




        • http://www.vijesti.me/caffe/nije-li-...-clanak-786494
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Ovo "mislim" ne racunam u prognozu
            Kad napises-"Nole osvaja US open" kao sto si napisao za W-on, to "racunam"

            Znaci, klip da ocekujemo sledece nedelje.
            Osvaja Us Open i Cinci,i da mozes da ocekujes klip sledece nedelje

            Comment


            • Dodjem u jazbinu, ukljucim TV kad na HTV2 snimka finala W. uhvatio sam 5-i set.
              Mićo Dušanović je briljirao negativno bar po meni i totalno me razocarao.
              Mislim, čika Mićo a gde je tu objektivnost i prenosenja onoga sto vidimo ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • I ja sam odgledala po treći put, tog čovjeka ne želim ni da komentarišem pogotovo komentare nakon završetka meča
                Što se tiče samog meča, ovaj put sam baš uživala i gledala bez nervoze, najveći utisak mi je ostavila ona spašena brejk lopta u 5 setu, tada mi je bilo potpuno jasno da je Novak probio svaku mentalnu barijeru
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Evo da dozvolim sebi da se malo frljacim kada je broj Novakovih titula u pitanju.

                  Vise od svega zelim da osvoji jos 4. GS, ovo dalje osvajanje me ne zanima... ne mora vise nista
                  Mali dodatak... da ova pomenuta 4. budu u jednoj godini.
                  Znaci imao bi 11 GS. - ja prezadovoljan, ponosan i sta sve ne.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Osvojice Novak 13+ Slemova.

                    Spoiler
                    Jagodice, mozes da mi verujes i sada
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kada je Novak pitao Kejt da li se i ona bavila tenisom a ona obradovana, sva ozarena kako je to pita...
                        odgovori Yessssss a Vilijam je gleda pa kao da kaze: Sta se lozis bre, ti igrala tenis.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • A kad je rekao, mada zapravo pitao Kejt: I Vaša sestra igra tenis?
                          ahahahhahahaha...
                          Last edited by miloolja; 09-07-14, 16:47.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Osvaja Us Open i Cinci,i da mozes da ocekujes klip sledece nedelje
                            Bogami,ti si izgleda bas siguran za Sinsinati i USO.
                            Napisao si da se nikad ne salis kad je u pitanju Novak, znaci da je vec proknjizeno,super,sa nestrpljenjem ocekujem te turnire.

                            Lepo, iz mnostva postova si video da mnogi jedva cekaju klip o Novaku, proud cak nije ni znala da pravis klipove.
                            Dobra je i ona sugestija za ubacivanje komentatora.
                            Cekamo onda sledecu nedelju, svi noletovci
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Americku turneju ce da odradi ne sumnjam u to ali azijska gotovo sigurno otpada. Ne isplati mu se da ide u Aziju pa da se vraca. Bice potrebniji Jeleni kada dodje dete. Vrlo verovatno do kraja godine odigrace: Toronto, Sinsinati, US Open, Pariz i London.
                              Onda ce da popije kaznu jer nece imati dovoljan broj 500-ica i nece imati niti jednu 250-icu....
                              Bice zanimljivo, ja mislim da nece Aziju preskakati ... videcemo
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Onda ce da popije kaznu jer nece imati dovoljan broj 500-ica i nece imati niti jednu 250-icu....
                                Bice zanimljivo, ja mislim da nece Aziju preskakati ... videcemo
                                Popice kaznu ali to je mala cena za vreme koje ce provesti sa Jelenom i bebom. Neke stvari nemaju cenu. Uostalom on sam je izjavio da mu tenis vise nije prioritet vec zdravlje Jelene i bebe. Da se ne ponavljamo oko toga.

                                Comment

                                Working...
                                X