Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by proudNolee; 07-07-14, 02:00.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Isuvise su ovo divni trenuci,da ovde ne mogu bez emocija i patetike
      Kakva divna noc, za ovo vredi ziveti i doziveti
      Za moje standarde, epski mec, sa svim elementima teniske igre-umetnosti, i dramatike.
      Igra iz 2o11 g. koja ce nam vecito ostati u secanju, cini mi se da je ovde bila i poboljsana, u svim segmentima
      Nolov pobednicki stav je bio impresivan, jednostavna nepokolebljivost u sprovodjenju plana igre u kontinuitetu, sve do postizanja pobede.
      Utisak-da je Nole prevazisao"mentalno" problem igranja na travi, i da ce od sada W. biti njegova nova "tvrdjava".
      Posle ovog dostignuca, "vise nista nece biti kako je bilo", i od Novaka tek sad mozemo sa puno optimizma, ocekivati nastavak sezone
      Last edited by jovan; 07-07-14, 06:36.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Samo i ovdje da napisem. Pjeske.
        Ne Vladane,

        Nadmocno!

        Ne pjeske!

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Beker ce jos zbog Novaka da postane cenjen trener, tako to ide sa titulama

          Moze jedno pitanje koje mi se vrzma od veceras po glavi, znam ko je krivac za tu dilemu ali neka ostane tajna ko je to :

          Da li bi ste menjali ovu W. titulu za "neki dan" ne osvojeni RG. ?????
          Ovaj cas bih je promijenio.

          Originally posted by Vladan View Post
          E posle ovoga niko ne moze da kaze za Djokovica da je six slam wonder
          Priznati cu ti. Kad je Federer izjedancio na 2:2 pomislio sam: "Vladan je u pravu, osta Novak na 6 slemova."
          Last edited by NI; 07-07-14, 06:54.

          Comment


          • Nismo pokazali dovoljno divljenja za RF, a previše smo glorifikovali Novaka.
            i odmah novakovci najgori od sve dece..

            ne volim što mi to kvari ovo blaženstvo i nirvanu prvog posvimbldonskog jutra..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              Nismo pokazali dovoljno divljenja za RF, a previše smo glorifikovali Novaka.
              i odmah novakovci najgori od sve dece..

              ne volim što mi to kvari ovo blaženstvo i nirvanu prvog posvimbldonskog jutra..

              Cestitka, i niko ti ne moze oduzeti nesto, sto je vise nego "zasluzeno"
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Počinjem(o)

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne bi dao ovu vimbldonsku za 6 prašnjavih RG titula, ne nipošto. Juče se dragi moji igrao tenis u izvornom obliku.
                  Sve što igru čini posebnom, ono što je bit same igre viđeno je juče. Cela teniska istorija prošla je u jučerašnjem meču. Videli su se skoro zaboravljeni elementi igre iz prošlosti, video se tenis našeg doba.
                  Kukalo se kako Novak nume na travi, kako će ga počistiti, otresti, obrisati. A onda vidiš tog istog Novaka kako sitnim vezom lomi onoga čija je igra sinonim za ovu podlogu. Kako postavlja nove standarde igre i prošlost ostavlja zaboravu.
                  Pokazao je Novak jednu davno znanu i sada čvrsto utemeljenu činjenicu. Da je igrač za sve podloge i sve načine igre.
                  Da je najuniverzalniji igrač u teniskoj istoriji.
                  Juče se prelomilo čekanje dugo skoro tri godine. Nema više mesta sumnjama i strahu, nema nespokoja.
                  Zato znam da će i taj RG doći, kad tad. Da će pasti prašnjavi bastion u kome caruje opstrukcija igre protivnika i snaga sumnjivog izvora.
                  2011-e je započeto do tada neviđeno poglavlje istorije igre. Poglavlje koje će se ubuduće zvati erom Novaka Đokovića.
                  Last edited by pecaros; 07-07-14, 09:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • ceo meč, HD, ruski

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sta reci za mec...Malo su se slegli utisci...Jako bitan mec za Novaka,7 slem titula,2 W,znacice mu ovo mnogo

                      Istorija se ponovila,posle 3 godine,opet uzima W i vraca se na prvo mesto

                      Pobedio je najboljeg travara u istoriji na njegovom terenu...Vidim sad ovi pisu kao mator je Rodzer,pre meca su pisali da ce da plese...Plesao je na kraju po Novakovim notama Ali svaka cast i njemu,neverovatno tesko ga je pobediti na ovom terenu...

                      Sjajno,sta drugo reci.Srbija i Balkan nikad nisu imali ovakvog sampiona niti ce imati...

                      Samo prvo mesto me uopste ne zanima,samo nek da sve od sebe da uzme US opet,slemovi se pamte.Cini mi se da je ovom pobedom okrenuo stvari u svoju korist,konacno je naplatio neke poraze glupe.

                      Comment






                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • BB pre finalnog meča.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Beker ce jos zbog Novaka da postane cenjen trener, tako to ide sa titulama

                            Moze jedno pitanje koje mi se vrzma od veceras po glavi, znam ko je krivac za tu dilemu ali neka ostane tajna ko je to :

                            Da li bi ste menjali ovu W. titulu za "neki dan" ne osvojeni RG. ?????
                            Ni mrtav!

                            Elem, ponesen jucerasnjim emotivnim desavanjima produbljeni i vasim pisanijama ovde po forumu, ja danas donesoh kilo divlje kruske da pocastim na poslu.
                            Jbg, ne uzima se Wimledon svaki dan.

                            Hit dana:

                            Comment














                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nista ne menjamo ni za sta, sta. Sta je uzeo uzeo, sta nij nije, idemo dalje za iste pare ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X