Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Puno raznih utisaka ima, ne znam odakle da počnem
    Od pocetka, od kada su ti furumasi isli na zivce vise od Novaka... a a a ajde priznaj
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Puno raznih utisaka ima, ne znam odakle da počnem
      Počni od početka tvoj komentar čekam, tako da udri po tastaturi
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Evo ide repriza Ivana Ivanovica na GRAND TV. Taman to gledajte do 2h kad je reprizra finala.
        sigpic

        Comment


        • Nema potrebe mi na SBB-u i D3 vracamo mec par puta i gledamo set lopte i mec loptu.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Kada sam video Bekera bilo mi je drago i zbog njega, kako je napirio prsa u lozi posle zadnjeg poena, k`o paun.

            Kad` se sada Boris provoza po Srbiji i Dojclandu sa porukom na haubi:
            "Ex. kockar i mozda propala legenda, ponovo uspela. U rupe, misevi"
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment



              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Beker ce jos zbog Novaka da postane cenjen trener, tako to ide sa titulama

                  Moze jedno pitanje koje mi se vrzma od veceras po glavi, znam ko je krivac za tu dilemu ali neka ostane tajna ko je to :

                  Da li bi ste menjali ovu W. titulu za "neki dan" ne osvojeni RG. ?????
                  Last edited by AIRBORNE; 07-07-14, 01:21.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by proudNolee View Post
                    Počni od početka tvoj komentar čekam, tako da udri po tastaturi
                    Sutra,

                    Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Od pocetka, od kada su ti furumasi isli na zivce vise od Novaka... a a a ajde priznaj
                    Dovoljno što mi idu sada na živce kada se vratim unazad i pročitam sve ono, jer sam došla skoro sat nakon meča. Nije mi bilo dobro.

                    Na kraju, uvek su svi drugi krivi i to se duže pamti, ljutnja na Novaka je kratkog daha, a još zna kako da ispravi neke stvari.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E posle ovoga niko ne moze da kaze za Djokovica da je six slam wonder
                      sigpic

                      Comment


                      • Ti prvi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Svasta

                          Znaci Busar na avataru srecna za Djokovica. Kad pocne USO ocu da svi drzite Ezeni na avataru
                          sigpic

                          Comment


                          • Six slam wonder Da, ne kao Becker.. klasican SSW

                            @AIR: Eh, nekako mi glupo reci da bih menjao. Ali da me je neko pitao pre RG-a koju bih titulu radije, svakako bih RG izabrao. Ovako, vise sam u fazonu "ko zna zasto je to dobro". Neka idu stvari svojim prirodnim tokom..

                            Comment


                            • Ja ništa ne bi mijenjala, doći će i taj RG kada bude red na njega, ništa ne može preko reda
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Kod mene 60% da bi menjao / 40% da ne bi menjao, prevagu mi samo donosi sto je Rafa bolji teniser od Rogera, mada Roger lepse izvodi teniske pokrete.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X