Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Postovani drugari:

      Ponovo osecamo i zivimo dve stvari u istom danu, sa istog mesta.
      Mesta koje je najvece tenisko svetiliste, na cije hodocasce je svaki teniser zeleo da se uputi
      vec 137. godina a tako ce biti i na dalje pa dok je sveta i veka.
      137. godina to traje sa danasnim danom ali samo probrani mogu mastati i da tamo dozive neko krunisanje.
      Krunisanje koje znaci apsolutnu besmrtnost i postovanje za sve generacije bivse, sadasnje, buduce.

      Kazem ponovo osecamo i zivimo dve stvari, nova GS TITULA (i to W. ljudi moji) i povratak na No.1 ATP-a.
      Svi se slazemo da je ovo drugo ako se tako moze reci ono u fazonu vise/manje ali kada se vec tako slatko
      nudi zasto da ne prihvatimo... ali GS.W to je - univerzum.

      Sto se licno mene tice imao sam veru, narocito kada sam video kako Novak ulazi u mec u prvih nekoliko gemova:
      1. Nije u svojoj letargiji
      2. Ne boji se
      3. Najzad je imao taj da prostite jebeni FOKUS
      4. Vidi se da nije od prvog poena odustajao, gresio je ali videlo se da neodustaje

      Novace, cestitam ti na apsolutno zasluzenoj tituli. Cestitam ti na tvom trudu, krvi, znoju i suzama
      koje prolivas svakodnevno da bi ostvario svoje snove a navijace obradovao.
      Znam da nije lako kao i nista u zivotu ali veruj mi da smo srecni sto smo savremenici coveka koji je u stanju
      da ostvaruje svoje zelje pa i da je jos sa ovih prostora. Kapa dole i naklon do poda.
      Svu ti srecu zelim sportski, privatno i kako god, zasluzio si i uzivaj u zivotu.Cak smo docekali da i ti (zajedno sa Jelenom)
      svetu podaris jedan novi ljudski zivot... BRAVO.
      Kada ponovo dodje red na tenis pokusaj da poletis na ovom novom letecem cilimu Wimbledona
      jer je ponovo sampionskog GS veza.
      HVALA TI, hvala sto postojis i sto nama donosis ogromnu radost koja sigurno prevaguje tugu i poraze.

      Sto se tice foruma, blago receno sokiran sam. Sokiran sam Novakovim navijacima ciji sam i ja vojnik.
      Svi znamo da ovde neki ljudi imaju tu sposobnost da sarkasticnim komentarom realno posmatraju cinjenicno stanje,
      otvaraju oci euforicnima... pa na koncu konca i tako bodre Novaka, necu da imenujem ljude, svi znamo ko su oni.
      To su ljudi koji imaju kredibilitet i koje mi cenimo. To se nikako ne uzima za zlo, cak je i simpaticno.
      Ali citao sam komentare "pojedinih eksperata" u toku meca koji apsolutno nisu korektni i za svaku su osudu.

      Ja bi razumeo neke prozivke da je Novak igrao protiv Klizana ili nekog Li Ci Minga... ali ne, On je igrao pritiv
      teniskog Boga ali ako i u to neko sumnja onda teniskog Boga na travi definitivno i naucno i empirijski dokazano.
      Bog koji nije zeleo da se preda, koji nije zeleo nista da pokloni, koji nije zeleo da podari ni parce od naslona svog trona
      i koji je bio spreman da se bori za to pa koliko kosta da kosta. Ali eto mi patimo od toga da nadjemo neku zamerku na ovu epsku borbu,
      gde ipak ni jedan borac nije hteo da osdustane i gde je sigurno danas dao apsolutno sve od sebe da nadmudri ovog drugog.

      Roger svaka ti cast na svemu danas, pametan covek moze samo da nauci nesto iz ovoga danas...
      Naravno ne zelim ti nikakve titule kao rivalu ali da si veliki, veliki si.

      Novace jos jednom, BRAVO SAMPIONE i hvala. Nastavljamo da uzimamo sve sto mozemo.

      @Vladanko ti si legenda, posle takvog cirkusa prvo sto napises je : Pjeske HAHAHAHA
      @Pecke - nije za pohvalu ali jbga, pakla i po - nadam se da si ti manje

      Pozdrav svima posebno zenskom delu... a Sonja je mnogo falila.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Velja View Post
        Dobija Novak, simple as that, odavno čekamo veliku pobedu, gde ćeš veću od Roleta na CC

        Comment


        • Last edited by proudNolee; 06-07-14, 22:29.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • NOVAK U SUZAMA: Hvala Rodžere što si me pustio! Posvećujem trofej budućoj ženi, bebi, prvom treneru! : http://www.telegraf.rs/sport/1143059...-prvom-treneru

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Kad je rekao "hvala ti Jeco" ja
              nadam se da ce ovih dana biti repriza emisjie Agape gde je Jelena Gencic bila gost , nakon prvog Noletovog W.Kakva zena fenomenalni sportista, trener, humanista, erudita svetskog kova.. malo je naci reci postovanja za g.Jelenu
              Last edited by Maxx-a; 06-07-14, 22:52.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Viško jedva završio rečenicu

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Posle još jednog poraza na RG-u, posle još problema sa rukom, bez pripreme na travi, u prkos publici, linijama, mreži i svemu ostalom... Nole, da se sad povučeš ne bi imao za čima da žališ.
                  O ovome razmisljam pola meca i 2 sata nakon meca. Ceo mec se crta da zbog svega gore navedenog izgubi mec ali nije se dala kamena glava. Noleeee.

                  Originally posted by proudNolee View Post
                  Novakovci moji, preživjeli smo nadam se da ste svi dobro

                  Koliko napet meč, sumnjala sam i iskreno na trenutak mislila da neće uspjeti, ali veliki je on borac, ima grešaka i nedostataka, nervira nas i kida živce, ali je jedinstven, hvala ti Nole za ovaj osjećaj ponosa
                  Za Cacane, Doboj i Srbiju. Hvala Proud ;)

                  Originally posted by proudNolee View Post
                  I on je plakao ...


                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Navras View Post
                    Mnogo primete k srcu ovaj poraz rekao bih Previse ucitavanja i moralisanja
                    Pa tako je to... ja kad nesto ranije napisem na "njihovoj" temi samo sto me ne progutaju.




                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Stigao je i šampion
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Tebe cekam #Cincinnati
                        sigpic

                        Comment


                        • Uze mi rec iz usta...idemo na Cinci pre svega.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            I jos jedna stvar. Ja vas volim ovakve. Razlicite. Temperamente. Volim sto ga neki psujete, a neki konstantno bodrite i kada se sve cini izgubljenim i sve one koje su izmedju toga. I ne treba nama niko da prica kakvi cemo mi da budemo. Mir, ljubav i harmonija neka vladaju negde drugde, mi smo stvarni. Svi dajemo deo sebe Novaku i okej je osecati se onako kako nam se jebeno oseca tog trenutka, a ne onako kako neki misle da bi trebalo.
                            Gasi forum.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Gdje nestade Olja, jel živa

                              Olja javi se
                              Puno raznih utisaka ima, ne znam odakle da počnem
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A kako ovo zaboravih ja da napisam... nisam peskiric ni neka placipi*** ali kada je Novak
                                pomenuo Jelenu Gencic kao da je pomenuo mog pokojnog oca. Zaplakao sam!
                                Koga nije ovo pominjanje Jeene nije bar malo dirnulo je najveca placipi*** na svetu i nije nikakav frajer ako govorimo o muskarcima
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X