Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da opisem koliko sam srecan ali kada skupim volju napisacu sve sta mi je na dusi...
    Novace HVALA TI DO NEBA.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Upravo sam htjela da napišem kako mi nedostaje Sonja, nije ovo isto bez nje, ali nadam se da se sad negdje opija
      Sonja je najavila da nece biti tu, ali sigurna sam da je radosnaali nema @shpageti , nijedan post danas...mozda od radosti ne moze nista da napise
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        E ako ga je smazao, a ako je covek od reci verujem da jeste. Tesko ce da ti odgovori sada ...
        Ako je tablet i nije tako strasno. al ako je PC tu vec ima da se rucka
        sigpic

        Comment


        • Gdje nestade Olja, jel živa

          Olja javi se
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Narode kad će konferencija sa Novakom?
            b92 ovoliko dugo nisam gledao deceniju.

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Narode kad će konferencija sa Novakom?
              b92 ovoliko dugo nisam gledao deceniju.
              Rekli su da će uključiti uživo prenos čim Novak uđe u salu
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ako nekog zanima sad je na SK3 repriza meca
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Rekli su da će uključiti uživo prenos čim Novak uđe u salu
                  Jasta, sada svi gledaju Kiborg 2
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Ne zasluzuje Novak neke od vas kao navijace, ali vam cestitam, jedan od retkih igraca koji ume da nadigra Federera i to je danas uradio
                    Ajde jos malo prozivajte Novakove navijace Nije da nismo ocekivali ali je uvek zanimljivo citati iznova i iznova iste komentare
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Evo ga Novak.
                      Najbitnija titula.

                      Comment


                      • Kako me raduje ovo što trenutno govori
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • nema lepseg svedbenog poklona za Novak i Jelenu nego ovaj pehar na W

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Ajde jos malo prozivajte Novakove navijace Nije da nismo ocekivali ali je uvek zanimljivo citati iznova i iznova iste komentare
                            Ne, ne, ne, ne kontaš... Novak je danas trebao da izgubi i mi nismo svesni da je on zapravo iskoristio sve šanse koje je imao i koje mu je Roger-29 asova=7 gemova-Federer poklonio. Stoga nemamo prava da mu išta zameramo, te on neke ne zaslužuje kao navijače...

                            Comment


                            • Nemojte ljudi da nasijedate, mi sami znamo ko smo i šta smo i kakvi smo navijači
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Milina ga slusati.
                                Vidi se koliko je srecan, rasterecen posle svega, iskren, svestan problema koji postoje, i najvaznije zelje da radi ubuduce da se neke stvari poboljsaju.
                                Nole, nek je tebi, Jeleni i tvojoj familiji srecno i bericetno kao i svima nama, tvojim navijacima
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X