Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Čestitke Novaku. Nisam gledao meč bio sam sprečen. Stigao sam na poslednji gem i odgledao završnicu.
    Skakao sam od sreće.
    Idemo po US Open.
    Blago tebi kada si stigao na poslednji gem Jedva ostadoh ziv danas.

    @Zile90 Najavi Cincy, Us open

    Comment



    • Prvi na Atp listi.

      Comment


      • Juve,

        Svi znamo kako je pobijedi ali se lijepo podsjetiti.

        Medju najboljim mecevima koje sam gleado u zivotu!

        Comment


        • Sta napisati?
          Kad sam videla Noleta da place ...suze krenule...videlo se koliko mu je bilo tesko sto je gubio ona finala GS-va...najzad pobeda, teska...ali nebitno....vazno da je led probijen, vratice se samopuzdanje,,,krenuce sve na bolje

          Mnogo sam radosna, kuckam a u glavi mi Nole kako place, zasluzio si ovo Nole, bilo je tesko, ali uspeo si...uspeooooo...BRAVO NOLEEEE

          Ljudi Nole osvijo W-don, nije mi bitno prvo mesto, najvaznije da je u finalu GS_ma pobedio pa jos W-dona

          Zaboravih, @Zile90, najveci pesimista bio u pravu
          Last edited by Pertla; 06-07-14, 19:05.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • emotivni statusi od histerije do euforije..
            sad mi dođe da se sa svima vama izgrlim i izljubim..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Broj jedan zauvijek, bez dopinga!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                emotivni statusi od histerije do euforije..
                sad mi dođe da se sa svima vama izgrlim i izljubim..
                Vragolanko :-P

                Comment


                • Veljo, tebi dugujem posebnu zahvalnost jer si tokom celog meča verovao u pobedu (pivo i rakiju zanemarujem)..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • http://clips.wimbledon.com/g/v/lGduoXkMgRY

                    Comment


                    • Dobro ovo pivo, vrlo dobro. cak sta vise odlicno.
                      Ajd Ziveli!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Juve,

                        Svi znamo kako je pobijedi ali se lijepo podsjetiti.

                        Medju najboljim mecevima koje sam gleado u zivotu!
                        Ono za analizu sam ozbiljno mislio,stvarno si majstor za dublje analize.Treba oveoveciti ovu pobedu.
                        Fan tema ce biti siromasnije bez nje

                        Comment


                        • Alal vera velemajstore

                          Koliko je ovo slatka pobeda, nema ništa slađe nego kada pobediš najvećeg kralja u tenisu i to na njegovom terenu. Prekinuo je niz poraza i to na najbolji način, druga Wimbly titula i povratak na tron. Bravo majstore, nastavi da nas raduješ ovako ..

                          Jeste da može ranije da se završava meč ali Novak ne bi bio Novak da ne komplikuje malo stvari. Živ bio ..
                          Last edited by Lord Aleksoni; 06-07-14, 19:11.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Veljo, tebi dugujem posebnu zahvalnost jer si tokom celog meča verovao u pobedu (pivo i rakiju zanemarujem)..
                            Jedna stvar me činila mirnim, koliko god je Nole expert da ukenja gotov meč , jednako dobar je za reset kad je najpotrebnije, igru je imao celo vreme. Alkohol je tu bio protiv maleri ;-)

                            Comment


                            • Nadam se da i nasa Sonja negde uziva u ovom fantasticnom uspehu Novaka
                              Ali mec je bio fantastican, kakva(pasing impresivan) muzika na kakav ples, jedno od najboljih GS finala poslednjih godina a Novak jos jednom
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Upravo sam htjela da napišem kako mi nedostaje Sonja, nije ovo isto bez nje, ali nadam se da se sad negdje opija
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X