Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadovoljan sam ne samo pobedom , vec i nacinom kako se Nole vise puta izborio sa "samim sobom", pod uslovima, koji mu nisu uopste odgovarali.
    To je veliki pomak, u odnosu na ranije slicne situacije, sto mi daje nadu da ce u finalu, biti pravi
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      I znači Federer, pa dobro nije baš da smo mogli da biramo

      Najljepši put do titule W i jeste preko Federera, ali pitanje je hoće li Novak to moći to niko od nas ne može da zna, ja vjerujem da može, a hoće li on vjerovati to ćemo da vidimo u nedelju
      Da mogu tražila bi samo jedno od njega, a to je da izađe na teren sa željom da pobijedi, da se bori do poslednjeg atoma snage, pa šta bude... nadam se da će i Bog malo da ga pogleda i pruži mu malo sreće, mislim da je to zaslužio
      Poraz me plaši samo iz jednog razloga, mislim da bi još jedan poraz u finalu GS bio ogroman udarac
      Noletovi navijaci a i on sam zna da moze do pobede u nedelju, ali mnogo bitnije je da li Nole u to veruje!

      Sustina je i u ovome sto si napisala-"a to je da izadje na teren sa zeljom da pobedi, da se bori do poslednjeg atoma snage, pa sta bude..."

      Nadam se da ce izaci sa verom u sebe, idemooo Nole po sedam+....
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • "Da preokrenem stvari u finalima"

        Đoković je pobedom nad Dimitrovim rezultatom 6:4, 3:6, 7:6, 7:6 obezbedio treće finale u karijeri na Vimbldonu.

        Slično kao i u meču sa Marinom Čilićem, Đoković je imao kontrolu, ali je njegova igra znatno opala. Naš novinar Milan Bošković pitao je Novaka koji su uzroci tolikih problema i oscilacija.

        „Postoje određeni faktori koji utiču na igru, a ovo je veliki meč – polufinale Gren slema. Razumem zašto mi postavljaš to pitanje, jer sam ga i ja sam sebi postavio i u prethodnom meču sa Čilićem, a i ovde se desila potpuno ista situacija. Imao sam potpuno meč pod kontrolom, set i brejk viška i onda sam dozvolio oscilacijama i padovima u koncentraciji protivniku da se vrati u meč. Dao sam mu to samopouzdanje i veru da može da pobedi. Sam sebi zakomplikujem život, ali to je sport. Na terenu sam nekada i suviše samokritičan, ali želim da se fokusiram na pozitivne stvari. Pobedio sam, gledaću da izvučem pouke i da se što bolje pripremim za finale“, rekao je Đoković za B92.

        Đoković je ruku pustio tek u finišu taj brejka četvrtog seta, jer pre toga nije uspevao da nađe pravi ritam i igru.

        „Bili su nezgodni uslovi, vetar je duvao, na šta nismo navikli na ovom turniru. Ako u nekim trenucima počnete da pravite greške, još protivnik napravi dva udaraca, izgubite brejk i počnete da sumnjate u sebe. To su neke emocije kroz koje svaki profesionalni sportista prolazi. Tenis kao vrlo kompleksan i specifičan sport je takav da sve može da se okrene u jednom udarcu. Tako sam i ja malo izgubio samopouzdanje kod forhenda, malo se povukao i to je prouzrokovalo njegovu agresivniju igru sa osnovne linije. To ne smem da dozvolim, ako budem igrao protiv Federera u finalu, jer imaju sličnu. Ovo mi služi kao dobra priprema za ono što predstoji“, dodao je Novak.

        On je rekao da želi da promeni negativnu tradiciju u finalima Gren slemova, koja ga prati poslednjih godinu i po dana.

        „Motivacije ima na pretek, ovo je finale najvažnijeg turnira koje imamo u sportu. Izgubio sam tri od poslednja četiri Gren slem finala i slagao bih kada bih rekao da mi to nije malo ušlo u glavu. Potrudiću se da preokrenem stvari u finalima i nadam se da ću ovde moći da krenem sa tom pozitivnom serijom. Opet ponavljam, motivacije uvek ima i ako negde želim da osvojim turnir, to je onda ovde“, zaključio je Novak za B92 dodavši da nema nikakvih problema sa povredama.
        Last edited by Nesic; 04-07-14, 19:56.

        Comment


        • Pa kako da mu ne udju u glavu?
          meni podsvest radi i sanjam kako gubi još jedno finale, kako li je njemu..
          ja osećam da ću u nedelju pobeći negde daleko u prirodu gde nemam ni domet da na telefonu proverim rezultat.. a on mora da se suoči sa strahom i pobedi prvo sebe, pa protivnika..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Novak po meni ima veliku prednost što u finalu nije favorit. Može konačno da igra opušteno pa šta bude.

            Comment


            • Ljudi ne nadajte se uopste,on i da je u vrh formi i mentalno jak nema sta da trazi na travi protiv Fekija sta bre pisete analize kao blesavi kada ce opet da gleda u nebo i da prosipa kao blesav.Sto se tice negativnog skora u finalima on ce se nastaviti ovde,e ja molim Boga da uzme Us Open,da ne bude katastrofa potpuna od ove godine.Ako ne uzme slem ove sezone to je kraj za njega!

              Comment


              • Bice opet neke linije, patike, publika i slicno krivo
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dobija Novak, simple as that, odavno čekamo veliku pobedu, gde ćeš veću od Roleta na CC

                  Comment


                  • Bice kako biti mora i ako ne podigne pehar nije ZAVRSIO. Novak je jedan od najboljih u istoriji ima 6 gs titula i samo par pobeda manje od dvojice najboljih u istoriji.
                    Idemo Nole.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ne izmišljaj Sany, krivio je sebe što je vratio protivnika i danas i prošli put u igru, a ne neke vanzemaljce.

                      Ne mogu od vas da napišem da u nedelju ništa ne očekujem.
                      Pa šta ako ne osvoji više ni jedan GS.. ne osvoji i gotovo, šta sad. To mu je domet i gotovo.
                      Ajde bre pršti cinizam, patetika i kukumavčenja. Čemu to? Na kraju nije zaslužio. Ne može više od ovoga, ne ume... nećemo ništa promeniti u svakom slučaju.
                      Nervirajte se (il da kažem uživajte) još malo dok igra... nemamo više ni jednog tog ranga.. do ko zna kada...

                      I naravno da ćemo da se nadamo. To je tako normalno i ljudski. Zna se ko se ne nada....
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Može biti u nedelju ona... kako sam se nadala dobro sam se udala

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne izmišljaj Sany, krivio je sebe što je vratio protivnika i danas i prošli put u igru, a ne neke vanzemaljce.

                          Ne mogu od vas da napišem da u nedelju ništa ne očekujem.
                          Pa šta ako ne osvoji više ni jedan GS.. ne osvoji i gotovo, šta sad. To mu je domet i gotovo.
                          Ajde bre pršti cinizam, patetika i kukumavčenja. Čemu to? Na kraju nije zaslužio. Ne može više od ovoga, ne ume... nećemo ništa promeniti u svakom slučaju.
                          Nervirajte se (il da kažem uživajte) još malo dok igra... nemamo više ni jednog tog ranga.. do ko zna kada...

                          I naravno da ćemo da se nadamo. To je tako normalno i ljudski. Zna se ko se ne nada....
                          Bravo, to svima govorim kad pomenu Novaka. Pa da nam je neko ove uspehe ponudio pre 10 godina padali bi u nesvest.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • U nedelju će doći i taj dan kada će novak igrati u finalu protiv najvećeg u istoriji, Rogera Federera. Od ovoga nema veće, igraš protiv najvećeg u istoriji, na njegovom terenu, gde se naosvajao titula. Neka pruži najbolju igru i neću mu ništa zameriti.

                            Ne slažem se da Novak nema šta da traži protiv Roleta na travi, niko nije nepobediv ..
                            Tako se pričalo i za Rafu na šljaci pa Novak dobijao i njega. Idemo Novače po još jedan GS i drugu titulu na Wimblyju

                            Comment


                            • Meč u nedelju je pravi primer šta je tenis i kakav je to sport... Veoma malo detalja te deli od velikog slavlja i ogromnog neraspoloženja..
                              Iako se nismo radovali u prethodnim finalima GS, eventualna pobeda bi MNOGO značila. Bila bi epska. Novak je na 3 seta od Wimbledon-a i ponovne pozicije broj jedan(kao i 2011g.)..
                              Nisam previše optimista(mislim da je sve na Rožerovoj strani). Rožer je trenutno mnogo bolji i fizički i mentalno. Videćemo da li će to biti i u direktnom duelu sa Novakom?
                              Daj Bože da grešim.

                              Želja mi je da vidim Novaka koji grize. Da igra svoju igru. Da diktira tempo. Dakle, sve suprotno od današnjeg izdanja.

                              Comment


                              • Da se razumemo.. nikada, ali nikada nisam prognozirala rezultat i da sam pri tom bila isključiva, ni u pozitivnom ni onom drugom smislu... pogotovu kada igra Novak. Jer, nada je uvek postojala. Ovoga puta nje nema i ovoga puta sam sigurna da se Role kiti novim GS na W. I nemaju veze ni godine, ni trenutna forma, ni krov, ni Sunce, ni zvezde.. ama ništa od toga... Novak igra loše, nikakvog pomaka nema odavno, čak mislim da je i stagnirao, a često nerezonskim i čudnim potezima, kao da je i nazadovao u igri.... i nema dalje priče. Njemu trava ne leži, Švajcarac kao da se rodio na njoj... ali sve to možda i nema toliko uticaja, već ima samo jedno da naš ljubimac ima problema, sa sobom, sa igrom, glavom... sva ona pitanja od pre dve i kusur godine stoje i dalje...nismo na mnoga dobili odgovore, niti zaboravili na tadašnje probleme (u smislu da nije uspeo da ih prevaziđe).... igra veoma nestabilno i promenljivo, nažalost često deluje kao i da nije u najboljoj fizičkoj kondiciji i to odavno, što je apsurd nad apsurdima, i na ovom turniru se izuzetno muči od početka. U nedelju neće biti ništa drugačije.

                                Za nedelju sam sve obaveze pomerila za sutra, jer znam da ako ne gledam i nateram sebe da odem negde, kao što sam rekla još pre tri kola da ću da uradim, stalno ću negde da jurim rezultat, a to je pravo mučenje. Ovako sa pretpostavkom da znam da neće dobiti, neće ništa umanjiti moje nerviranje, ali u dobru i u zlu pa do kraja.


                                Uostalom, čuda se retko događaju, al se ipak događaju.

                                ************************************************** *************************************************

                                A sad nešto sasvim drugačije, vezano za svadbu.
                                Danas sam mala prilike da vidim slike paviljona koji sutra putuje za CG, tačnije u Miločer za venčanje.
                                Paviljon, ko nema predstavu... izgleda nešto ovako..

                                Spoiler


                                ...naravno mnogo lepši sa divnom kupolom i lukovima.. nezavršen, od punog drveta i gipsa, furnira...pa će verovatno tamo na licu mesta da ga lickaju, farbaju i šta već.
                                Moj izvor kaže da je venčanje u Miločeru, tamo inače ne može ni vrabac da uleti ni u mirnodopskim uslovima od obezbeđenja, a gosti će biti na Sv.Stefanu.
                                Last edited by miloolja; 04-07-14, 23:05.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X