Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi, Vladan me je dobro zabavljao prva dva seta a onda su tako brzo napravili apsurd od meča da je bilo iluzorno se nervirati. Dobro je što je stigao u finale, neb bilo prvi put da digne igru u finalu. A sad da navijamo za maraton :-)

    Comment


    • U koliko sati se igra finale?

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        U koliko sati se igra finale?
        Verovatno u 14:00 britansko vreme
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment




        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Svima po reputacija... like i benificirani navijacki staz, ma zaj*bi te ovo nisu normalni uslovi za navijanje

            Nole idemo dalje, bitno je da je proslo a u nedelju da si punooooo bolji, kapiras!
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • au bre koliko nervoze u 4 setu i to u TB a kako me iznervirao onaj poen kad je imao mec loptu i izlazak na mrezu ali puhom srecom sve se zavrsilo kako treba i da se ne ponovi ta igra u finalu

              Comment


              • Sada je već realno da bude isto...
                http://static.guim.co.uk/sys-images/...Petra--007.jpg

                Nikad nisam bio nezadovolniji zbog igre, ali i zadovoljniji zbog ulaska u najveće GS finale.
                Srećno u nedelju protiv Rogera!

                Comment


                • Ne mogu da verujem da Novak dopusti sebi ovakav razvoj dogadjaja u mecu.Odlicno pripremljen mec(to se videlo u prvom setu i do 3-1 u drugom ) gde treba samo dotuci protivnika,zadati mu zavrsni udarac on svojim greskama i letargijom dozvoli mladom lavu da pomisli da moze do preokreta.
                  Ovu pobedu je na kraju izvukao na iskustvo igranja velikih meceva i Grisino neiskustvo.
                  Cekamo nedelju i da vidimo ko ce nam biti protivnik,ja naravno cekam Rogera,pa da vidimo Novaka protiv majstora trave ,pa nek pokaze da je bolji.

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    Ne mogu da verujem da Novak dopusti sebi ovakav razvoj dogadjaja u mecu.Odlicno pripremljen mec(to se videlo u prvom setu i do 3-1 u drugom ) gde treba samo dotuci protivnika,zadati mu zavrsni udarac on svojim greskama i letargijom dozvoli mladom lavu da pomisli da moze do preokreta.
                    Ovu pobedu je na kraju izvukao na iskustvo igranja velikih meceva i Grisino neiskustvo.
                    Cekamo nedelju i da vidimo ko ce nam biti protivnik,ja naravno cekam Rogera,pa da vidimo Novaka protiv majstora trave ,pa nek pokaze da je bolji.
                    hahah ako nole dobije rodju na travi ja cu da pojedem ovaj moj komp, pa to se granici sa ne mogucm misijom. iako sam veliki fan noleta, ova igra nije dovoljna za pobedu u finalu osim ako raon ne prodje nekim cudom pa ga nas delje na iskustvo

                    Comment


                    • Ma kako ne može da ga dobije, naravno da može.. trebaju mu dva seta kao današnji prvi i jedan u kom će Roger da ima pad koncentracije, loš procenat prvog servisa ili nešto tako..
                      meč je otvoren.. 50:50..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment





                      • Last edited by proudNolee; 04-07-14, 17:05.
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Novak osvaja Wimbledon i to ubedljivo !
                          @jagodice-u nedelju cemo videti ko ima bolji predosecaj, nadam se Zile90

                          Danasnji Noletov mec, nista novo, toplo-hladno ali pobede se broje, a u finalu nek mu je sa srecom i nek zaigra dobro, idemoooo
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • O da, titula na Wimbledonu preko Federera. Ništa slađe...

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              U koliko sati se igra finale?
                              U 15h.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I znači Federer, pa dobro nije baš da smo mogli da biramo

                                Najljepši put do titule W i jeste preko Federera, ali pitanje je hoće li Novak to moći to niko od nas ne može da zna, ja vjerujem da može, a hoće li on vjerovati to ćemo da vidimo u nedelju
                                Da mogu tražila bi samo jedno od njega, a to je da izađe na teren sa željom da pobijedi, da se bori do poslednjeg atoma snage, pa šta bude... nadam se da će i Bog malo da ga pogleda i pruži mu malo sreće, mislim da je to zaslužio
                                Poraz me plaši samo iz jednog razloga, mislim da bi još jedan poraz u finalu GS bio ogroman udarac
                                Last edited by proudNolee; 04-07-14, 18:30.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X