Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takodje ne mogu gledati veci deo SF, ali vase izvestaje citam tj tako pratim tok meca, zato Proud i ostalii naravno Novak
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Bas steta sto Sonja ode privremeno a i ako je to cena da Novak bude sampion = pristajem.

      Ako sve bude sa zdravljam OK kod Novaka, ja zaista ne vidim drugog sampiona W2014 osim njega.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da sve zaboravim koga zapravo da pitam. Ali definiši to udarilo Sunce..
        I kada si već tu, jest da nema veze sa Novakom, jel taj sa tvog avatara bio u slatkicinom boksu?
        Definicija - Ovih dana je kisa padala i bilo je lose vreme ali sada je sunce granulo i bas je toplo. Mogu reci da je vlazno i nekako kada se bavis sportskim aktivnostima ako nisi zagrejan tesko ti je da dises. Popodnevna vrucina ovde je bar po mom misljenju opasna po sportiste. Ali oko 4-5 je vec lepse.

        I jeste . Cika Seldon Cooper je bio u slatkicinom boksu . Samo pojma nemam zasto
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Trazi je nove patike. Tj. uhvatio se u kostac sa problemom.
          Veliki naklon za gospodina NI-ja !!!
          Godinama pratim ovaj forum i mislim da NI do te mere analizira svaki Novakov potez,svaki detalj,
          da bi i sam Nole ovo MORAO procitati jer jer bi mu puno pomoglo u karijeri,bez sale.

          Comment


          • Originally posted by Babke View Post
            Veliki naklon za gospodina NI-ja !!!
            Godinama pratim ovaj forum i mislim da NI do te mere analizira svaki Novakov potez,svaki detalj,
            da bi i sam Nole ovo MORAO procitati jer jer bi mu puno pomoglo u karijeri,bez sale.
            Babke,

            Hvala na komplimentu.

            Medjutim znaj, da bi Novak brzo krenuo niz brdo kad ne bi mogao dobiti mnogo bolji savjet od onoga koji mu ja mogu dati.

            Comment


            • Ne ljutite se na mene što mračim..
              ali, imam grozan predosećaj da će Nole izgubiti još jedno finale..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Šta sve ja mislim i čega se bojim... bolje da ne pišem... a bilo je i obrnutih osećanja od ovih, a "situacija na terenu" sasvim drugačija... Tako da imamo od pretencioznog optimizma, preko umerenog optimizma, realnosti (mada psiholozi kažu da pesimista uvek za sebe tvrdi da je realista)... pa preko izraženog straha i otvorenog pesimizma, pa sve do nipodaštavanja i neverice.... i sve ove kategorije u desetine različitih nijansi i boja...
                To su navijači
                Last edited by miloolja; 03-07-14, 22:02.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jos nismo ni Grigora prebrinuli ja barem uvek prvo ramisljam o sledecem protivniku.(Ne zameram naravno , razlicitost je nuzna i opravdana)

                  Ovaj generalni fatalsiticki pogled na poraze u finalima je postao opasno zamoran, previse se je spina oko toga ,jasno da je to nesto sto strucnjaci, navijaci drugih igraca koriste kao dodatnu metodu pritisaka, mogu zamisliti kakav on sam ima, ali dok ne okaci reket i dok je zdrav i motivisan da igra sa kvalitetima koje ima tesko je zamsiliti da se taj trend nece prekinuti u skorijoj buducnosti. Nije ovo podloga na kojoj su Novakove sanse za osvajanje GS a medju najvisim, tu je AO uvek/da je malo spremniji i motivisaniji dosao na njega ove godine verujem da bi ga i uzeo, nije zato cudno sto je bas tu porazen pre QF, ,pa i USO gde sam licno najvise iznenadjena da nema barem dve titule.RG da privremeno ostavimo po strani
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ne želim ni da zamislim koliki bi za njega udarac bio još jedan poraz u finalu GS, zato ne razmišljam o toj mogućnosti... trenutno nemam apsoluno nikakav predosjećaj, kad pomislim na eventualno finale protiv Federera, ne osjećam apsolutno ništa

                    Mislim da konačno polako učim kako da ne doživaljavam poraze previše emotivno (barem se nadam)... Nego, znamo da je svadba pa nekoliko dana, a gdje ćeš bolji poklon od prelijepog W pehara
                    Last edited by proudNolee; 03-07-14, 23:48.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Tako da imamo od pretencioznog optimizma, preko umerenog optimizma, realnosti (mada psiholozi kažu da pesimista uvek za sebe tvrdi da je realista)... pa preko izraženog straha i otvorenog pesimizma, pa sve do nipodaštavanja i neverice.... i sve ove kategorije u desetine različitih nijansi i boja...
                      To su navijači
                      Sve je to prirodno. Ovoga puta je umjereni optimizam najblizi realnosti. Novak ima otprilke jednako sansi da osvoji i ne osvoji turnir.

                      Danas protiv Dimitrova je prilican favorit (79%). Rafa protiv Kirgiosa je bio daleko veci.

                      Iako svi pesimisti kazu za sebe da su realisti, iako optimistima svi realisti lice na pesimiste, nisu svi realisti pesimisti.
                      Last edited by NI; 04-07-14, 10:28.

                      Comment


                      • Priđe ti rode na dohvat.
                        Danas još korak, u nedelju još jedan.
                        Gledati te danas neću.
                        Potrefi da pasiju moram zadovoljiti.
                        Pratiću i bodriti, brige nema.
                        Još da mi je neko veće sokoćalo.
                        Ovo malecko, oči ispadaju.
                        Buljiš u ekranče, svako malo.
                        Buljiš, čekaš a slike nema.
                        Samo brojke i ono A.
                        Neću ti ja nešto ni pecati, dok si ti u poslu.
                        Zato ne razvlači.
                        Odradi kako valja, da mi ne pobegnu puno.
                        Stignem ih kasnije, nije prvi put.
                        I prestignem.
                        Tako i ti, ako ustreba.
                        Ako baš po zlu krene.
                        Nemoj posustati, niti pasti.
                        Sačekaj, pa uzvrati.
                        Glavu rode da isprazniš.
                        Brige zaboravi, dobrom se nadaj.
                        Za igru da ti ne pametujem.
                        Bolji si i to pokaži.
                        Kad uhvatiš, ne puštaj.
                        Ajde rode, pa da u nedelju slavimo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moram nesto priznati, dosta sam naucio citajuci na ovome forumu, nesto sam i znao od ranije, al ja kada god pre meca pokusam da pogledam "realno" na eventualni ishod Novakovog meca, meni je Novak favorit protiv bilo koga na bilo kojoj podlozi u bilo kojim uslovima ako odigra kako zna i ume ( cak ne mora ni da bude 100% jer za vecinu nije ni potrebno, cast izuzecima).
                          H2H,podloge,uslovi - nula bodova.

                          Kad pogledam optimisticnije, ocekujem ubedljivu pobedu i demonstraciju sile

                          Comment


                          • Odoše mi živci zbog njega i njegovih gluposti i lude glave
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Bravo majstore! Ajmo jos jedan korak pa do titule i prvog mesta!

                              Znam ja da on to moze pa sta god ljudi pricali, da lose igra itd. Pojma nemam da li ste ironicni ili ne ali za mene je Novak dobro igrao ceo turnir. Jeste padao malo ali ko nije? Zasluzeno je tu gde jeste. Bravo Nole!
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Odoše mi živci zbog njega i njegovih gluposti i lude glave
                                Jačaju se živci sa godinama, ništa ne brini...

                                Nadao sam se da će odigrati malo bolje, nije mu bilo najprijatnije na terenu danas, ali mogu reći da očekujem daleko bolju igru u finalu, protiv koga god da igra. Vezivao je dva loša meča i ranije nakon jednog odličnog, ali tri loša... toga se baš i ne sećam.

                                Comment

                                Working...
                                X