Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 25-26 C i to Sunce sa oblacima.. idealno...

    Može i to Nikola, može
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • U Londonu je trenutno prelepo vreme. Sunce udarilo . Jedino sto vetar duva. Nadam se da ce ovako i sutra biti, bilo bi to dobro po Novaka ja mislim.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Da sve zaboravim koga zapravo da pitam. Ali definiši to udarilo Sunce..
        I kada si već tu, jest da nema veze sa Novakom, jel taj sa tvog avatara bio u slatkicinom boksu?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          I kada si već tu, jest da nema veze sa Novakom, jel taj sa tvog avatara bio u slatkicinom boksu?
          Jeste.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sonja gdje ćeš nas napustiti baš sad

            Neću stići sama da postavim sve sličice sa peharom
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              25-26 C i to Sunce sa oblacima.. idealno...

              Može i to Nikola, može
              skeptik smatra da Novaku smeta sunce. Zato neka bude vise oblaka nego sunca.
              Last edited by NI; 03-07-14, 18:05.

              Comment


              • Možeš ti to Proud..na mene ne računaj, od kako imamo vas dve izašla sam iz forme...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Možeš ti to Proud..na mene ne računaj, od kako imamo vas dve izašla sam iz forme...
                  E pa vrijeme je da se polako vraćaš u formu barem dok se Sonja ne vrati

                  Samo neka on osvoji, a za ostalo ćemo lako
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ma samo opušteno, ovako ćeš biti pod manjim stresom... nećeš brinuti i žuriti da li je Sonja postavila pre tebe.
                    Miljan i ja smo se sudarali stalno Nema MIljana, neće više da se druži sa nama
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pecarosko meteoroloski zavod daje prognozu za London na dan 04.07.2014.god.
                      Sudar snaznog ciklona iz pravca Beograda i kopi ciklona iz pravca Haskova uzrokovace nestabilno vreme iznad Londona. Tokom ranih poslepodnevnih casova jacanje ciklona iz pravca Beograda uslovice povlacenje kopi ciklona ka istoku.
                      Vreme narednih dana:
                      Ocekuje se stabilizacija ovog ciklona nad britanskom prestonicom sve do pocetka naredne sedmice. Potom ciklon odlazi ka Jadranu gde se ocekuje totalni picvajz.
                      Last edited by pecaros; 03-07-14, 17:57.
                      sigpic

                      Comment


                      • I kakav je ulov u tom predpičvajzu?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          I kakav je ulov u tom predpičvajzu?
                          Isti kao pre tri godine na danasnji dan
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta ? Miljan napustio forum ?
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Poslednji put je bio ovde 1.juna, a unazad godinu dana, možda i više slabo je dolazio, postovao skoro nikako...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=871972

                                Najbolji srpski teniser Novak Đoković uskoro će postati otac, a nedavno je izjavio da je pitao Federera kako je to biti otac. Na konferenciji za medije novinare je zanimalo kako je Rodžer posavetovao Novaka.

                                “Pitao me je kakav je život na putovanjima kada si tata. Mislim da je to nešto kroz šta svaki budući otac prolazi – želiš da dođeš do nekih informacija, do nečega na osnovu čega možeš da planiraš. Mislim da je on veoma uzbuđen i veoma srećan – drago mi je zbog njih“, rekao je Federer i dodao:

                                “On sada prolazi kroz taj period, što je super. Mislim da su to neki od najlepših trenutaka, a ako nekoga može da pita kako je, to sam ja. Bilo mi je zadovoljstvo da sa njim podelim stvari koje su u mom slučaju funkcionisale, kao i one koje nisu“.

                                Federer i Đoković imali su razgovor o ulozi oca, a još po jedna pobeda deli ih od finala Vimbldona.

                                ---

                                Daj mi titulu da ti kažem sve o očinstvu

                                Comment

                                Working...
                                X