Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skeptik,

    1.
    Napisao sam kako sam vidio mec i koji su razlozi. To je jedno subjektivno vidjenje. A kao navijac sam se bas nervirao. Znam da nisam jedini.

    2.
    Ne mislim da je sunce razlog. Mislim da se radi o necemu mentalnome, cak ako i nije mentalna ljenjivost. Onaj BH drajv ne moze biti objasnjen suncem osim ako se ne radi o suncanici.

    3.
    Novak je bio daleko bolji u 3 seta, malo bolji u trecem setu i losiji u drugom.

    4.
    Novak je pokazao da je bitno bolji i da Cilic vjerovatno ima najmanje sansi na travi.

    5.
    Novak nas je potsjetio na basnu o zecu i kornjaci.
    Last edited by NI; 02-07-14, 21:54.

    Comment


    • Ne verujem ni ja da je Sunce, pogotovu što uopšte nije bilo ni neko mnogo jako danas, a nije se previše ni znojio; ono što njemu zaista na fizičkom planu pravi probleme je velika vlažnost vazduha. koje nije bilo (i valjda neće).
      Čak uopšte nije imao ikakvih fizičkih problema, dobro meč nije bio ni previše zahtevan, bez obzira na skoro 3,5 sati igre, a ono skidanje i stavljanje kačketa.. to je sve na mentalnom planu.. uvek kada je nervozan skida ga i stavlja u beskonačnost... prosto ne zna šta će od sebe.
      Doduše crnokos je, pa mu se mozak sigurno brže usija bez kačketa.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Doduše crnokos je, pa mu se mozak sigurno brže usija bez kačketa.
        A opet se kosa vise znoji pod kacketom. I eto dileme.

        Comment


        • Ne radi se o znoju tu,imam slichan problem i davno sam provalio da ni on ne moze dugo.
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Ljudi da se ne lazemo, Novak je svestrana licnost sto mi svi volimo naravno ali bas ta svestranost njega i kolje da bude jos bolji teniser tj. unistavac protivnika i bager koji ce da samo skuplja trofeje. Ne zelim da mracim ali tek ce biti gusto kada se Jeca porodi. Jednostavno Novak je takav.
            Ja bi mu danas izmedju ostalog zamerio na aplauzima Cilicu kod dobrih poena, tako samo dize moral protivniku... mada ce neko misliti suprotno ali eto ja mislim ovako, pa onda...
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Ljudi da se ne lazemo, Novak je svestrana licnost sto mi svi volimo naravno ali bas ta svestranost njega i kolje da bude jos bolji teniser tj. unistavac protivnika i bager koji ce da samo skuplja trofeje. Ne zelim da mracim ali tek ce biti gusto kada se Jeca porodi. Jednostavno Novak je takav.
              Ja bi mu danas izmedju ostalog zamerio na aplauzima Cilicu kod dobrih poena, tako samo dize moral protivniku... mada ce neko misliti suprotno ali eto ja mislim ovako, pa onda...
              On je to uvijek radio,i kada nije bio na vrhu i sada,a zashto...pretpostavljam da si se nekad bavio sportom ?
              E onda znash ako aplaudirash protivniku znachi da cijenish shta je uradio ali i da te je pomalo iznenadio tim svojim umijecem a samim time dizesh i svoju igru,shto je on naravno danas i uradio nakon svega toga...ukratko.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                Ne radi se o znoju tu,imam slichan problem i davno sam provalio da ni on ne moze dugo.
                Periferni vid?
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Periferni vid?
                  Ne bash to,a ima i toga,,donekle je miloolja objasnila,mene lichno iznervira jer takav sam a slichan je temperament i ne trpimo na glavi skoro pa nishta sem ...)
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Imao je vise puta cudna lelujanja celog tela tokom izvodjenja udaraca, nesto slicno kao u Shangaiu a tamo su uslovi gotovo dvoranski
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      skeptik,

                      1.
                      Napisao sam kako sam vidio mec i koji su razlozi. To je jedno subjektivno vidjenje. A kao navijac sam se bas nervirao. Znam da nisam jedini.

                      2.
                      Ne mislim da je sunce razlog. Mislim da se radi o necemu mentalnome, cak ako i nije mentalna ljenjivost. Onaj BH drajv ne moze biti objasnjen suncem osim ako se ne radi o suncanici.

                      3.
                      Novak je bio daleko bolji u 3 seta, malo bolji u trecem setu i losiji u drugom.

                      4.
                      Novak je pokazao da je bitno bolji i da Cilic vjerovatno ima najmanje sansi na travi.

                      5.
                      Novak nas je potsjetio na basnu o zecu i kornjaci.
                      NI, naravno da je to tvoje subjektivno misljenje koje inace veoma cenim kao sto znas. Budi uveren da se igralo u dvoranskim uslovima nikakva mentalna lenjivost kako je ti nazivas ne bi se videla kod Novaka. Seti se kad je na RG skinuo kacket u 4.setu, kad je Sunce vec zaslo i kako je tad bolje poceo da igra i pored toga sto je bio bolestan. Prihvati cinjenicu da Novak cim je malo jace Sunce pocinje da se gubi na terenu i zato pravi pocetnicke greske. Uporedi taj govor tela cak iz 1.seta koji je dobio sa 6:1 sa onim protiv Conge. Nebo i Zemlja. Elaborirao sam to vise puta, da se ne ponavljam.

                      Comment


                      • Ja ih nisam primijetio danas,a te koje spominjesh u Shangaju,sjecam se toga,ono jeste bilo malo nekoordinisano,a shta je uzrok bio...mozda bash sochiva ...
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          pretpostavljam da si se nekad bavio sportom ?
                          Da

                          Originally posted by shpageti View Post
                          E onda znash ako aplaudirash protivniku znachi da cijenish shta je uradio ali i da te je pomalo iznenadio tim svojim umijecem a samim time dizesh i svoju igru,shto je on naravno danas i uradio nakon svega toga...ukratko.
                          Mogao bi on to i da radi po zavrsetku meca a ne u toku njega. Sto je po meni OGROMNA razlika.
                          Nadam se da se razumemo. Recimo posle meca izjavi: "Marin je imao nekoliko odlicnih poena, stvarno me iznenadio i naterao da bolje igram". "Cetitam mu na tome. bla, bla, bla"
                          Ali da je u mecu emotion = O i da je zilet.
                          Last edited by AIRBORNE; 02-07-14, 22:29.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Da



                            Mogao bi on to i da radi po zavrsetku meca a ne u toku njega. Sto je po meni OGROMNA razlika.
                            Nadam se da se razumemo. Recimo posle meca izjavi: "Marin je imao nekoliko odlicnih poena, stvarno me iznenadio i naterao da bolje igram". "Cetitam mu na tome. bla, bla, bla"
                            Ali da je u mecu emotion = O i da je zilet.
                            Razumijem shta hocesh da kazesh,ali se ne slazem sa mishljenjem da bi mogao nakon mecha,(mada on i pohvali nakon mecha tako da eto to stoji )a ni sa time da su u toku mecha emocije=nula...jer UPRAVO te emocije kod Djokovica izazivaju poriv da pregazi protivniika shto chesto i uradi...vidjeli smo to najsvjezije danas kad je konachno kako ja kazem - dao glas a taj glas i gestikulacije i gledanje sa boxom je posebno bilo izrazeno u mechu sa Tsongom .
                            Last edited by shpageti; 02-07-14, 22:41.
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Emocije ka sebe i o sebi i u vezi sebe naravno, vise nego potrebne i ja zelim to da vidim... ali prema protivniku NE.
                              To moze posle meca.
                              Ali da razumem tvoje vidjenje stvari, razumem i ne smeta mi.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Emocije ka sebe i o sebi i u vezi sebe naravno, vise nego potrebne i ja zelim to da vidim... ali prema protivniku NE.
                                To moze posle meca.
                                Ali da razumem tvoje vidjenje stvari, razumem i ne smeta mi.
                                Drago mi je da se razumijemo
                                Ali nemoj misliti da onaj aplauz digne protivnika,chesto zna i da ga spusti samo tako...razmishljati o tom aplauzu dok je pauza izmedju gemova pa ...zeljeti napraviti josh bolje neshto ...i tako to...
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X