Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole odmara na Ibizi sa drugarima:




    ...
    NI
    Mislim da je Nole rekao da nece javno izjaviti datum.
    Last edited by Zzz; 10-06-14, 10:00.

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      ...
      NI
      Mislim da je Nole rekao da nece javno izjaviti datum.
      Znaci on zna datum. To me raduje. Vec sam se bio uplasio. Vjerovatno treca nedjelja jula.


      A kad dolazi prinova?

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Znaci on zna datum. To me raduje. Vec sam se bio uplasio. Vjerovatno treca nedjelja jula.


        A kad dolazi prinova?
        Valjda krajem oktobra. Tako je rekao Nole;)
        Last edited by Zzz; 10-06-14, 07:50.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Sonja, te slike ne mogu opravdati dio Novakove igre i to Beker i Vajda treba da mu prenesu.
          Naravno da mogu. On je u 2. i 3. setu fizicki patio od vrucine plus od napada povracanja. Mnogi na njegovom mestu ne bi mogli ni da stoje terenu. Ono za cim ima da zali je 4.set, tacnija sama zavrsnica kad se telo vratilo ali glava otisla.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Naravno da mogu. On je u 2. i 3. setu fizicki patio od vrucine plus od napada povracanja. Mnogi na njegovom mestu ne bi mogli ni da stoje terenu. Ono za cim ima da zali je 4.set, tacnija sama zavrsnica kad se telo vratilo ali glava otisla.
            Postoji dio igre koji se moze objasniti, to je jaca rijec od opravdati, njegovim ficickim padaom. To je dio od sredine 2. seta do pred kraj 3. seta.

            Postoji dio igre kojemu se malo sto moze dodati. Od pocetka do sredine 2. seta. Igracki je bio odlican.

            Postoji i dio koji slike djelimicno opravdavaju. Od pred kraj 3. seta do sredine 4. sete.

            Postoji i dio, od sredine do kraja 4. seta, koji se ne moze opravdati sa fizickom malaksaloscu. Barem ne direktno!

            Comment


            • Znači Novak se opušta i uživa samo da ne pretjera
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • “Tajna je u tome da čovek nadgradi
                prednost kada je ima, a kad je u padu, da ga
                učini što je kraćim moguće. Zaostatak od 2-1
                u setovima i brejk u četvrtom nenadoknadiv
                je protiv Nadala. Kad čovek primi udarac,
                mora što je brže moguće da ga prevaziđe i
                zaboravi. Novak to ovog puta nije mogao“,
                rekao je Beker.
                “Novak ni u čemu nije pogrešio, možda je
                bio samo malo pasivan, a Nadal je postajao
                agresivniji. Novak nije pronašao pravu
                ravnotežu između agresivnosti i tenisa na
                šljaci. Nadal ide na loptice na koje niko drugi
                ne ide. Protiv njega uvek mora da se igra na
                najvišem nivou ako hoćete da ga pobedi u
                Parizu“, dodao je Beker u izjavi za Bild.
                Beker kaže da poraz u finalu malo olakšava
                činjenica da je trofej izgubljen u bici sa
                igračem kao što je Nadal.
                “Nadal i Rolan Garos – to je posebna priča,
                osvojio je taj turnir devet puta i to nikada
                niko neće ponoviti. Činjenica da je Novak
                izgubio od njega čini poraz malo
                prihvatljivijim. Poraz od bilo kog drugog
                igrača bio bi još gorči. Novak je i dalje
                gladan titule u Parizu, pokušaće ponovo“.
                Na pitanje da li Nadal, koji trenutno ima 14
                Gren slem titula, može da stigne Federera sa
                17, Beker je odgovorio:
                “Može, pod uslovom da ostane zdrav i igra
                sa ovakvom strašću i motivacijom, apsolutno
                ima šansu to da učini“.Đokovića su u finalu mučili i stomačni
                problemi, zbog kojih u jednom intervalu
                meča nije mogao da pruži maksimum.
                “Jeste, malo ga je to mučilo. Te poteškoće se
                odjednom pojave i energija nestane. Onda
                mu jednostavno nedostaje pet do deset
                posto“, kaže Beker.
                Beker je i sâm gubio u finalima Gren slem
                turnira četiri puta i zna kako se najbolje
                izboriti sa tim osećajem.
                “Jasno je da je potrebno nekoliko dana da
                se poraz preboli, ali posle toga kažeš sebi: U
                redu, sada idemo dalje. Dobro je što je
                Vimbldon na travi i sve je potpuno drugačije
                – druga podloga, drugačija igra, drugi
                protivnici“.
                Nemac smatra da Nadal i Đoković nisu jedini
                favoriti na Vimbldonu.
                “Ne mora da znači, mojih Top 4 su Mari,
                Nadal, Federer i Novak. Takođe, i Gulbis
                svojim servisom može da bude dobar na
                travi“.
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Pozdrav svima, mnogo radim... pa tako ne mislim na nedelju.
                  Cudan osecaj za filing imam, nisam tuzan kao sto sam znao biti zbog nekih drugih Novakovih poraza ali samo bih cutao.
                  Citam vas, pratim sve ali kao da nemam snage da napisem sta misli. Jer znate ono, kada se nesto mnogo voli pa onda te neke "svadje & istine" mogu biti krvolocnije nego obicno, ipak mi se za ovaj trenutak cini prikladnije varijanta da zbog ljubavi progutas saku soli i nastavis dalje jer znas da ipak bolje od te osobe vise nikada neces imati niti videti u svom zivotu.

                  Bora Corba je ipak najvise u pravu:

                  Osecam se ko poslednje govno
                  a to skrivam i cuvam ko tajnu
                  samo cutim, a glasno bih psovn'o
                  oj, Frankfurtu, jebem li ti Majnu


                  Frakfurt i Majna ili Pariz i Sena, geografija je nebitna kada je osecaj isti.
                  Last edited by AIRBORNE; 10-06-14, 11:10.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Mondo: Vidanje pariskih rana na Ibici - http://mondo.rs/a700036/Foto/Sport/V...-na-Ibici.html

                    Uzivaj i dobro se odmori.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Becker je aposlutno sjajan!

                      Originally posted by proudNolee View Post
                      “Tajna je u tome da čovek nadgradi prednost kada je ima, a kad je u padu, da ga učini što je kraćim moguće. Apsolutno!

                      Zaostatak od 2-1 u setovima i brejk u četvrtom nenadoknadiv je protiv Nadala. Kad čovek primi udarac, mora što je brže moguće da ga prevaziđe i zaboravi. Novak to ovog puta nije mogao“,rekao je Beker.Ovo je tacno kao genralna izjava. Isto tako je dobro kao izjava za stampu. Ali konkretnom slucaju nije tacno, jer zanemaruje Nadalov umor!


                      “Novak ni u čemu nije pogrešio, možda je bio samo malo pasivan, a Nadal je postajao agresivniji. Novak nije pronašao pravu ravnotežu između agresivnosti i tenisa na šljaci. Nadal ide na loptice na koje niko drugi ne ide. Protiv njega uvek mora da se igra na najvišem nivou ako hoćete da ga pobedi u Parizu“, dodao je Beker u izjavi za Bild. 100% tacno za prvi set i pola drugog. Novak je bio malo pasivan.

                      Beker kaže da poraz u finalu malo olakšava činjenica da je trofej izgubljen u bici sa igračem kao što je Nadal. “Nadal i Rolan Garos – to je posebna priča, osvojio je taj turnir devet puta i to nikada niko neće ponoviti. Činjenica da je Novak izgubio od njega čini poraz malo prihvatljivijim. Poraz od bilo kog drugog igrača bio bi još gorči. Apsolutno, to se cesto zanemaruje.

                      Novak je i dalje gladan titule u Parizu, pokušaće ponovo“. Nadam se da je tako a u svakom slucaju tako Beker mora reci

                      Na pitanje da li Nadal, koji trenutno ima 14 Gren slem titula, može da stigne Federera sa 17, Beker je odgovorio: “Može, pod uslovom da ostane zdrav i igra sa ovakvom strašću i motivacijom, apsolutno ima šansu to da učini“.Tam da se Djokovicev trener mijesa u tu diskusiju. Iakos e naravno nada da ce Novak sprijeciti Nadal da dodje do broja 18.

                      Đokovića su u finalu mučili i stomačni problemi, zbog kojih u jednom intervalu meča nije mogao da pruži maksimum. “Jeste, malo ga je to mučilo. Te poteškoće se odjednom pojave i energija nestane. Onda mu jednostavno nedostaje pet do deset posto“, Prava mjera o malaksalosti.

                      kaže Beker.
                      Beker je i sâm gubio u finalima Gren slem turnira četiri puta i zna kako se najbolje izboriti sa tim osećajem. “Jasno je da je potrebno nekoliko dana da se poraz preboli, ali posle toga kažeš sebi: U redu, sada idemo dalje. Dobro je što je Vimbldon na travi i sve je potpuno drugačije– druga podloga, drugačija igra, drugi protivnici“.Uvjeren sam da tu pomaze Novaku.

                      Nemac smatra da Nadal i Đoković nisu jedini favoriti na Vimbldonu. “Ne mora da znači, mojih Top 4 su Mari, Nadal, Federer i Novak. Takođe, i Gulbis svojim servisom može da bude dobar na travi“. Najbolje da kaze da je Novak favorit.
                      Last edited by NI; 10-06-14, 13:18.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Becker je aposlutno sjajan!
                        Po meni i Becker pruza shablonske izjave za shtampu. Vajdin intervju nakon meca je bio mnogo bolji!

                        I jos da iskopiram komentar sa drugog sajta sa kojim se apsolutno slazem!!!

                        "Zaostatak od 2-1 u setovima i brejk u četvrtom nenadoknadiv je protiv Nadala"

                        Jel ovaj uopste gledao mec?Novak je taj brejk vratio i samo sopstvenim glupostima izgubio cetvrti set.Sam Toni je izjavio da bi Novak dobio peti set da je do njega doslo.Znaci Bekerov savet je da kada gubite,pa makar i protiv Nadala,to je nenadoknadivo i verovatno ne treba igrati do zadnjeg poena!Al je Novak pogodio trenera svaka mu cast!

                        Comment


                        • Majo,


                          Originally posted by Maja View Post
                          Po meni i Becker pruza shablonske izjave za shtampu. Vajdin intervju nakon meca je bio mnogo bolji!
                          Vajdin intervju je bio upucen Novaku i njegovim navijacima a Bekerov sjetskim medijima.

                          I jos da iskopiram komentar sa drugog sajta sa kojim se apsolutno slazem!!!

                          "Zaostatak od 2-1 u setovima i brejk u četvrtom nenadoknadiv je protiv Nadala"

                          Jel ovaj uopste gledao mec?Novak je taj brejk vratio i samo sopstvenim glupostima izgubio cetvrti set.Sam Toni je izjavio da bi Novak dobio peti set da je do njega doslo.Znaci Bekerov savet je da kada gubite,pa makar i protiv Nadala,to je nenadoknadivo i verovatno ne treba igrati do zadnjeg poena!Al je Novak pogodio trenera svaka mu cast!
                          Da li mislis da to Beker ne zna? Da li mislis da to Beker nije rekao diplomatski Novaku? (Spletom okonosti, zbog Nadalovog fizickog pada imao si izjednacenu poziciji 4:4.)

                          Mislis da njemacki novinar to ne zna? Ali Beker podsjeca koliki je tesko pobijediti Nadala kad on vodi 2:1 plus brejk u cetvrtom na Satrijeu. Nikome dugome ne bi palo na pamet da to moze, a Novaku se zamjera sto u tome nije uspio.



                          Comment


                          • NI, dižeš iz mrtvih čoveče

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              NI, dižeš iz mrtvih čoveče
                              Hvala

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Majo,
                                NI, ok, razumem. U sustini se i Vajda i Beker cude zasto Novak nije iskoristio prilike. Znaci po meni nije da ga nisu trenirali, nije da nisu razvijali taktiku ali eto, Novak je podbacio. NARAVNO, protiv Nadala na RG i po onom suncu je tesko.

                                Samo jos ovo da dodam: Jelena nije bila u boksu kada je izgubio na AO od Wawrinke, nije bila ni u nedelju (vrucina, trudna je, to stoji). Hocu reci da imam utisak da njemu treba VISE emotivne podrske iz boksa. Nije bilo ni nikog od Novakove porodice (ili nisam dobro videla?). Ja sam kao navijac ocekivala pun boks (cak sam negde na live temi napisala da Novak sledeci put moze slobodno nekom sa foruma da dâ par mesta u boksu, vise bi smo ga bodrili a vala vas par bi mu dalo i prave trenerske savete ). Ono malo puta sto je kamera pokazala njegov boks nisam primetila VELIKO skakanje i podrsku za razliku od Rafinog boksa u kome su stric, sestre, mama i ini skakali, derali se i itekako bodrili Rafu.

                                Znaci jos vise emocija, jos vise vere i bice barem jos jednog GS za Novaka.
                                Last edited by Maja; 10-06-14, 14:26.

                                Comment

                                Working...
                                X